نشریه «مجاهد» که دیدگاه‌های فرقه مجاهدین را بازتاب می‌دهد، در یکی از شماره‌های اخیر خود تصویر ۱۵ بازیگر و یک ورزشکار ایرانی را روی جلد برد. تا بگوید آنان که مرگ مرجان را تسلیت گفته اند دارند از مجاهدین هم حمایت می کنند.

خانم متین ستوده: شما سرکرده منفورترین گروهک سیاسی معاند ایران و مردم شریف ایران هستید. از پیام تسلیت ما به نفع خود برداشت نکنید.

شهلا صافی‌ضمیر، معروف به مرجان (زادهٔ ۱۳۲۷ در تهران – درگذشتهٔ ۱۷ خرداد ۱۳۹۹ در لس آنجلس) خواننده و بازیگر ایرانی بود که نسل پیشین او را بخوبی می شناخت.

درگذشت مرجان باعث شد هنرمندانی در ایران که دورادور او را بعنوان یک خواننده و هنرمند قدیمی خارج نشین می شناختند درگذشت او را تسلیت بگویند. بدون اینکه از علایق و فعالیت های سیاسی وی اطلاعی داشته باشند.

بنابراین مرگ مرجان بهانه ای شد تا فرقه رجوی در اوج پیسی و درماندگی سیاسی، از این خواننده برای تبلیغ به نفع مجاهدین  استفاده کند.

آنچه که باعث شد خیلی از هنرمندان در گفتن تسلیت و یا احساس همدردی با این  هنرمند جانب احتیاط را بگیرند، حضور تصویر مریم رجوی در کنار این نگون بخت بی خبر از مناسبات قرون وسطایی این فرقه بود.

آنهایی هم که تسلیت گفتند و ابراز همدردی کردند بعدا از کرده خودشان پشیمان شدند چرا که این زنیکه پَست و ضد ایرانی تلاش کرد این همدردی ها را به حساب خودش بگذارد.

بنابراین این گروه مفلوک و متوهم با درج عکس تعدادی از هنرمندان کشورمان در نشریه این گروه رندانه تلاش کرد  ابراز همدردی این هنرمندان را به حمایت از سازمان جلوه دهد. بنحویکه این عمل زشت، باعث اعتراض تعدادی از همین هنرمندان در ایران را سبب گردید. تا حساب خود را از این وطن فروشان بدنام و تروریست جدا کنند.

سواستفاده فرقه تنها به این کار ختم نشد. جعل اطلاعیه از سوی زندانیان در فلان شهر و . . . نیز از دیگر شاهکارهای این پیر خرفت بود تا  غیر مستقیم بگویند اگر کسی مرگ مرجان را تسلیت گفته بخاطر هواداری وی از مجاهدین بود پس این تسلیت یا ابراز همدردی نشانه حمایت این  افراد از مجاهدین نیز هست.

نشریه «مجاهد» که دیدگاه‌های فرقه مجاهدین  را بازتاب می‌دهد، در یکی از شماره‌های اخیر خود تصویر ۱۵ بازیگر و یک ورزشکار ایرانی را روی جلد برد. تا بگوید آنان که مرگ مرجان را تسلیت گفته اند دارند از مجاهدین هم حمایت می کنند.

در همین رابطه اشکان خطیبی، تهمینه میلانی، هانیه توسلی، رویا میرعلمی و متین ستوده از هنرمندان کشورمان به سوءاستفاده مجاهدین از تصویر آنان واکنش نشان دادند.

خانم متین ستوده یکی از هنرمندان کشورمان درصفحه اینستاگرام نوشت:

«خانوم مریم رجوی، سرگروه مجاهدین خلق، شما سرگروه منفورترین گروهک سیاسی معاند ایران و مردم شریف ایران هستید که من تاکنون شناخته ام ، بی جهت از پیام تسلیت اینجانب برای یک خواننده ی ایرانی قدیمی که اگر می دانستم با شما همکاری کرده به هیچ وجه اینکار را نمی کردم به نفع خود برداشت نکنید و بدانید که اگر پای شما روزی به ایران میرسید من جزو اولین کسانی بودم که پیشقدم می شدم برای از بین بردن شما و خلاص شدن دنیا از دستتان.»

خانم ستوده در  توضیحات این پُست با هشتگ #مجاهدین_خلق_خائن نوشت:

«اینها تماما حرفهای دل و شخص خود من هست بعد از اینکه دیدم روزنامه کثیف مجاهد به نفع خودش عکس من و همکارانم که برای بازیگر قدیمی ایران تسلیت گفته بودیم رو چاپ کردن و جوری وانمود کردن که انگار ما با این خائنین همدردی کردیم????»

شایان توجه اینکه این پُست تا لحظه نگارش این متن نزدیک به ۳۵۰۰۰  لایک داشته است. که هرکدام از آنها حاکی از منفوریت این زنیکه پَست فطرت و وطن فروش در بین مردم ایران است.

Text Box:
Text Box:

خانم هانیه توسلی هم در صفحه اینستاگرامش نوشت: «گور پدر خانم رجوی و مجاهدین ما مردم ایران با خانم مرجان در فیلم ها و نیز خوانندگی ایشان خاطره داریم و با ترانه هایش زندگی کرده ایم بخاطر همین نامش را زنده نگاه خواهیم داشت و در ضمن از مجاهدین و توده ایها متنفر هستم و تمامی متحجرین وعقب افتاده ها.»

لازم به ذکر است این پُست هم تا لحظه تنظیم این متن نزدیک به ۳۱۰۰۰ لایک خورده بود.

Text Box:

اما آنچه که در رابطه با خانم مرجان می توان گفت اینکه: او هم یک قربانی بود. او در طول حضورش در کنار مجاهدین  هرگز، ندانست در مناسبات درونی مجاهدین چه می گذرد. او هرگز ندید که مجاهدین بدون رتوش چگونه موجودی است.

اگر خانم مرجان می توانست تنها یک دقیقه در آن جلسات و نشست های شستشوی مغزی و تفتیش عقیده قرون وسطایی مجاهدین حضور داشته باشد و ببیند که اعضای نگون بخت چگونه در چنین جلساتی تحت انواع فشارهای روحی و روانی قرار گرفته و تا مرز دیوانگی پیش می روند،  

اگر خانم مرجان می دید که چگونه دختران نگون معترض در جلسات تفتیش عقیده صرفا بخاطر اینکه نمی خواهد در چنین مناسباتی باشند زیر مشت و لگد جان می دهند و جسد بی جان شان گم و گور می شود.

اگر خانم مرجان می دید که چگونه زنان در بند این فرقه با زور و به دستور مریم رجوی در قلعه اشرف با شاه مُهره کوتوله پَستِ وطن فروش این فرقه هم بستر می شوند و تمام غرور و شخصیت انسانی شان قربانی امیال جنسی این بیمار روانی می شود،

اگر خانم مرجان می دانست به دستور همین زنیکه پَست فطرت، رحِم تعداد قابل توجهی از زنان توسط پزشک مجاهدین در عراق در آورده شده است،

اگر خانم مرجان می دانست که خیلی از اعضای نگون بخت مجاهدین برای رهایی از فشارهای سران این فرقه دست به خودکشی زده اند،

اگر خانم مرجان زندانهای سال ۱۳۷۴ مجاهدین در خاک عراق در قلعه اشرف  را می دید و صدای ضجه و فریاد کسانی را که شکنجه می شدند را می شنید و جسد کسانی که را زیر شکنجه جان می باختند را می دید، 

مطمئنا هرگز نامی از این گروه و رهبران بدنام آن نمی برد .

باید گفت مرگ مرجان یهم هیچ ارزش و اهمیتی برای سران این فرقه بدنام ندارد. آنچه که مهم است اینکه چقدر می شود از محبوبیت این زن بعنوان خواننده برای مشروعیت بخشیدن به این فرقه و در راس آن مریم رجوی بهره برداری کرد؟

نتیجه اینکه این مرجان نبود که می خواست با مجاهدین به محبوبیت برسد بلکه این زنیکه عقده ای و  متوهم مریم رجوی است که هر لحظه نیاز به ترمیم و بزک کردن چهره تروریستی ، ضد انسانی و ضد زن ایرانی دارد. بنحویکه حتی از جسد بی جان مرجان نیز برای تحقق خواسته اش  نمی گذرد.

  • نویسنده : سعید پارسا
  • منبع خبر : سایت راه نو