هر ساله در سراسر دنیا در مانورهای نظامی در اتفاقی ناگوار اما شایع، سربازان جان خود را از دست می‌دهند؛ تفاوت ما فقط آنجاست که آن کشورها مثل ایران، گروههای بدنامی مثل مجاهدین و قلم به مزدانی خائن ندارند که حتی خون سربازان خود را دستمایه مطامع سیاسی کنند.

حادثه کنارک و پیشتر از آن شیوع ویروس کرونادر ایران یه چیزی رو خوب ثابت کرد. ذات پلید بدخواهانِ ایران و ایرانی رو که در لباس میش، گرگ صفتانه اشک تمساح میریزند. اما صدای شادی و هلهله شان را نمی توانند از مرگ ایرانیان به هر نحو و دلیلی مخفی کنند.‌

حادثه ناوچه کنارک در ۲۱ اردیبهشت ۹۹ در حال مانور دریایی در نزدیکی بندر جاسک، ۷۹۰ مایل جنوب شرقی تهران، در خلیج عمان رخ داد.

در این حادثه ۱۹ نفر جان باختند و ۱۵ نفر نیز زخمی شدند. هم‌چنین ناوچه کنارک آسیب کلی دیده و خدمه مصدوم آن به بندر چابهار منتقل شده اند.

بعد از این حادثه بوده که ماشین دروغ پراکنی و ضد ایرانی رسانه های مزدور از جمله فرقه بدنام رجوی بکار افتاد تا از آن چه که اتفاق افتاده در کادر عملیات روانی و دستورات سازمانی، اهداف کثیف و ضد ایرانی خود را با محتوایی یکدست پیش ببرند.

ما ایرانی‌ها در هر بلا و اتفاقی اگر یک زخم از خود حادثه بخوریم، ده ها زخم بعدش از وطن فروشانِ قلم به مزد می خوریم،  و این قصه تلخ و تکراری ایران است.

در حالی که ایرانیان بابت شهادت فرزندان میهن در حال تسلی دادن به یکدیگر اند، لاشخوران سیاسی و مزدوران بدنام سخت مشغول کارند.

سایت رسمی فرقه بدنام رجوی در یکی از مجموعه خبرهای مربوط به حادثه کنارک که در تاریخ  22/02/99 انتشار داد، نوشت:

«هدف قرار گرفتن ناوچهٔ رژیم در جریان یک مانور در آبهای دریای عمان دهها کشته بر جای گذاشت.

برخی منابع تعداد کشته‌ها را بیش از ۴۰ نفر می‌دانند . . . اما گفته می‌شود رژیم خودزنی کرده و ناو جماران ناوچهٔ کنارک! را با موشک زده و دهها کشته بر جای گذاشته است.»

سپس با وقاحت تمام و با توهین به نیروهای مسلح کشورمان از آنان خواست تا « صفوف کرونا‌زدهٔ ارتش » را ترک کنند!

این نوع خبررسانی از شگردهای فرقه بدنام رجوی است که اول خبر جعلی را با یک هویت غیر واقعی در شبکه های اجتماعی از جمله توئتیر انتشار می دهند و سپس در رسانه های رسمی شان به آن استناد می کنند تا هم محتوای دروغ را انتشار داده باشند و هم  بنوعی از خودشان سلب مسئولیت کنند.

بنابراین یکی از همین هویت های ساختگی وابسته به «مجاهدین» در توئیتر نوشت: «سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با شلیک موشک از ناوچه جماران تعداد زیادی ایرانی را در منطقه کنارک کشته، مفقود و مجروح کرد. گفته می شود هدف سپاه از این حمله شدید که جان ۴۰ ارتشی را گرفت، نشان دادن ضرب شست به نیروهای خارجی در آب های منطقه است».

اما طنز قضیه اینجاست که آنان وقتی حتی نمی دانند که کنارک ناوچه بوده که مورد اصابت قرار گرفته نه منطقه دریایی؟ ولی دستور سازمانی میگه باید لاشخوری کنی تا پول بگیری. بماند که این ماجرا هیچ ارتباطی با سپاه پاسداران ندارد و ناو جماران متعلق به ارتش است.

لازم به ذکر است که در اطلاعیه‌ای که ارتش جمهوری اسلامی ایران صادر کرد، ضمن تائید این خبر، هیچگونه اشاره‌ای به چگونگی وقوع این حادثه و گزارش خبرنگاران حاضر در محل مبنی بر شلیک اشتباهی ناو جماران به ناوچه کنارک نشده است.

بنابراین این صرفا خبرسازی رسانه ها و گروههای مزدور و ضد ایرانی بوده که سعی کردند با بزرگنمایی و تولید حاشیه های شیطنت آمیز از یک حادثه واقعی بهره برداری های سیاسی بکنند.

البته رسانه‌های مزدور همیشه دروغ نمی گویند. فقط  ۲۴ ساعته تمام حواس مخاطبین را به نیمه خالی لیوان متوجه میکنند. تا به مرور نیمه پر رو به کل فراموش کنند، و حس فلاکت و نا امیدی بهشان دست بدهد بنحویکه نهایتا قصد جان لیوان را  را بکنند.

هر ساله در سراسر دنیا در مانورهای نظامی در اتفاقی ناگوار اما شایع، سربازان جان خود را از دست می‌دهند؛ تفاوت ما فقط آنجاست که آن کشورها مثل ایران، گروههای بدنامی مثل مجاهدین و  قلم به مزدانی خائن ندارند که حتی خون سربازان خود را دستمایه مطامع سیاسی کنند. بعنوان مثال: در سال ۲۰۱۷، ۸۰ نظامی آمریکایی در تمرین‌ها کشته شدند.

البته مشابه این رفتار در موضوع شیوع ویروس کرونا در ایران هم صدق می کند. مزدورانی مثل فرقه بدنام رجوی هر روز و هر ساعت اطلاعیه داده و در مورد مبتلایان و فوتی ها بر اثر ویروس کرونا در ایران آمار سازی می کنند، تا نظام ایران را در مدیریت و کنترل شیوع ویروس کرونا ناکارآمد نشان دهند.

این در حالی است که جمعیت آمریکا ۴ برابر ایران است، تعداد بیماران کرونا در آمریکا با ۱ میلیون و ۳۱۸ هزار مبتلا تا این جا به حدود ۱۲ برابر مبتلایان ایران رسیده است. آیا «نوابغی» مثل سران فرقه رجوی که ماله کش ارباب شان آمریکا هستند، نظری ندارند؟!

نتیجه اینکه حادثه کنارک و پیشتر از آن شیوع ویروس کرونادر ایران یه چیزی رو خوب ثابت کرد. ذات پلید بدخواهانِ ایران و ایرانی رو که در لباس میش، گرگ صفتانه اشک تمساح میریزند. اما صدای شادی و هلهله شان را نمی توانند از مرگ ایرانیان به هر نحو و دلیلی مخفی کنند.‌

  • نویسنده : سعید پارسا
  • منبع خبر : سایت راه نو