صابر رستم خانلو که همسرش به دلیل مفاسد اخلاقی از وی طلاق گرفته ، همواره در همایشها و مراسمهای صهیونیستی در اسراییل شرکت می کند و مورد حمایت صهیونیستهاست.

رستم خانلو:«همجنسبازی یکی از نشانه های تمدن معاصر است!!!»

صابر رستم خانلی یک همجنسباز با سمت عضو کمیته روابط بین المللی پارلمان جمهوری آذربایجان شناخته می شود.  

این فرد امسال نیز به روال برخی سالهای گذشته در گردهمایی گروه تروریستی مجاهدین و البته به صورت آنلاین شرکت جست و در یک حرکت ضد ایرانی در دفاع از روباه پیر مجاهدین، مریم رجوی سخنرانی کرد تا در مقابل مزدی که دریافت کرده وظیفه اش را بخوبی انجام داده باشد.

رستم خانلی در سالهای گذشته نیز در مناسبت های مختلف و بدور از هر گونه پرنسیب های قومی و ملی به حرکت زشت خود در حمایت از مجاهدین اقدام کرده است.

سخنرانی در حمایت از تحصن تعدادی از اعضای مجاهدین در مقابل مقر ملل متحد در نیویورک در سال ۱۳۸۷، با هدف تاثیر گذاری بر تصمیم دولت عراق برای ممانعت از اخراج مجاهدین از این کشور، و یا شرکت در مراسم افطاری مریم رجوی در فرانسه بتاریخ  22 مرداد ماه ۱۳۹۰ از جمله اقدامات این فرد معلوم الحال محسوب می شود.

اما صابر رستم خانلو کیست؟

باید گفت وی یکی از طرفداران طرح تجزیه آذربایجان از ایران است. طرحی غربی – اسرائیلی که امروزه صاحبان آن سعی می کنند تحت عنوان «خودمختاری ملیت ها» از گلوی مریم رجوی بیرون دهند.

البته ، شاید بشود تا اینجا او را تحمل کرد، اما اگر کمی در سوابق صابرخان عمیق شویم مسلما بوی گند و کثافت همجنسبازی از قامت او به مشام خواهد رسید که تنها می شود او را درکنار سران فاسد و بدنام مجاهدین دید.

علیرغم چنین عقبه ای، این مردک آنقدر وقیح و دریده است که خود را همچنان مسلمان معرفی می کند. بنحویکه در مراسم افطاری مریم رجوی در سال ۱۳۹۰ اعلام کرد: «من امروز در این جلسه از سوی مسلمانان و پارلمانترهای آذربایجان صحبت می‌کنم.!»

اگر بخواهیم کمی بیشتر به سوابق این فرد در گذشته اشاره ای داشته باشیم کافی است به اوایل سال ۱۳۹۱ برگردیم.

تجمع  همجنس بازان در مقابل سفارت جمهوری اسلامی ایران در باکو در اردیبهشت ماه ۱۳۹۱ و حمایت صابر رستم خانلو از آنان بعنوان یک همجنسباز ، از جمله اقدامات تنفر برانگیز از سوی این مردک بیمار محسوب می شود.

در اردیبهشت ماه ۱۳۹۱ به دنبال اعتراضات گسترده مردم شهرهای تبریز ، اردبیل ، مرند ، جلفا و… به دولت باکو به خاطر  تلاش این رژیم برای برپایی همایش مبتذل موسوم به « یوروویژن  و  گردهمایی همجنسبازان جهان » که قرار بود در ششم خرداد ماه همان سال در باکو برگزاری شود، رژیم آذربایجان با سازماندهی همجنسبازان باکو و حومه، آنان را در مقابل سفارت جمهوری اسلامی به برپایی تجمع واداشت.

باید گفت چهره شاخص همجنسبازان تجمع کننده در مقابل سفارت ایران در باکو ، فردی موسوم به صابر رستم خانوف ( رستم خانلو ) بود که به حمایت از همجنس بازی در باکو اشتهار دارد . نامبرده که همسرش به دلیل مفاسد اخلاقی از وی طلاق گرفته ، همواره در همایشها و مراسمهای صهیونیستی در اسراییل شرکت می کند و مورد حمایت صهیونیستهاست ،صابر رستم خانلو در همایش همجنسبازان گفت : « همجنسبازی یکی از نشانه های تمدن معاصر است ، قبل از فروپاشی شوروی همجنسبازی در این شهر ( باکو ) ممنوع بود و همجنسبازان مجازات می شدند ، اما با فروپاشی شوروی ما به آزادی رسیدیم و آزادی همجنسبازی یکی از مهمترین نشانه های آزادی در جمهوری آذربایجان است که دولت الهام علی اف از آن دفاع می کند »

صابر رستم خانلو  در ادامه سخنرانی خود افزود : « بارها گفته ام که مردم تبریز و اردبیل عقب مانده هستند ، آنها اگر مانند ما متمدن بودند ، امروز از همایش و حقوق همجنسبازان دفاع می کردند ،ما در مسیر اروپایی شدن حرکت می کنیم  و امیدوارم به زودی بتوانیم به قافله فرهنگ اروپا ملحق شویم ، اما مردم آذربایجان ایران هنوز هم شرقی و اسلامی فکر می کنند . . . اگر مردم تبریز و اردبیل متمدن بودند ، از دولت ایران که یک دولت دینی و ضد همجنسبازی است  حمایت نمی کردند .»

  • نویسنده : سعید پارسا
  • منبع خبر : سایت راه نو