رجوی در ورق پاره موسوم به پیام شماره 13 خود، با وقاحت و پررویی تمام ادعا می کند که مردم ایران از این گروه حمایت می کنند ولی جای تعجب اینجاست پس چرا خودش مفقودالاثر و گروهش در بیابانهای آلبانی سرگردان و در انتظار مرگ هستند.

پیام اخیر منتسب به مسعود رجوی که تحت عنوان  «پیام شماره ۱۳»  در رسانه های مجاهدین درج شد چنان بی محتوا و بی خاصیت بود که حتی مجاهدین بر خلاف روش معمول زحمت مصور کردن آن یعنی خوانده شدن متن پیام توسط سعید حسینی و همراه ساختن آن با تصاویر و موزیک را هم به خود ندادند.

این مردک مفقودالاثر چنان از مواضع جنگ طلبانه ترامپ به وجد آمده است که می گوید: «. . . تحریم خامنه‌ای مهمترین تحول پس از لیست‌گذاری سپاه پاسداران ولایت فقیه،کلان ضربه‌ کیفی بر فرق استبداد دینی و رأس حاکمیت آخوندی است . . . اکنون ولی‌فقیه ارتجاع به تلهٔ تحریم افتاده است. دیگر خلاصی نخواهد یافت . . . ».

یکی از تحلیل گران سایت فارسی زبان اسپوتنیک روسیه به نام عماد آبشناس در تاریخ ۲۵.۰۶.۲۰۱۹ برابر با ۹۸/۰۴/۰۵ در رابطه با تحریم رهبر ایران توسط آمریکا می نویسد: «. . . حال ایالات متحده آخرین تیر تحریم های خود را نیز در کرده و آنقدر آقای ترامپ در این ماجرا سردرگم بود در حین اعلام این تحریم ها اظهار داشت که امام خمینی را تحریم می کند.

آنها همچنین آقای ظریف را در کنار مقامات سپاه قرار داده اند و تحریم کرده اند، امری که نشان می دهد چه قدر دو بال سیاسی و نظامی جمهوری اسلامی موجب شکست طرح های آنها شده و چه قدر از هر دو بال ناراحت هستند.

به هر حال امروزه کل جهان ایالت متحده را متهم می کند که منطقه و جهان را با سیاست های نا بخردمندانه خود به اینجا رسانده و امروزه نیز کل جهان به حالت تعجب به رفتارهای آمریکا نگاه می کند که هدف چیست؟
چند روز پیش آقای ترامپ التماس می کرد با رهبر انقلاب اسلامی ملاقات داشته باشد حال که به او این فرصت داده نشده مثل بچه کوچک ها رفتار می کند.

یعنی جدا آمریکایی ها باور دارند که مثلا با تحریم رهبری ایرانی ها دیگر خیلی ناراحت می شوند و یا اینکه مثلا افسران سپاه پاسداران می ترسند اموالشان در آمریکا مصادره شود.

آنچه بدیهی است این رفتار آمریکا امروزه این افراد را در میان مردم ایران محبوب تر می کند ونشان می دهد که آمریکایی ها چه قدر نسبت به ایران سردرگم شده اند که نمی دانند چه کار می کنند . . .».

رجوی در ورق پاره موسوم به پیام شماره ۱۳ خود، با وقاحت و پررویی تمام ادعا می کند که مردم ایران از این گروه حمایت می کنند ولی جای تعجب اینجاست پس چرا خودش مفقودالاثر و گروهش در بیابانهای آلبانی سرگردان و در انتظار مرگ هستند.

از چهل سال پیش مجاهدین در قلب تهران بودند. ولی بدلیل خشونت ورزی و انبوه جرم و جنایاتشان، مردم ایران با لگد و پس گردنی آنان را به مرزهای ایران فراری دادند. در فاز دوم آنان را از مرزها هم جارو کردند.

رجوی مجبور شد با باقیمانده نیروهایش وارد خاک کردستان عراق شود. ولی کار بدینجا ختم نشد. و دیری نپائید که احزاب کردی این خطه، وقتی جنایات آنان را در حق مردم ایران دیدند و به ماهیت واقعی این گروه مزدور و وابسته پی بردند، لحظه ای در بیرون ریختن آنان از خاک وطن شان تردید نکردند و عذر مجاهدین را خواستند.

رجوی ی دربدر و آواره که فریاد گمشوی مردم ایران همچنان در گوشهایش طنین انداز بود، اینبار مجبور شد همراه دارو دسته اش به صدام حسین دیکتاتور عراق پناه ببرد تا با اجازه وی در تعدادی از پادگانهای این کشور جای داده شوند.

آنها تا توانستند سالیان سال زیر چتر صدام حسین جنایت کردند. سربازان ایرانی را در جبهه ها کشتند. و در داخل کشور هم گلوله های خمپاره را بر سر مردم فرود آوردند.  تا اینکه صدام حسین در اردیبهشت سال ۱۳۸۲ توسط آمریکا ساقط شد.

اینبار سیلی محکم گمشوی مردم ایران در خاک عراق و در قرارگاه اشرف و لیبرتی بر صورت رهبران مجاهدین نواخته شد تا لرزه بر اندام  این گروه جنایتکار بیفتد. خانواده های اسیران دربند فرقه رجوی به همراه مردم عراق چنان درسی به مجاهدین دادند که رجوی  فرار را بر قرار تا عمق خاک آلبانی ترجیح داد.

همین بس که طنین گمشوی مردم ایران به دارو دسته تبهکار و جنایتکار رجوی بدلیل همراهی تبلیغاتی و رسانه ای شان با جنگ طلبان آمریکایی همچنان بر بام عالم طنین انداز است. بنحویکه بیش از پیش  منفور خلق های ایران گشته اند.

در همین رابطه یکی از هموطنان از تیرانا در اینستاگرام نوشت:

«در حاشیه جلسه بریان هوک نماینده ویژه آمریکا در امور ایران جمعی از اعضای سازمان مجاهدین خلق با لباس زرد رنگ از جنگ علیه ایران توسط آمریکا حمایت کردند. این در حالی بود که دقیقا در کنار آنها جمعی از فعالان حقوق بشری آمریکایی با لباس صورتی در حمایت از صلح با ایران و مخالف با جنگ شعار می دادند. روزگار عجیبی است طرفداران فشار بر مردم ایران ایرانی هستند (از نوع مجاهد خلق) و مخالفان فشار بر مردم ایران غیر ایرانی.»؟؟!!

نگاهی به پیام جدید منتسب به رهبر مفقودالاثر مجاهدین

  • نویسنده : سعید پارسا
  • منبع خبر : سایت راه نو