نادر گشسبی اهل شهر ارومیه است. وی متولد ۱۳۴۳ بوده اکنون 60 سال سن دارد. نادر گشسبی براساس مرام و مسلک فرقه مجاهدین همچنان مجرد است. این فرد در تنهایی کامل بدون همسر و فرزند و بدون هرگونه ارتباطی با خانواده اش در اردوگاه این گروه در آلبانی بسر می برد.

به گزارش خبرنگار سایت خبری – تحلیلی راه نو، روز گذشته آقای حمید گشسبی برادر نادر گشسبی گرفتار در اردوگاه قرنطینه شده فرقه رجوی در آلبانی در دفتر انجمن نجات استان حضور یافت و از اقدام دولت آلبانی بر علیه مجاهدین حمایت کرد.

آقای حمید گشسبی در دیدار با مسئول دفتر نمایندگی انجمن نجات استان گفت: سالیان سال است که فرقه رجوی عزیزان ما را فریب داده و در کمپ خود در آلبانی زندانی کرده است. رهبران مجاهدین به روش های مختلف در حال اقدامات تروریستی در این کشور هستند.

ما خانواده ها از هرگونه اقدام دولت آلبانی برای فشار بر سران سازمان مجاهدین که نهایتا به آزادی عزیزان ما منجر شود حمایت می کنیم.  ما اجازه نمی دهیم رهبران مجاهدین فرزندان ما را در راستای اقدامات غیر قانونی و تروریستی خود در این کشور هزینه کنند. اکنون نیز از دولت آلبانی می خواهیم امکان  دیدار حضوری با عزیزانمان را برای ما فراهم کند.

نادر گشسبی اهل شهر ارومیه است. وی متولد ۱۳۴۳ بوده  اکنون ۶۰ سال سن دارد. نادر گشسبی براساس مرام و مسلک فرقه مجاهدین همچنان مجرد است. این فرد در تنهایی کامل بدون همسر و فرزند و بدون هرگونه ارتباطی با خانواده اش در اردوگاه این گروه در آلبانی بسر می برد.

نادر گشسبی از جمله نگون بختانی است که در اوایل انقلاب ۱۳۵۷ فریب شعارهای مجاهدین را خورد و به این گروه پیوست.

وی دوره دبیرستان خود را در مدرسه چمران ارومیه گذراند. ولی خیلی زود ترک تحصیل کرد.

خانواده او از بابت وضعیت نادر متحمل خسارات مالی و روحی فراوانی شدند. وی در هیچ کسب و کاری که پدرش برایش مهیا کرد پایبند نشد. نهایتا نیز طعمه فرقه بدنام مجاهدین شده و با خروج از کشور در خاک عراق به این گروه تروریستی پیوست.

آقای حمید گشسبی می گوید: اکنون نزدیک به ۴۰ سال است که صدای نادر را نشنیدیم . تلاش های زیادی کردیم تا خبری از سلامتی نادر بدست آورده و حداقل برای ثانیه هایی با وی تماس تلفنی داشته باشیم ولی تاکنون ثمری در پی نداشته است. ولی علیرغم همه مشکلات هنوز انگیزه خود را از دست نداده ایم و امیدواریم با کمک دولت آلبانی بتوانیم تحت نظارت ارگانهای بین المللی نادر را ببینیم.

  • نویسنده : علی صدر
  • منبع خبر : سایت راه نو