اوج وقاحت مجاهدین این است از این گروه تروریستی با نام « یک گروه عرب اهوازی » و نه یک گروه تروریستی نام می برند. بعد هم از دولت سوئد می خواهد با توجه به اینکه حبیب اسیود دارای تابعیت آن کشور است قویاً اعتراض کرده و از جمهوری اسلامی ایران بخواهد فوراً او را آزاد کند و به سوئد برگرداند!

اطلاعیه مجاهدین در تاریخ ۱۱ آبان ماه ۹۹ در حمایت از تروریستی بنام « حبیب کعبی » مشهور به « حبیب اسیود » یکی از طراحان حمله تروریستی به رژه اهواز در سال ۱۳۹۷ که اخیرا توسط نهاد های امنیتی ایران در ترکیه دستگیر و به ایران منتقل شده است، بخوبی نشان می دهد سران فاسد و بدنام مجاهدین تا کجا قافیه را باخته و در انتظار سرنوشتی مشابه بسر می برند.

طنز تلخ در اطلاعیه مجاهدین این است که سران فاسد و بدنام این گروه می گویند: « حقوق حبیب اسیود و جمشید شارمهد و روح الله زم باید طبق قوانین بین‌المللی با نظارت دولتهای سوئد و آلمان و فرانسه به تمام و کمال رعایت شود. »!

این گروه فاسد رعایت حقوق کسی را از مجامع بین المللی درخواست می کنند که با خونسردی تمام  کشتار رژه نیروهای مسلح کشورمان در ۳۱ شهریور ۱۳۹۷ در شهر اهواز که منجر به جان باختن ۲۴ نفر که تعدادی از آنان زن و کودک بودند، را طراحی و هدایت و فرماندهی کرد.

پس از اعلام خبر دستگیری حبیب اسیود «ایران اینترنشنال»  اولین رسانه ای بوده که خبر بازگرداندن وی  به ایران را منتشر کرد.

بی بی سی فارسی نیز یکی از رسانه هایی بود که خبر دستگیری حبیب اسیود را بر روی خروجی های خود قرار داد. این رسانه از حبیب اسیود بعنوان «رهبر مقاومت ملی» اهواز نام برد!

اما آنچه که موضع یکسان این رسانه ها و مجاهدین تلقی می شود استفاده از کد مشترک «آدم ربایی» بدون محکوم کردن جنایات این گروه تروریستی است.

البته حمایت و همکاری مجاهدین با سایر گروههای تروریستی به همین جا خنم نمی شود. و مسبوق به سابقه است. از جمله  حمایت از گروه ترویستی «جندالله» بنحویکه عبدالمالک ریگی که در تاریخ ۱۳۸۸/۰۳/۱۰ در مصاحبه با کانال تلویزیون ماهواره‌ای رنگارنگ سخن می‌گفت، در پاسخ به سؤال یکی از شنوندگان که از وی پرسید آیا با مجاهدین خلق ارتباط دارد یا خیر؟ به رابطه‌ی با باند تروریست رجوی اذعان کرد.

اما اوج وقاحت مجاهدین این است از این گروه تروریستی با نام « یک گروه عرب اهوازی » و نه یک گروه تروریستی نام می برند. بعد هم از دولت سوئد می خواهد با توجه به اینکه حبیب اسیود دارای تابعیت آن کشور است قویاً اعتراض کرده و از جمهوری اسلامی ایران  بخواهد فوراً او را آزاد کند و به سوئد برگرداند!

یعنی چون این تروریست تابعیت سوئدی را دارد باید از مجازات جنایاتش مصون بماند!

اما آنچه که جنایات این گروههای تروریستی را ادامه دار می کند حمایت کشورهای غربی و عربی از این گروههای جنایت کار است.

شایان ذکر است که کشور دانمارک ۱۴ بهمن سال ۱۳۹۸ اعلام کرد که سه عضو گروه «جنبش عربی آزادیبخش الاحواز» را به اتهام جاسوسی برای عربستان سعودی بازداشت و تفهیم اتهام کرده است. از این رو، دانمارک ارتباط و جاسوسی این گروه برای عربستان را رسما تایید و حتی سفیر عربستان را به خاطر این موضوع بازداشت کرد.

پلیس هلند نیز اعلام کرد که «جنبش عربی آزادیبخش الاحواز» یک شاخه نظامی دارد و در ایران حملات مسلحانه انجام داده است.

اما در ورای همه این شامورطه بازیها، آنچه که باعث ترس و وحشت سران فاسد و بدنام مجاهدین شده تنگ تر شدن حلقه محاصره  و احساس طناب دار بر گردنشان بخاطر جنایات شان در حق مردم ایران است که اینگونه به تکاپو افتاده اند.

ملاحظه: حرکت نضال یا همان «جنبش عربی آزادی بخش الاحواز» یکی از گروه‌های تروریستی «مقاومت ملی احواز» است. این گروه جدایی طلب که از سال ۱۳۸۴ تشکیل شده سابقه چند بار عملیات مسلحانه تروریستی در کشور را داشته است. این گروه تحت حمایت مالی و لجستیکی عربستان سعودی است.

«بمب‌گذاری در فرمانداری اهواز، سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی، سازمان مسکن و شهرسازی، شرکت طرح توسعه نیشکر خوزستان، چاه شماره ۱۷۹ نفت، دو محل از خطوط لوله ورودی و خروجی منتهی به چاه ۱۷۹، خطوط لوله نفت آبادان به ترتیب در دهم شهریور ۱۳۸۴ و ۷ آبان ۱۳۸۴» کار این گروه تروریستی بوده است، انفجار دو بمب در روز بیست و سوم مهر ماه سال ۱۳۸۳ در خیابان نادری و جان باختن شش شهروند، حمله به یک کلانتری در اهواز در اردیبهشت ۱۳۹۶ و قربانی شدن شدن دو نفر از کارکنان کلانتری از جمله اقدامات تروریستی این گروه بوده ‌است. در حال حاضر مکان استقرار اعضای این گروه تروریستی در دانمارک، سوئد و هلند است.

  • نویسنده : سردبیر
  • منبع خبر : سایت راه نو