زهرا مریخی سرفصلی از پیروزیهای واهی برای این فرقه منحوس را سرهم بندی کرده و می گوید: « هجرت بزرگ از عراق با عملیات بزرگ تخلیه اشرف و تخلیه لیبرتی بدون این ‌که کمترین جای سوءاستفاده را برای دشمن باقی بگذارد.» !!!باید گفت: وقتی رهبر این فرقه پیوستن به ارتش صدام و همکاری با دشمن مردم ایران را «پرواز تاریخساز» نام می گذارد، طبعا اخراج این گروه بدنام تروریستی از خاک عراق نیز نامش «هجرت بزرگ» گذاشته خواهد شد.

۱۵ شهریور سالگرد تاسیس سازمانی است که به رهبران فرقه گرای آن – که قدرت، شهوت و ثروت تنها حلقه اعتقادی آنان است –  این فرصت را داده است تا بار دیگر با درهم نوردیدن تمامی مرزهای اخلاقی و انسانی، همچنان به یاوه سرایی های مضحک و فریب کاری های فرقه ای شان ادامه دهند.

این روزها آموزه های فرقه ای در قالب صحبت های مطول، تکراری ، تربیون های یک طرفه ، پیروزی های واهی، تجاوز به حریم کلمات و سواستفاده از آنان برای توجیه  مفاهیم غیر مانوس با اخلاق و انسانیت ،  لق لق زبان سران و ملیجک های دربار فرقه رجوی قرار بگیرد.

در این میان نقش اعضای نگونبخت نیز نشستن در پشت میزها با بدست گرفتن پرچم های رنگی با لباس هایی یکدست  برای تکرار شعارهایی است که از بلندگوها به گوش می رسد.

هیچ شرم و حیایی وجود ندارد. تعجب نکنید، اگر رهبرش شعار «جامعه بی طبقه توحیدی» سر می دهد، از نفی استثمار و استبداد و آزادی سخن می گوید،  ترفند « غبار از رخ دین زدود » را بکار می گیرد ،  صرفا بخاطر این است تا به زنانی که در سازمان گردهم آورده شده است، تجاوز جنسی کند.

زنانی که اگر تا دیروز خدا را بعنوان مظهر مهربانی ها و نیکی ها یاد می کردند تحت فعل حرام رجوی  اکنون او را هم متجاوز تصورش کنند.

شاه مهره جهل و جنایت و زوج گرگ و روباه پیر مجاهدین که مظهر تمام پلیدی ها وطن فروشی ها و جنایت و ترور، و سرآمد تمامی اقدامات ضد ایرانی و ضد ملی در بیش از چهل سال گذشته اند، اینگونه بر  طبل فریبکاری شان می کوبند تا همچنان در برِ بازار مکاره شان کسانی بعنوان مشتری دیده شوند.

حال گویی هیچیک از این جنایات، وطن فروشی ها و اَعمال پَست ترور، تجاوز جنسی به زنان ، تقتیش عقیده و . . . را سران و عوامل آنان انجام نداده است، که اینگونه به بهانه سالگرد این فرقه زبان به یاوه گویی گشوده اند.

مریم رجوی می گوید: « . . .  مجاهدین پنجاه و ششمین سال حیات خود را در شرایطی آغاز می‌کنند که رژیم در بن‌بست و گرداب‌های سیاسی و اقتصادی و بین‌المللی‌اش دست و پا می‌زند و همزمان از بیروت تا بصره و نجف و کربلا و بغداد، به ‌دام افتاده است . . . »!!!

این روباه پیر و مکار در حالی این سخنان سخیف را بر زبانش می راند که پوشک بزرگسالان پر مصرف ترین کالای پزشکی در اردوگاه این گروه در آلبانی است.

در آخر هم ، در دنیای کوتوله فرقه ها برای مجاهدین کلی هوادار جمع کرده و می گوید:

« . . . اجازه بدهید در این‌جا به‌طور خاص در رابطه با سازمان و تشکیلات مجاهدین از همه هواداران و اعضا و مسئولان سازمان در همه سطوح، قدردانی کنم . . . »؟!

اما زهرا مریخی که هم اکنون در پست مسئول اولی این فرقه نفس می کشد، سرفصلی از پیروزیهای واهی برای این فرقه منحوس را سرهم بندی کرد. که تنها در فرهنگ و دکان فریبکاری چنین فرقه هایی یافت می شود. مثل این:

«هجرت بزرگ از عراق با عملیات بزرگ تخلیه اشرف و تخلیه لیبرتی بدون این‌که کمترین جای سوءاستفاده را برای دشمن باقی بگذارد.» !!!

باید گفت: وقتی رهبر این فرقه پیوستن به ارتش صدام و همکاری با دشمن مردم ایران را «پرواز تاریخساز»  نام می گذارد، طبعا اخراج این گروه بدنام تروریستی از خاک عراق نیز نامش « هجرت بزرگ » گذاشته می شود. این همان فریبکاری بزرگ و بازی با کلمات در دنیای کوتوله فرقه هاست، که چنین تفاله هایی را از خود بجای گذاشته است.

یا مثل این یکی: « ساختن اشرف۳ در حداقل زمان» !!!

بنظر می رسد مفهوم پیروزی از نظر مجاهدین با آنچه که در دنیای واقعی وجود دارد کاملا متفاوت است. یعنی اینکه این چه پیروزی است که مجاهدین را کیلومترها از مرزهای ایران دور و در کشور کوچک آلبانی زمین گیر کرده است.

حال سوال این است اگه مجاهدین  شکست می خوردند مختصات شان در کدام نقطه از کره زمین بود؟

در آخر هم بد نیست نگاهی به بخشی از  مطالبی را که بنام نام هادی روشن روان، تخلیه چی اطلاعاتی و مشنگ مجاهدین در کشور آلمان در تاریخ ۱۶/۰۶/۹۹ در سایت خبری این گروه درج شده بیندازیم تا بیشتر به دنیای خیالی کوتوله های فرقه ای پی برده شود. که تا کجا فریبکاری خمیر مایه اصلی حیات ایدئولوژیکی  این گروه را شکل داده است.

« . . . فالانژها و حزب‌الهی‌ها در روز ۱۹اسفند ۵۷ به گردهم‌آیی هزاران زن که در اعتراض به «حجاب اجباری» در کاخ دادگستری گردآمده بودند . . .  حمله کردند . . . سازمان مجاهدین در ۲۱اسفند ۵۷ اطلاعیه علیه این حرکت ارتجاعی داد . . . »

اینها در حالی است که تعدادی از زنان گرفتار در فرقه رجوی بخاطر نفی انقلاب ایدولوژیک همین مجاهدین با روسری هایشان در جلسات تقتیش عقیده خفه شده و یا به زور سیانور خورانده شدند.

در ادامه این یاوه سرایی ها  آمده است:

« . . . سال۶۳ “مسعود“ در اوج بلوغ، ایدئولوژی اسلام چپ مارکسیسم را یک مدار در نفی استثمار به عمق می‌برد و نماینده این نسل را هم‌ردیف مسئول اول می‌کند  . . .  با رهبری او ، حال به طهارت نفی اندیشه استثماری زن‌ستیزی رسیده‌ایم!!!؟؟؟

مزخرفات را می بینید، صرفا بازی با کلمات است که از سوی عوامل این فرقه تهی ازمحتوا می شود. حال سوال این است؛ پس تجاوز مسعود رجوی به زنان عضو این گروه چه می شود؟ درآوردن رحم زنان در کجای این محور جای می گیرد و . . .

آری رجوی با تجاوز جنسی به زنان «مجاهد»، همان اندک عقیده و دینداری آنان را نیز خلاص زد تا آنان در ضمیرشان برای همیشه نه تنها مسعود رجوی بلکه خدای او را نیز تجاوزگر بدانند.

  • نویسنده : سعید پارسا
  • منبع خبر : سایت راه نو