در جریان عملیات غروز انگیز فلسطینیان تعدادی از اوباش ضد انقلاب نیز به دفاع از رژیم اسرائیل در برابر حملات گردان‌های حماس پرداخته و به کارفرمای خود ادای دین کردند، تا نامشان همچنان بعنوان خائن ترین و کثیف ترین افراد در تاریخ معاصر ایران برای نسل های آینده به یادگار بماند.

صبح روز ۱۵ مهر ۱۴۰۲ نیروهای مقاومت فلسطین در یک عملیات دقیق و هماهنگ ضمن عبور از مرزهای غزه و ورود به شهرک‌های اشغالی اسرائیل در اطراف نوارغزه، در کمتر از نیم ساعت بیش از ۵ هزار راکت و موشک به سمت سرزمین‌های اشغالی شلیک کردند.

تصاویر فرار صهیونیست‌ها با لباس شخصی، کشته شدن سربازان مرزی، غنمیت گرفته شدن ماشین و حتی تانک‌های اسرائیلی در پاسگاه‌های مرزی همگی نشان از عمق غافلگیری صهیونیست‌ها دارد.

اما چرایی اقدام مبارزین فلسطینی  را می‌توان در پیام صوتی بی سابقه محمد ضیف پیدا کرد. فرمانده نیروهای القسام، شاخه نظامی حماس گفت: «زنان معتکف در مسجد الاقصی را مورد حمله قرار دادند و حرمت این مسجد را زیر پا گذاشتند در حالی که قبلاً به آن‌ها هشدار داده بودیم. دشمن اشغالگر به مسجد الاقصی دست درازی کرده و به معراجگاه پیامبر اسلام (ص) هتاکی کرد. صدها فلسطینی امسال در نتیجه جنایات اشغالگران صهیونیست شهید و مجروح شدند. دشمن پیشنهاد ما برای مبادله انسان دوستانه اسرا را نپذیرفت و هر روز جنایات آن در کرانه باختری ادامه دارد.»

در این بین اظهارات طوفانی نماینده ایرلندی پارلمان اروپا در دفاع از مردم فلسطین نیز ستودنی است. وی گفت: «از سال ۲۰۰۸ تاکنون ۱۵۰ هزار غیر نظامی فلسطینی در غزه و کرانه باختری کشته و زخمی شده اند که ۳۳ هزار نفر از آنها کودک بودند!

اتحادیه اروپا این اتفاقات را مشاهده می کند و اسرائیل را دوست ما می خواند. ما در کرانه باختری خانه و مدرسه می سازیم ولی اسرائیلی ها آنها را ویران می کنند.

ما نمی توانیم خود را اتحادیه طرفدار ارزش ها بنامیم و همچنان اسرائیل را دوست خود بدانیم.

با توجه به آمارهایی که از به شهادت رسیدن مردم بی گناه فلسطین به گوش می رسد، باید گفت که فلسطینی ها هنوز نتوانسته اند انتقام سالهای ظلم و جنایات این رژیم کودک کش را بگیرند و حملات دیروز تنها گوشه ای از پاسخ مردم فلسطین به جنایت اسرائیل است.

پیمانکاران ضد ایرانی به صف، در حمایت از کارفرای اسرائیلی

در جریان عملیات غروز انگیز فلسطینیان تعدادی از اوباش ضد انقلاب نیز به دفاع از  رژیم اسرائیل در برابر حملات گردان‌های حماس پرداخته و به کارفرمای خود ادای دین کردند، تا نامشان همچنان بعنوان خائن ترین و کثیف ترین افراد در تاریخ معاصر ایران برای  نسل های آینده به یادگار بماند.

مسعود رجوی شارلاتان که فکر می کند اگر موضعی بینابینی داشته و این شکلی همه چیز را به جمهوری اسلامی ایران ربط دهد کسی متوجه نمی شود که او  بجای فلسطینیان از کارفرمایش یعنی اسرائیل حمایت می کند.

رجوی که هرگز بطور علنی جنایات اسرائیل علیه مردم مظلوم فلسطین را محکوم نکرده است اینبار هم در پیامش می گوید «پیوسته گفته‌ایم و تکرار می‌کنیم هر کس که در خاورمیانه صلح می‌خواهد باید «سر مار» را که همانا فاشیسم دینی حاکم در تهران است هدف قرار دهد و در موضوع فلسطین نیز از رئیس محمود عباس ریاست دولت فلسطین و سازمان الفتح و خواست‌های برحق آنها در مورد مردم فلسطین حمایت کامل و جامع به‌عمل بیاورد.»

رجوی حتی از ترسش جرات نکرد بگوید: ما از خواست های برحق فلسطینیان حمایت کامل و جامع بعمل می آوریم و فعل پایانی جمله خود را نیز سوم شخص بیان کرد تا مورد غضب ارباب قرار نگیرد.  

البته این احمق پیر و از کار افتاده باید صبر می کرد تا موضع محمود عباس را می دید بعد اظهار لهیه می کرد. چرا که  «محمود عباس» رئیس تشکیلات خودگردان فلسطین بلافاصله بعد از عملیات طوفان الاقصی گفت: «بر ضرورت فراهم کردن تامین حمایت بین‌المللی از فرزندان ملت‌مان که در معرض تجاوز خونبار اسرائیل قرار دارند، تاکید دارم.»

رئیس تشکیلات خودگردان فلسطین اضافه کرد: «عدم اجرای قطعنامه های بین‌المللی در قبال اسرائیل و ادامه ظلم، چیزی است که باعث حرکت به سوی انفجار می‌شود.»

البته دیگر پیمانکاران اسرائیل مثل رضا پهلوی، مصی علینژاد و . . . یک به یک به صف بودند تا با پیام های خود از کارفرمایشان حمایت کنند.

رضا پهلوی حمله حماس به اسرائیل را محکوم کرد و به خانواده قربانیان (جنایتکاران اسرائیلی) تسلیت گفت!

«مصی علینژاد» چهره معروف ضد ایرانی نیز، بعد از حملات دیروز حماس به مواضع رژیم کودک کش اسرائیل، در پستی حمایت خود را از اسرائیل ابراز کرد!

البته این حمایت ها از تعدادی پیمانکار در قبال کارفرمایشان منطقی است. جبهه ضد ایرانی در ایام اغتشاشات سال گذشته نیز هرکدام به نحوی رابطه خود با اسرائیل را آشکار کردند. رضا پهلوی در سفر به اسرائیل با نتانیاهو و وزیر اطلاعات رژیم دیدار کرد تا وابستگی جریان ضد ایرانی به اسرائیل را به نمایش بگذارد.  پیشتر نیز سفیر اسرائیل در آلبانی در مقر مریم رجوی با او دیدار کرده بود.

نتیجه اینکه مواضع جبهه ضد ایرانی و رسانه‌های آن در حمایت از اسرائیل از زمان اغتشاشات سال قبل تاکنون، نشان می‌دهد هدایت آنها برای تجزیه و ایجاد ناامنی و اشاعه تروریسم در ایران از سوی اسرائیل صورت می‌پذیرد.

  • نویسنده : سعید پارسا
  • منبع خبر : سایت راه نو