چگونه دولتی که توئیتر جان بولتون را قطع می کند در حال اعتراض به قطعی اینترنت در ایران است؟! وزیر امور خارجه آمریکا مسئول جمع آوری اطلاعاتی میدانی شد. عکس هایی برای آقای مایک پمپئو. اذعان بی بی سی به برخی از واقعیت ها در ارتباط با آشوب های اخیر ایران. ادعاهای عجیب سلطنت طلبان. تفاوت آشوب های 88 با 98 و خشم مریم رجوی.

در سال ۱۳۸۸ جریان برانداز بخشی از مردم را به خیابان ها آورد، اما در سال ۱۳۹۸با وجود همه مشکلات افتصادی و تحریم، مردم آنان را همراهی نکردند. علت این حجم از تخریب و توحش در آشوب های ۹۸ نیز همین خشم و عصبانیت آنان از بی اعتنایی مردم است.

چگونه دولتی که توئیتر جان بولتون را قطع می کند در حال اعتراض به قطعی اینترنت در ایران است؟!

دولت آمریکا همراه با سایر کشورهای غربی این روزها بارها خواستار توقف قطع اینترنت در ایران شده است.

حساب کاربری وزارت خارجه آمریکا روز چهارشنبه برابر با ۹۸/۰۸/۲۹ با بیان اینکه ۹۰ ساعت از قطع اینترنت در ایران می‌گذرد خواستار «احترام به مردم ایران» شده است.

جان بولتون مشاور سابق امنیت ملی آمریکا

این در حالی است که «جان بولتون» مشاور امنیت ملی آمریکا که بیش از دو ماه هیچ پیامی را در توئیتر منتشر نکرده بود، روز جمعه اول آذر ماه ۹۸ در پیامی توئیتری اعلام کرد که دلیل غیبت طولانی‌اش در توئیتر این بوده است که دولت آمریکا از زمان استعفای اجباری او در روز ۱۰ سپتامبر (۱۹ شهریور) اجازه نداده است که وی به حساب کاربری رسمی خود در توئیتر دسترسی داشته باشد.

بنابراین در این رابطه توصیه به آقای ترامپ این است که شما توئیتر مشاور سابق خودت را قطع نکن آزادی اینترنت در ایران پیشکش.

وزیر امور خارجه آمریکا مسئول جمع آوری اطلاعاتی میدانی شد.

«دنیل مک‌آدامز» مدیرعامل اندیشکده آمریکایی «راند پال» روز سه‌شنبه هفته در گفتگو با شبکه «آر.تی»،  علنا به دخالت آمریکا در اعتشاشات اخیر در ایران اعتراف کرد و گفت: «ترامپ از طریق «مرکز ماموریت ایران» در سازمان CIA به رهبری «آیت الله مایک» (مایکل دی آنریا) در اعتراض های چند روز اخیر ایران نقش بازی کرد. هدف آیت الله مایک تغییر رژیم ایران با کمک سازمان مجاهدین خلق و گروههای تجزیه طلب است.»

ولی بنظر میرسد دولت آمریکا از مزدوران میدانی خود ناامید شده لذا وزیر امور خارجه خود را که سابقه خدمت در CIA را نیز دارد شخصا مسئول جمعآوری اخبار آشوب ها کرده است.

مایک پمپئو در توئیتی در ۲۲ نوامبر ۲۰۱۹ برابر با اول آذر می نویسد: «معترضان شجاع ایران! ویدیوهاریا، عکس ها، و اطلاعات خود را پیرامون سرکوب اعتراض ها توسط رژیم ایران برای ما بفرستید. ایالات متحده آزار معترضان را علنی و محکوم خواهد کرد.»

عکس هایی برای آقای مایک پمپئو

سرمایه های مردم در آتش اشراری که شما از آنها حمایت می کنید سوخت. چقدر زمان می برد تا دوباره این کسب و کارها پا بگیرند؟

اذعان بی بی سی به برخی از واقعیت ها در ارتباط با آشوب های اخیر ایران:

شبکه بی بی سی فارسی هم به وجود آتش افروزی این شبکه و برخی شبکه های معاند دیگر مانند مثل ایران اینترنشنال اذعان کرده و گفت؛ رسانه های معتبر بین المللی به آشوب افکنی در ایران بها ندادند و آنرا جدی نگرفتند.

ادعاهای عجیب سلطنت طلبان:

در دوم آذرماه ۹۸ سلطنت طلبان در پاریس تجمع چند ده نفره داشتند. در حیرت تمام اعلام کردند که؛ «هزاران نفر هر روز در ایران با آر پی جی ۷، با گلوله  مسلسل با تانک و . . . کشته می شوند » !!!

تفاوت آشوب های ۸۸ با ۹۸ و خشم مریم رجوی:

در سال ۱۳۸۸ جریان برانداز بخشی از مردم را به خیابان ها آورد، اما در سال ۱۳۹۸با وجود همه مشکلات افتصادی و تحریم، مردم آنان را همراهی نکردند. علت این حجم از تخریب و توحش در آشوب های ۹۸ نیز همین خشم و عصبانیت آنان از بی اعتنایی مردم است.

بدین ترتیب باید گفت ۱۰ سال زمان برد تا در ایران صف #معترض و #منتقد از #برانداز و عوامل مزدور بیگانگان یعنی #مجاهدین و #تجزیه طلبان جدا شود.

بنابراین بی دلیل نیست برخی منابع خبری در شبکه های اجتماعی مدعی شدند بیوه رجوی (مریم عضدانلو) رهبر «مجاهدین» به دلیل حمله  ناشی از فشار عصبی پایان ناآرامی‌های ۴۸ ساعته در کشور، به بیمارستانی در آلبانی منتقل شده است.

  • نویسنده : سردبیر
  • منبع خبر : سایت راه نو