اگر رجوی در پیامی در پنجم فروردین 86 از دو سال باقیمانده ریاست جمهوری بوش تحت عنوان «تدبیر خود به دست شراب دو ساله پس از چهل سال رنج و غصه» نام می برد، و از اعضای نگون بخت در این فرقه تعهد می گرفت که تا پایان ریاست جمهوری بوش سازمان را ترک نکنند، حال بعد از 13 سال دربدری و فلاکت در انتهای پایان چهار سال ریاست جمهوری محبوبش ترامپ قرار دارد تا برای همیشه مُهر پایانی بر تمامی توهمات و دغل بازی های این مردک ابله و بی مقدار زده شود.

اکنون گستاخی این گروه مفلوک که پفیوزی سیاسی و نان به نرخ روز خوردن را از رهبر بدنام شان به ارث برده اند به جایی رسیده است که حتی مرگ جورج فلوید را نیز به بیماری کرونا ربط می دهند.

آن روی سکه سکوت و سانسور خبری شورش های اخیر آمریکا در رسانه های رسمی «مجاهدین» حمایت های تمام قد و البته مشمئز کننده این فرقه بدنام از اقدامات ترامپ در سرکوب های اخیر مردم آمریکا در کانال ها و شبکه های اجتماعی غیر رسمی  این گروه  است که بر علیه پلیس و دولت فاشیست و نژاد پرست این کشور دست به شورش سراسری زده اند.

مجاهدین سعی می کنند با تحریف اخبار و وقایع، شاید کمی  از خشم جهانیان بر علیه اقدامات بغایت غیر انسانی و وحشگیری دولت مردان آمریکایی بویژه ترامپ بکاهند.

اکنون گستاخی این گروه مفلوک که پفیوزی سیاسی و نان به نرخ روز خوردن را از رهبر بدنام شان به ارث برده اند به جایی رسیده است که حتی مرگ جورج فلوید را نیز به بیماری کرونا ربط می دهند.

لذا در تعداد قابل توجهی از کانال های تلگرامی این گروه از جمله کانال موسوم به «هزار اشرف . . . » و «در گذر تاریخ» مطلب زیر نشر داده شده است.

۵ ژوئن ۲۰۲۰ “دیلی میل” نوشت:  آخرین گزارش کالبدشکافی جرج فلوید نشان می‌دهد وی کرونا ویروس داشته اما بر اثر فشار شدید بر قلب و ریه cardiopulmonary هنگام بازداشت فوت شده است.؟؟!!

Text Box:
Text Box:

این شاه مهره ی جانی و مزدور که در کثافت وطن فروشی سالیانش دست و پا می زند، در دفاع از اربابش به همین ها بسنده نکرد بلکه به هر شخص و مقامی هم که قتل جرج فلوید و سرکوب شدید سیاهپوستان توسط پلیس و هیات حاکمه آمریکا که هم اکنون ترامپ در راس امور آن قرار دارد را محکوم کرد، نیز پرید و توهین کرد.

در جریان سرکوب شدید شورش های آمریکا، توسط پلیس این کشور، ترامپ و همسرش در ۵ ژوئن ۱۶ خرداد ۹۹ برای دلجویی از باراک اوباما رئیس جمهور پیشین آمریکا بعنوان یک سیاهپوست به جلو منزل وی رفت تا با دادن کادویی از او دلجویی کند. ولی آنطوریکه شبکه تلویزیونی سی ان ان نشان داد، باراک اوباما پس از گرفتن کادوی ترامپ با بی محلی کامل به وی و البته با هوشمندی تمام که نمی خواست در جنایات ترامپ شریک شود ، آنرا به محوطه خالی در کنار درب ورودی منزلش پرت کرد. و  وارد خانه اش شد.

لینک به ویدئو در یوتیوب

این عمل به مزاق سران بی مقدار و پَست مجاهدین خوش نیامد . لذا عوامل مجاهدین در تعدادی از کانال های تلگرامی شان به این عمل واکنش داده  و ضمن دفاع از ترامپ آقای باراک اوباما را مورد توهین قرار دادند.

آنها نوشتند: «پرزیدنت_ترامپ و خانمش با یک هدیه رفتن پیش اوباما به احترام به سیاهپوستان و فروکش کردن خشم سیاهپوستان. اما وقاحت اوباما بعد از گرفتن، هدیه را بطرفی پرت کرد و با  بی محلی به ترامپ و حتی زنش خودش در اشل پایین و مردعادی جامعه برگشت داخل خانه اش.  اوباما از حزب دمکراتها ملانگهدار ـ وابستگی در الجان رژیم تا کجا؟ مگر در زمان خود اوباما سیاهپوستی توسط پلیس کشته و یا مورد ضرب و شتم قرار نگرفته بود؟

این بازی سیاست انتخاباتی که دقیقا به نفی سیاست تروریستهای رژیم ملاها است ـ تاریخ گواه میدهد

سیاست ابوملا اوباما در جهت حفظ رژیم است و ترامپ از دریچه صلح با این مردک ملاقات میکنه ـ

این رفتار زشت اوباما دقیقا برانگیخته کردن بیشتر سیاهپوستان و سواستفاده از فرهنگ نژاد پرستی است که دمکراتها با همکاری و حمایت خودشون از تروریستهای دولتی و  عنارشسست ها که تظاهرات مسالمت آمیز را به خشونت را در زمره سیاست رغابت حزبی قرار دادند.

نژاد پرستی حتی در دوران خود اوباما هم بوده ، چرا کنونه آنرا داغش می کنند.»

شایان توجه اینکه سران مجاهدین  وقتی دیدند با این نوشته گند کار درآمده و برای خوش رقصی علنا سرکوب سیاهپوستان توسط  ترامپ را تائید کرده اند، بلافاصله ایندو پُست را از کانال های تلگرامی  مربوطه شان پاک کردند.

البته وضعیت فلاکت بار ارباب در گِل مانده ؛ یعنی کسب مقام اول توسط آمریکا در تعداد مبتلایان و فوت شدگان به ویروس کرونا در سطح جهان از یک سو  و شورش سراسری مردم این کشور و جهان بر علیه نژاد پرستی که توانست پوزه ترامپ را به خاک بمالد از سوی دیگر، باعت شد این کوتوله غایب، مفقودالاثر و بدنام فرقه  پای در میدان گذاشته تا بار دیگر پاچه مسئولین جمهوری اسلامی ایران بگیرد.

البته زوزه های دردآلود این سگ هار که فعلا پوزه اش توسط خانواده های درمند اعضای گرفتار در آلبانی به خاک مالیده شده و با نزدیک شدن به مقطع انتخابات آمریکا نفس شان هم  به شماره افتاده است، شنیدنی است.

گفتنی است وضعیت فعلی این شاه مهره ی جانی و مزدور به شباهت به آنچه که وی در خواب و خیال خود در سال ۱۳۸۶ ترسیم می کرد نیست.

بنظر میرسد اینبار هم رجوی «بز» آورده باشد. اگر رجوی در پیامی در پنجم فروردین ۸۶ از دو سال باقیمانده ریاست جمهوری بوش تحت عنوان «تدبیر خود به دست شراب دو ساله پس از چهل سال رنج و غصه» نام می برد، و از اعضای نگون بخت در این فرقه تعهد می گرفت که تا پایان ریاست جمهوری بوش سازمان را ترک نکنند، حال بعد از ۱۳ سال دربدری و فلاکت در انتهای پایان چهار سال ریاست جمهوری محبوبش ترامپ قرار دارد تا برای همیشه مُهر پایانی بر تمامی توهمات و دغل بازی های این مردک ابله و بی مقدار زده شود.

  • نویسنده : سعید پارسا
  • منبع خبر : سایت راه نو