در فضای مجازی ده ها هزار فالوئر قلابی برای خود می سازند، مطالب را ده ها هزار بار لایک می کنند، یا چند صد هزار هشتگ رباتیک بالا می آورند و شنگول می شوند! اما با این بالا آوردن ها، نمی شود یک ملت هشتاد و پنج میلیونی را فریب داد.

در هفته های پیش نظر برخی از کاربران در توئیتر حول اغتشاشات اخیر در کشور را در سایت راه نو درج کردیم. اکنون بخش دیگری از این نظرات ارائه می گردد.

آمریکا حضورش در اغتشاشات ایران را علنی کرد: بعد از رئیس سازمان سیا، مشاور امنیت ملی آمریکا هم از اغتشاشات در ایران حمایت کرد و البته دو کد مهم را هم لو دادند. اولی از تلاش آمریکا در استفاده گسترده‌تر از فضای مجازی و دومی از بررسی روش‌های جدید گسترش اغتشاشات خیابانی گفته. هم در مجازی و هم کف خیابان، آمریکا حضورش را علنی کرد.

شنگولی و لاف در غربت!: . . . مدعیان مبارزه با جمهوری اسلامی که از طریق شبکه های ماهواره ای و مجازی، لُغُز می خوانند و تحریک به ایجاد اغتشاش و خشونت می کنند، اگر با مخاطب صادق بودند، خود پیشقدم می شدند؛ نه این که از لس آنجلس و نیویورک و واشنگتن و لندن و پاریس، “کلیک کلیک- بنگ بنگ” راه بیاندازند.

کنتور که نمی اندازد. در فضای مجازی ده ها هزار فالوئر قلابی برای خود می سازند، مطالب را ده ها هزار بار لایک می کنند، یا چند صد هزار هشتگ رباتیک بالا می آورند و شنگول می شوند! اما با این بالا آوردن ها، نمی شود یک ملت هشتاد و پنج میلیونی را فریب داد.

این، یک علت مهم شکست اردوگاه غرب در فتنه بزرگ و پیچیده ای است که تدارک کرده بود. در برابر مردم غیرتمندی که با جان خویش پای دین و مملکت خویش ایستاده اند، نمی شود با لشکر رباتیک و مجازی رویارو شد؛ ولو این که لاف در غربت بزنند و گرد و خاک و هیاهوی بسیار کنند.

کاباره گردی و کاسبی کجا، مبارزه کجا!؟ اصلا جنس عیاشی و عشرت طلبی در ینگه دنیا، با جنس مبارزه واقعی و رویارو قابل جمع نیست.

گنده شان، رئیس سازمان منافقین است که آخرین خبرهایش، از عشرتکده ها و حرمسرای شخصی اش در سازمان می آمد و پیشاپیش، خود فروشی کرده و سازمان را به عقد همزمان چند رژیم عربی و عبری و غربی درآورده بود.

چقدر حقیرند آنهایی که بلندگوی این جماعت شده‌اند: از لندن، واشینگتن، تیرانا، سوئد و… مردم را تشویق به آشوب و اغتشاش در ایران می‌کنند. همان کسانی که سال‌ها به دنبال تحریم ملت ایران بودند حالا به دنبال تحریم بیشتر و گرفتن آرامش مردم هستند. چقدر حقیرند آنهایی که در داخل فریب خورده‌اند و بلندگوی این جماعت برانداز خارج‌نشین شده‌اند

ایجاد اغتشاش فقط با یک خبر دروغین!: طبق بیانیه رسمی پزشکی قانونی علت فوت مهسا امینی ضرب و شتم نه تنها نبوده بلکه زمینه‌های بیماری‌های گذشته دلیل اصلی بوده است. اینهمه اغتشاش، آشوب، ناامنی، خسارت و تحمیل تحریم بیشتر به کشور برای هیچ و دروغ، قضاوت عجولانه، دلسوزی ناآگاهانه و مهمتر از همه ندیدن دست دشمن!

پس چرا مردم حجاب بر نمی‌دارند؟:  مگه نمیگن حجاب ازاد شده؟  از گشت ارشاد هم که خبری نیست‌. پس چرا مردم حجاب بر نمی دارند؟ بالاترین بلاهت این بود که فکر می کردند اینها که روسری شان عقب است مخالف دین و انقلابند. دستاوردهای فتنه اخیر را باید فهرست کرد.

چقدر باید طول می‌کشید تا این راز بر همه مردم آشکار شود؟: از اقبال بلند جمهوری اسلامی است که اپوزیسیون آن بر سر نعش جوان شهید هلهله می کند و همزمان امید دارد جامعه وعده آزادی و رواداری آن را بپذیرد! اینها همان هایند که با دیدن جنازه آن دخترکان مظلوم هم از صمیم قلب خوشحال شدند. چقدر باید طول می کشید تا این راز بر همه مردم آشکار شود؟

شما چرا فاز انقلاب برداشتید؟!:

گلوی مأمور رو می‌برند، میگن کار خود جمهوری اسلامیه!

مسجد و قرآن آتش می‌زنند، میگن کار خود جمهوری اسلامیه!

پرچم ایران آتش می‌زنند، میگن کار خود جمهوری اسلامیه!

چادر از سر ناموس مردم می‌کشند، میگن کار خود جمهوری اسلامیه!

تو خارج لخت میشن سخنرانی میکنن، میگن کار خود جمهوری اسلامیه!

تو دانشگاه فحش جنسی میدن، میگن کار خود جمهوری اسلامیه!

خلاصه که هر غلطی می‌کنند، بعدش گردن نمی‌گیرند و میگن کار خود جمهوری اسلامیه. پس وقتی همه کارها رو که خود جمهوری اسلامی داره می‌کنه، شما چرا فاز انقلاب برداشتید؟!

  • نویسنده : یوسف اردلان
  • منبع خبر : سایت راه نو