مریم رجوی خائن به وطن اگر دیروز به دیدار نتانیاهوی بی وطن شتافت، امروز از استعمار پیر که مسبب اصلی قحطی سالهای 1296 تا 1298 ایران بود درخواست تحریم مردم ایران را می کند؟؟!!

سایت مجاهدین –  تیتر خبر: نشنال: فراخوان تظاهر کنندگان ایرانی در لندن برای نامگذاری تروریستی سپاه پاسداران

روزنامه نشنال امارات متحده عربی نوشت:‌ هزاران ایرانی تظاهر کننده در لندن از دولت انگلستان خواستار نامگذاری تروریستی سپاه پاسداران شدند.

فرقه وطن فروش رجوی همگام با سیاست های «روباه پیر»

اما یادمان باشد در حمله تروریستی ۳۱ شهریور  ۱۳۹۷ اهواز و شهادت تعداد زیادی از هموطنان عزیز، حمله تروریستی به حدی تاسف بار و ناراحت کننده بود که بسیاری از مقامات و روسای کشور‌های دنیا با صدور بیانیه‌هایی با ملت و دولت ایران ابراز همدردی کردند، اما در این میان بودند افرادی که با پیام‌های خود احساسات خانواده‌ها و مردم داغدارِ ایران را جریحه دار کرده و به نوعی نمک به زخم آنها پاشیدند.

«عبدالله عبدالخالق» مشاور «محمد بن زاید»، ولیعهد ابوظبی یکی از همین افراد بود که در توییتی نوشت: “حمله نظامی به هدف نظامی، تروریستی نیست”!

وی در ادامه با گستاخی تمام،  وعده افزایش حملات تروریستی بیشتر در ایران را داد: “انتقال نبرد به عمق ایران گزینه‌ای اعلام شده است که در جریان عمل در آینده بیشتر هم خواهد شد”.

اما حمله ناجوانمردانه ارتش عراق در سال ۵۹ به ایران، صحنه امتحان وطن پرستی سپاه پاسداران در دفاع از مرزهای این مرز وبوم بود.  جنگ، وظیفه دفاع از مرزهای ایران را بر دوش ارتش و سپاه  انداخت. جایگاه بلند و ارزشمند و رشادتهای بی شمار رزم آوران سپاه و ارتش در طول هشت سال دفاع در قالب وصف نمی گنجد. بعد از جنگ نیز سپاه در عرصه های مختلف سازندگی فعال شد. هدف سپاه از ورود به این عرصه،  استفاده بهینه از منابع و امکانات اقتصادی و عمرانی موجود این نیرو برای مشارکت در اجرای برنامه های توسعه اقتصادی – اجتماعی و کسب تجربه و دانش فنی به منظور افزایش توان دفاعی و  ایجاد بستر مناسب برای مشارکت نیروهای متخصص در توسعه کشور بود.  از جمله اقدامات قرارگاه خاتم الانبیاء سپاه عبارتند از: سد سازی، جاده سازی، زه کشی و احداث کانال، ساخت تصفیه خانه، احداث خطوط انتقال آب و گاز و نفت، ساخت سازه های شناور، بندر، اسکله و موج شکن، ساخت پالایشگاه، احداث تونل، سازه های زیرزمینی، مخازن نفت و آب، حمل و نقل، معدن، کشاورزی، خدمات مشاوره و …..

قدرت بازداندگی امروز ایران که زبانزد عام و خاص است، مدیون سپاه پاسداران بوده و مایه افتخار و مباهات است.

مریم رجوی خائن به وطن اگر دیروز به دیدار نتانیاهوی بی وطن شتافت، امروز از استعمار پیر که مسبب اصلی قحطی سالهای ۱۲۹۶ تا ۱۲۹۸ ایران بود درخواست تحریم مردم ایران را می کند؟؟!!

در برخی از منابع در این قحطی نزدیک به چهل درصد و در برخی دیگر از منابع بیست و پنج درصد از جمعیت ایران به سبب گرسنگی و سوءتغذیه و بیماری‌های ناشی از آن از بین رفتند.

حال چگونه اوباش وابسته و خودفروخته فرقه رجوی از دولت انگلیس میخواهند این نهاد مردمی را در فهرست تحریم های خود قراردهد.  امرور خواسته های فرقه رجوی از انگلیس خود نشان مزدوری و خیانت است. بد نیست برای قضاوت مردم ایران هم شده مروری بر خلاصه خواست های این فرقه وطن فروش از زبان نشنال روز امارات داشته باشیم :

روزنامه نشنال:۵ مرداد ۹۸افزود:

  • تظاهر کنندگان در لندن مصرانه از انگلستان خواستند سپاه پاسداران و وزارت اطلاعات و ولی‌فقیه را در لیست نهادهای تروریستی قرار دهد.
  • ایرانیان مقیم انگلستان روز شنبه در لندن راهپیمایی کردند تا نهادهای مختلف رژیم ایران را به‌عنوان سازمانهای تروریستی نامگذاری کند.
  • این حرکت در شرایطی است که تنشهای دیپلماتیک بین انگلستان و رژیم ایران در ارتباط با توقیف نفتکشها بالا رفته است.
  • شورای ملی مقاومت ایران این حرکت اعتراضی را برگزار کرده تا از انگلستان بخواهد تحریم‌هایی را علیه رژیم ایران اعمال کند.
  • خانم رجوی گفت رژیم ایران یک زبان بیشتر نمی‌فهمد و آن زبان قاطعیت است و از بریتانیا و اروپا خواست به ملاها باج ندهند، به کاهش فشار تحریم‌ها کمک نکنند و شماری از گروهها و نهادهای رژیم را سازمانهای تروریستی اعلام کنند.
  • وی گفت پاسخ امروز ما باید قاطع باشد و بر این اساس باشد که سپاه پاسداران و رژیم ایران به‌خاطر جنایاتشان مورد حسابرسی قرار بگیرند.
  • دکتر متیو آفورد (از جیره بگیران رجوی)گفت این سازمانها (وزارت اطلاعات و سپاه پاسدارن) بایستی در تمامیتشان مطابق قانون تروریزم نامگذاری شوند. وی گفت ما بایستی خواهان تغییر رژیم در ایران باشیم تا دولتی به رهبری خانم رجوی به‌سر کار بیاید تا ایرانی بهتر و نظام جهانی بهتر داشته باشیم.
  • نویسنده : سوئیس: میرباقر صداقی عضو پیشین مجاهدین
  • منبع خبر : سایت راه نو