یکی از جوانان نسل سومی که پدرش اسیر فرقه رجوی است خطاب به سران فرقه رجوی چنین نوشت: شادی های ابلهانه و تهمت های احمقانتان نشانه ضعف و ناکار آمدی شماست. مگر می شود آفتاب را پنهان کرد؟ مگر می شود خلقی را از سردار رشیدش جدا کرد؟ نه هرگز. آری نه می بینید و نه می شنوید. به قول یکی از سرداران بزرگ ایرانی، شما در اوایل انقلاب جزو قول خوردگان بودید و امروز جزو حرام خوردگان.

امروز سیل میلیونی مردم تهران و دیروز مردم مشهد و فردا نیز مردم کرمان فقط یک پیام دارد و آن اینکه خون سردار رشید خلق ها شهید قاسم سلیمانی هرگز پایمال نخواهد شد و میلیون ها انسان در سرتاسر جهان خونخواه اویند.

در سحرگاه روز جمعه سردار رشید خلق و محبوب دل میلیون ها ایرانی و غیر ایرانی سرلشکر حاج «قاسم سلیمانی»، فرمانده نیروی قدس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی و «ابومهدی المهندس»، معاون الحشدالشعبی در حمله آمریکا به نزدیکی فرودگاه بغداد به شهارت رسید. و خلقی را در عزا و ماتم نشاند.

در همین رابطه تعدادی از خانواده های اسیران دربند فرقه رجوی در تماس با دفتر انجمن نجات استان، شهادت سردار شهید خلق  قاسم سلیمانی را تسلیت و شادی های تهوع آور فرقه رجوی را محکوم کردند.

یکی از جوانان نسل سومی که پدرش اسیر فرقه رجوی است خطاب به سران فرقه رجوی چنین نوشت:

شادی های ابلهانه و تهمت های احمقانتان نشانه ضعف و ناکار آمدی شماست. مگر می شود آفتاب را پنهان کرد؟ مگر می شود خلقی را از سردارش جدا کرد؟ نه هرگز.

مگر نمی بینید حضور میلیونی یمردم عراق و ایران در تشییع پیکر این شهیدان را.

آری نه می بینید و نه می شنوید. به قول یکی از سرداران بزرگ ایرانی،  شما در اوایل انقلاب جزو قول خوردگان بودید و امروز جزو حرام خوردگان.

شما هیچ وقت در بین مردم ایران جایگاهی نداشتید و حال مردم ایران متحدتر از هر زمان دیگر شدند. امروز روز پایانی شما و مالکانتان می باشد.

امروز سیل میلیونی مردم تهران و دیروز مردم مشهد و فردا نیز مردم کرمان فقط یک پیام دارد و آن اینکه خون سردار رشید خلق ها شهید قاسم سلیمانی هرگز پایمال نخواهد شد و میلیون ها انسان در سرتاسر جهان خونخواه اویند. ولی آنچه که در تاریخ خواهد ماند شادی های برآمده از سینه های چرکین سران فرقه رجوی از شهادت سلطان قلب ها شهید حاج قاسم سلیمانی است.

در این میان آقای ناصر اکبری چیانه حقوقدان، و یکی از  از خانواده های اسیران دربند فرقه رجوی با ارسال پیامی به دفتر انجمن نجات استان، ضمن عرض تسلیت به مناسبت شهادت جانگداز سردار رشید خلق حاج قاسم سلیمانی از مسئول دفتر انجمن نجات استان خواست تا متن زیر خطاب به سران «مجاهدین» را به هیات تحریریه سایت راه نو ارسال کند تا معرض دید مخاطبان قرار گیرد. متن این پیام بشرح زیر است:

الحمد لله العلی الاکرم الذی علم بالقلم علم الإنسان ما لم یعلم

کاش نمی گذاشتید دشمنی تان با مردان مومن و بزرگ خلق قهرمان ایران قرین خواری و چهره هایتان در سوگ شهادت این مرد بزرگ به بزم و شادمانی باشد. زیرا که تباه کردن حتی دشمن بزرگ دانا و محبوب خلق مذمومترین تباهکاری است. دلقک بازیها و شادمانیهای سبک، بیشتر تنفر در بین خلق قهرمان ایران را فراهم ساخت، شرمتان باد. – ناصر اکبری چیانه

یکی از دیگر از پیام دهندگان دکتر لیدر نوایی استاد و پژوهشگر ارزشمند کشورمان می باشد. ایشان نیز شهادت سردار خلق حاج قاسم سلیمانی را تسلیت گفته از نظام جمهوی اسلامی ایران خواسته است تا «انتقام سخت» را هرچه زودتر نصیب سردمداران جنایتکار آمریکا و مزدوران آنان بکند.  ایشان در پیام کوتاهی نوشتند.

سردار شهید قاسم سلیمانی به حق استاد و معلم بزرگِ فداکاری، وطن پرستی و در یک کلام انسانیت و رشادت بود. تاریخ معاصر ایران مردانی مثل او کم داشت. هرچند او از میان ما رفت ولی راهش، مرامش آرمانش بجای ماند.

اما در این آنچه که بیشتر دلم را سوزاند مواضع  سران فرقه رجوی بود که در دنیای پست مزدوری و وطن فروشی، فریاد های شادی شان از چنته های متعفن شان را بیرون ریختند تا لعنت ابدی مردم ایران را برای همیشه نصیب خود سازند.

  • نویسنده : سردبیر
  • منبع خبر : سایت راه نو