گروه تروریستی مجاهدین مستمرا در کانال های تلگرامی وابسته به این فرقه خط می داد که به آمبولانس ها حمله کنید آنها دارند نیروهای نظامی را جابجا می کنند و نه زخمی ها!!!

بعد از درگذشت تلخ «مهسا امینی» ماجرای ناآرامی‌ها و تجمعات در برخی از استان‌های کشور از روز خاک‌سپاری دختر ۲۲ ساله سقزی آغاز شد و پس‌ازآن سنندج و سپس تعدادی دیگر از استان‌ها شاهد تجمع‌ها، اعتراضات و در برخی شهرها آشوب خیابانی بودند.

اما این تجمعات به‌مرور با شعارهای هنجارشکنانه و تخریب اموال عمومی توسط عده‌ای همراه شد. هتک حرمت به مقدسات، ورود گروه‌های تروریستی از جمله مجاهدین و رسانه های بیگانه فارسی زبان به میدان، فراخوان و تهییج افکار عمومی توسط تجزیه‌طلبان و ضرب‌وجرح نیروهای پلیس تنها بخشی از اتفاقاتی بود که نشان داد موضوعی که به نام مهسا امینی شروع‌شده است حالا دارد به کام تجزیه‌طلبان و آشوبگران تروریست  تمام می‌شود.

گروه تروریستی مجاهدین نیز مستمرا در کانال های تلگرامی وابسته به این فرقه خط می داد که به آمبولانس ها حمله کنید آنها دارند نیروهای نظامی را جابجا می کنند و نه زخمی ها!!!

بنابراین در رابطه با آنچه که طی سه روز گذشته اتفاق افتاد می توان گفت:

۱ – طبق روال اغتشاشات قبلی، با تحریک رسانه‌های خارج نشین و ورود عناصری از گروه تروریستی مجاهدین و دیگر عناصر ضد انقلاب و تجزیه طلب به این تجمعات، به بهانه فوت مهسا امینی از شب گذشته وارد فاز درگیری شده و در نقاط متعددی اقدامات آشوبگرانه انجام دادند. بنحویکه اکنون می توان گفت دشمن وارد فاز «کشته سازی» شده است. بعنوان نمونه کشته شدن سه نفر در کردستان با گلوله اسلحه هایی که در سلاح های سازمانی نیروهای ایرانی وجود ندارد، یا خط حمله به ماشین های آمبولانس توسط کانال های تلگرامی فرقه رجوی مبنی بر اینکه آنها حامل نیروهای نظامی هستند و نه زخمی!، یا تعرض به مساجد، بانک ها و  آتش زدن پرچم ایران از دیگر مصادیق طرح «کشته سازی» دشمن محسوب می شود.

۲ – به گفته رسانه ها و خبرنگاران میدانی، بعضی هسته‌ها در این تجمعات به صورت هماهنگ، با تخریب هدفمند و گسترده و به شکل سامان یافته‌ای عمل می‌کنند که از هماهنگی و آموزشهای پیشینی آنها حکایت می‌کند.

۳ – کانالهای تلگرامی وابسته به منافقین نیز به صورت گسترده فیلمهایی از آتش‌زدنها و ضرب و شتمهای پلیس و افراد محجبه منتشر و حاضرین در تجمعات را به گسترش این مسائل تحریک می‌کنند.

۴ –  در این میان بیشتر از همه گروه تروریستی مجاهدین و رسانه سعودی اینترنشنال، که هر دو زیر نظر بن سلمان اداره می شوند، و از حامیان اصلی تروریسم داعشی هستند، میدان‌داری می کنند.

۵ – بی‌بی‌سی فارسی نیز همچون همیشه از صحنه‌گردانان دیگر  این ماجراست که با پوشش های خبری گسترده در فضای مجازی سعی در دامن زدن به تجمعات و تبدیل آن به اغتشاش را دارند.

نتیجه اینکه؛ پیوستن ایران به سازمان منطقه یی شانگ‌های با هدف مقابله با یک جانبه گرایی آمریکا که موقعیت ایران در سطح بین المللی را بهبود بخشید و از سوی دیگر شکست پروژه تحت فشار قراردادن دولت بایدن توسط کنگره و لابی‌های ضدایرانی و حضور خیابانی گروه تروریستی مجاهدین، برای ممانعت از صدور ویزای آمریکا برای سفر  رئیس جمهور کشورمان به نیویورک به منظور شرکت و سخنرانی در هفتاد و هفتمین نشست مجمع عمومی سازمان ملل متحد،  دشمن را بر آن داشت تا برای تحت الشعاع قرار دادن این پیروزی ها و تلخ کردن کام مردم ایران ، به بهانه مرگ مهسا امینی فضا را برای تحرک خیابانی و تحریک مردم آماده کنند.

بنابراین علیرغم پای کار آمدن تمامی طیف ضد انقلاب و رسانه های فارسی زبان بیگانه، به بهانه درگذشت مهسا امینی هیچ کلامی از سوی مردم  در حمایت از گروه تروریستی مجاهدین و رهبران فاسد و بدنام آنان و دیگر اوباش سیاسی معلوم الحال خارجه نشین به زبان آورده نشد. این نشان می دهد که هیچکدام از این اوباش تروریست و وطن فروش  به دلیل سوابق ننگین‌شان مشروعیتی در بین مردم ایران نداشته و هرگز نخواهند داشت.

  • نویسنده : علی صدر
  • منبع خبر : سایت راه نو