الان تنها سرگرمی این اوباش ، تبلیغات رسانه ای با موضوعی به نام «نقض حقوق بشر در ایران» است. چیزی که خودشان هم به آن اعتقاد ندارند. و گرنه کدام انسان با وجدانی 40 سال اعضای خود را زندانی می کند و اجازه حتی یک تماس ساده به آنها با خانواده هایشان را هم نمی دهد چه رسد به اینکه اجازه دهد آنان یک زندگی آزاد و بدور از قید و بند های فرقه رجوی را تجربه کنند.

مجاهدین همچنان با موضوع «نقض حقوق بشر در ایران» سعی می کنند هم خود و هم اعضای گرفتار در اردوگاه این فرقه در آلبانی را سرگرم نگه دارند. ایکاش به اندازه ای که این اوباش برای اسرائیل و آمریکا و برخی از کشورهای عرب منطقه مزدوری می کنند به همان اندازه هم در نزد صاحبانشان وزن و جایگاه سیاسی داشتند.

اگر تاریخ چهار دهه گذشته مجاهدین را به یاد آوریم؛ تروریسم ، خشونت ورزی و وطن فروشی تنها کارشان  و مهارت در شیوه ها تنها پیشرفت این گروه مزدور بوده است.

هدف تبلیغات حقوق بشری مجاهدین در این مقطع که آنرا به کمک حامیان سیاسی و پولی معلوم الحال خود در آمریکا و اروپا پیش می برد صرفا تخریب چهره رئیس جمهور کشورمان است. تا جایگاه او را در افکار عمومی ایران و همچنین در سطح بین المللی هدف قرار دهند.

حال اگر نگاهی به یاوه سرایی های حامیان مجاهدین در آنچه که از سوی این فرقه  «اجلاس ایران آزاد ۲۰۲۱» نامیده می شد، نیز بیندازیم دقیقا حمله به شخص رئیس جمهور ایران هدف رسانه ای آنان بود.

مریم رجوی در این اجلاس یاوه هایی را بر علیه رئیس جمهور کشورمان با موضوع نقض حقوق بشر در ایران سر داد تا نشان دهد وضعیت حقوق بشر در  ایران تا چه حد وخیم است.

همه ی سخنرانان این اجلاس هم که آمریکایی بودند بر یک موضوع توافق داشتند و آن این بود به هر نحوی شده باید از محبوبیت آقای رئیسی در نزد مردم ایران کاسته شود.

یکی از برگ های جدید مریم رجوی در این اجلاس هم دعوت از مایک پنس معاون پیشین ترامپ بود.

مایک پنس هم تا می توانست از فرقه رجوی حمایت و بر علیه مردم و دولت ایران یاوه سرایی کرد تا به وظیفه خود در قبال دلارهای دریافتی بخوبی عمل کرده باشد.

درست فردای این اجلاس، آمریکا که معتاد تحریم است، تحریم های جدیدی را بر علیه مردم  ایران وضع کرد. حال باید از خانم مریم رجوی پرسید اگر شما ادعای «جایگزینی» و «آلترناتیوی» دارید،  آیا مردم ایران جزو حقوق بشر محسوب نمی شوند که با تحریم های ظالمانه آمریکا هر روز دست و پنجه نرم می کنند؟ دفاع شما از این مردم در قبال تحریم های ظالمانه آمریکا کجاست؟

خانم رجوی حتما اخبار نقض حقوق بشر توسط اسرائیل بر علیه فلسطنیان به گوشتان رسیده که چگونه کودکان بی پنگاه زیر بمب باران خانه هایشان کشته می شوند.

همان اسرائیل که حامی شما نیز می باشد،  تحمل حتی یک بند از محکومیت در نقض حقوق بشر بر علیه خود را ندارد.

«گیلعاد آردان» ، سفیر رژیم صهیونیستی در سازمان ملل گزارش شورای حقوق بشر این سازمان بر ضد جنایات این رژیم بر علیه فلسطینیان را در مقابل دوربین‌ها در مقر سازمان ملل متحد پاره می کند ولی آب از آب تکان نمی خورد. دمکراسی آمریکایی یعنی حمایت از آنهایی که کوچکترین انتقاد را بر نمی تابند؟

عربستان سعودی دیگر حامی شما هم همین وضع خراب را دارد. اخیرا هم به هر وسیله ای شده تلاش می کند دولت لبنان را در فشار قرار دهد تا در باره جنگ یمن به طرفداری از عربستان سعودی موضع گیری کند!

البته در ورای همه اینها باید گفت که سوختگی اصلی سران مجاهدین علیرغم انبوه تبلیغات رسانه ای بر علیه رئیس جمهور کشورمان از کجا ناشی می شود.

در تاریخ ۲۹ مهر ۱۴۰۰ موسسه گالوپ مستقر در واشنگتن با انتشار آخرین نظرسنجی های صورت گرفته گزارش داد که از هر ۱۰ نفر بزرگسال، بیش از هفت نفر عملکرد دولت رییسی را تایید می کنند.

آمار منتشر شده از نظرسنجی گالوپ صورت گرفته از۲۴ تا ۳۱ آگوست (دوم تا نهم شهریور) سه هفته پس از روی کار آمدن دولت رئیسی صورت گرفته است.

موسسه گالوپ در ادامه به عملکرد دولت رییسی در واکسیناسیون مردم ایران پرداخت و گزارش داد که قبل از انتخاب رییسی در ماه ژوئن (خرداد)، حدود ۵ درصد از جمعیت ایران حداقل تا حدی واکسینه شده بودند، اما از آن زمان تاکنون درصد ایرانیان واکسینه شده حدود ۵۰ درصد شده است.

لازم به ذکر است که شرکت نظرسنجی گالوپ که در ایران بیشتر با نام مؤسسه گالوپ شناخته می شود، یک شرکت مشاوره مدیریتی است که از معتبرترین موسسات نظرسنجی در جهان است.

سوال بزرگی که اکنون  وجود دارد این است که فرقه ی رجوی مدعی است رئیس جمهور جدید ایران توانایی و مقبولیت مردمی ندارد اگر اینچنین است از آنان می پرسیم پس این همه دست و پا زدن های شما برای چیست؟  اگر ایران امروز تا به این حد ضعیف است، پس باید با سکوت خود منتظر از پاشیدن آن باشید نه با داد و بیداد و آویزان شدن به کشورهای معلوم الحال در حد روسپی گری سیاسی؟

آنچه امروز  از وضعیت فرقه رجوی می شود فهمید این است که هرچه توانسته اند در فضای مجازی جنگ روانی راه انداختند و تمامی رسانه هایشان را در راستای ایران هراسی و ایجاد اختلاف و فاصله بین دولت و مردم کردند ولی هر بار به در بسته خورده اند.

الان تنها سرگرمی این اوباش ، تبلیغات رسانه ای با موضوعی به نام «نقض حقوق بشر در ایران» است.  چیزی که خودشان هم به آن اعتقاد ندارند. و گرنه کدام انسان با وجدانی ۴۰ سال اعضای خود را زندانی می کند و اجازه حتی یک تماس ساده به آنها با خانواده هایشان را هم نمی دهد چه رسد به اینکه اجازه دهد آنان یک زندگی آزاد و بدور از قید و بند های فرقه رجوی را تجربه کنند.

یا کدام سازمانی بعد از ۴۰ سال، از سر اجبار اعضای ناراضی خود را بی پناه رها می کند تا او را تنبیه کند تا شاید دوباره به فرقه برگردد؟ حرف آخر اینکه اگر امروز روزنه ای برای جولان سیاسی مجاهدین باز است مسلما نه ناشی از توانمندی این فرقه بلکه ناشی از حمایت های بیدریغ آمریکا از این گروه تروریستی با هدف تحت فشار قرار دادن ایران است. و گرنه دولت مردان آمریکایی هم بخوبی می دانند که مردم ایران از این فرقه بیزارند. و تنها راه باقی مانده برای آنان، مسیر مستقیم تا قبرستان است و نه ایران.

  • نویسنده : سعید پارسا
  • منبع خبر : سایت راه نو