حال روزگار را بنگرید زینت میرهاشمی این لمپن بی سواد و خود فروخته که همه عادات و ویژگی های «مجاهدین» را در خود دارد، خانم فریبا هشترودی را صرفا بدلیل اینکه از شهید حاج قاسم سلیمانی بعنوان یک قهرمان ملی یاد کرده مورد توهین قرار می دهد

اما بشنوید از خانم زینت میر هاشمی، ایشان به همراه همسرشان مهدی سامع و دیگر اعضای شورا تا دلتتان بخواهد از استخر هتل پنج ستاره امان پایتخت اردن برای آب تنی و از مشروبات الکی سرو شده برای خوش گذرانی استفاده کامل را کردند. بنحویکه  ما مجبور بودیم ایشان و بقیه را کشان کشان به اتاق هایشان هدایت کنیم.

مطلب خانم زینت میر هاشمی همسر مهدی سامع در فحش و ناسزاگویی به خانم فریبا هشترودی در سایت «ایران افشاگر مجاهدین» را خواندم.

ظاهرا ایشان از اینکه خانم فریبا هشترودی در یکی از برنامه های تلویزیون فرانس ۲۴، شهید سردار سلیمانی را  قهرمان ملی خطاب کرده بشدت ناراحت شده و به ایشان توهین کرده است.

اولا: کلمات بیان شده در مطلب خانم زینت میرهاشمی حاکی از تاثیر گذاری فرهنگ لمپنی، غیر سیاسی و البته فرقه ای «مجاهدین» در تفکرات ایشان بوده که بسیار مایه تاسف است.

ثانیا: اگر خانم فریبا هشترودی بعنوان یک ایرانی و یک فعال سیاسی به محبوبیت شهید سردار قاسم سلیمانی اشاره کرده اند دقیقا بیان واقعه ای است  که مردم ایران در تجمعات بی سابقه خود در شهرهای تهران و مشهد و کرمان در تشییع پیکر این شهید خلق کردند. حتی مردم تعدادی از کشورهای اسلامی هم در سوگ او نشسته و تجمعات بی نظیری را برپا کردند.

ثالثا: رسانه های مختلف جهان از جمله روزنامه های پرتیراژی نظیر «لوفیگارو» و «نیویورک تایمز» نیز روز دوشنبه ۱۶ دیماه ۹۸ به مراسم باشکوه تشییع پیکر پاک شهید سلیمانی در تهران واکنش نشان دادند.

رسانه های بین المللی پایگاه خبری روسیا الیوم، روزنامه الشرق الاوسط چاپ لندن، وبگاه روزنامه مصری الاهرام، وبگاه روزنامه القدس العربی  و . . .هم به محبوبیت جهانی سردار اذعان کرده و بر آن صحه گذاشتند.

رابعا: در شبکه‌های اجتماعی نیز کاربران به صورت گسترده این ترور و اخبار مربوط به آن را پوشش داده‌اند؛ به طوریکه هشتگ انگلیسی سلیمانی #Soleimani با حدود یک میلیون توئیت، هشتگ عربی #قاسم_سلیمانی با ۲۵۷ هزار توئیت و هشتگ ترکی سردار سلیمانی با ۱۷ هزار توئیت طی چند ساعت گذشته به ترند شبکه اجتماعی توئیتر در ترکیه تبدیل شده است.

بنابراین نادیده گرفتن همه  آنها مستلزم نفی واقع ‎بینی است.

حال سوال این است علت این همه سوز و گداز زینت میرهاشمی و خالی کردن دق و دلی اش بر سر خانم فریبا هشترودی که صرفا یک واقعیت را بیان کرده است ناشی از چیست؟

علت آن خیلی روشن است. چرا که سران «مجاهدین» همراه با پادوهایشان از جمله خانم زینت میرهاشمی، برای اولین بار  بعد از چهار دهه مزدوری و وطن فروشی بوضوح چهره کریه و نفرت مردم ایران از آنان را در قاب تصویر بی نظیر خلق شده توسط مردم تهران و دیگر شهرهای ایران در تشییع پیکر شهید خلق سردار سلیمانی را دیدند. تا دیگر نه سنگ حمایت از مردم را به سینه بزنند و نه نام خلق قهرمان ایران را بر زبان ناپاک شان برانند.

در انتها ذکر یک خاطره از یکی از جداشدگان از خانم زینت میرهاشمی که عضویت در «شورای ملی مقاومت مجاهدین» را یدک می کشد نیز خالی از لطف نیست. وی در یکی از خاطرات خود می نویسد:

. . . در شهریور سال ۱۳۷۲ در آستانه برگزاری اجلاس باصطلاح شورای مقاومت ملی در یکی از مقرات «مجاهدین»  در عراق بودیم. تا در این اجلاس مریم رجوی بعنوان رئیس جمهور آینده ایران معرفی گردد. البته این اولین نشست شورا در خاک عراق بود به همین دلیل هم امنیت اعضای آن برای سازمان حائز اهمیت بود.

بنابراین من نیز به همراه تعدادی دیگر از اعضای سازمان بعنوان عناصر حفاظتی مسئول انتقال اعضای شورای ملی مقاومت از فرودگاه بین المللی امان پایتخت اردن به بغداد شدم.

سازمان برای هر یک از اعضای شورا یک نفر بادیگارد اختصاص داده بود.

مسئولیت من نیز حفاظت از آقای مهدی سامع و همسرشان زینت میرهاشمی بود.

برای اعضای شورا آمدن از اروپا به بغداد نه یک وظیفه و مسئولیت، بلکه یک تفریج چند روزه آنهم به حساب سازمان بود.

لحظات به پایان رسید و ما در فرودگاه منتظر رسیدن آنها شدیم. بعد از اینکه همه آنها از هواپیما پیاده شدند همگی شان را با دو اتوبوس و تحت حفاظت شدید به هتل ۵ ستاره فرودگاه امان منتقل کردیم.

از منوچهر هزارخانی گرفته تا پاک نژاد ، پرویز خزائی، یزدان حاج حمزه تا سامع (که فردی لمپن بود) و همسرش زینت میرهاشمی ،آقای متین دفتری و همسرشان که در آن زمان هنوز از شورا جدا نشده بودند و تعدادی دیگر.

در هتل پنج ستاره فرودگاه از قبل برای تمامی آقایان  و خانم ها اتاق برای استراحتشان رزرو شده بود . البته این که ترکیب نفرات برای مستقر شدن در اتاق ها چگونه باشد خود معضلی بود.

ما همه آنها را به اتاق هایشان هدایت کردیم و هرکدام از ما مسئولیت حفاظت یکی از این آقایان و یا خانم ها را بعهده داشتیم که باید پشت درب اتاقشان به صورت مسلح می ایستادیم تا صدمه ای به آنها وارد نشود.

اما بشنوید از خانم زینت میر هاشمی، ایشان به همراه همسرشان مهدی سامع و دیگر اعضای شورا تا دلتتان بخواهد از استخر هتل پنج ستاره امان پایتخت اردن برای آب تنی و از مشروبات الکی سرو شده برای خوش گذرانی استفاده کامل را کردند. بنحویکه  ما مجبور بودیم ایشان و بقیه را کشان کشان به اتاق هایشان هدایت کنیم.

پشت در اتاق آنها هم چیزهایی را باید می شنیدیم که اگر کسی آنها را نمی شناخت فکر نمی کرد که در این اتاق ها مثلاً یک زن و شوهر سیاسی حضور دارند.

حال روزگار را بنگرید زینت میرهاشمی این لمپن بی سواد و خود فروخته که همه عادات و ویژگی های «مجاهدین» را در خود دارد، خانم فریبا هشترودی را صرفا بدلیل اینکه از شهید حاج قاسم سلیمانی بعنوان یک قهرمان ملی یاد کرده مورد توهین قرار می دهد.

نتیجه اینکه: «مجاهدین» با تمامی ارازل و اوباش دور و برشان و با بیسوادی و دانش نازل، سازمانی با ساختار فرقه ای و بی اعتمادشده، هرگز قادر نخواهند بود با تکیه بر اربابان غربی و عربی شان تناسب قوا را در جامعه ایران تغییر دهند . . .  آنان مردگانی بی افتخار بشمار می آیند که هرگز جایی در بین مردم ایران ندارند.

  • نویسنده : سعید پارسا
  • منبع خبر : سایت راه نو