اما اکنون طراحان خارجی آشوب، ناچار تا رده امانوئل ماکرون به صحنه آمده اند. هدف دیدار ماکرون و علی نژاد، چیزی جز تلاش ناامیدانه برای تزریق انرژی به یک آشوب در حال مرگ نیست.

اغتشاشات اخیر با تمامی زشتی ها و خشونت عریانش که توسط عوامل داخلی و خارجی دشمن در کف خیابانهای شهرهای ایران رقم خورد، یک خوبی هم داشت و آن اینکه نشان داد تمامی کسانی که تحت عنوان اپوزیسیون و با شعار ظاهر فریب دموکراسی و آزادی به میدان آمده بودند، نه تنها آزادیخواه نبودند بلکه مشتی وطن فروش، تجزیه طلب، تروریست و یاغی بودند که نهایتا در پیوند با داعش قتل عام مردم بیگناه  در شاهچراغ شیراز را رقم زدند.

دیدار چهره‌های رسوای ضدایرانی با مقامات غربی که هدفی جز نابودی ایران ندارند، نشان از بی‌وطنی جریان اپوزیسیون جمهوری اسلامی ایران دارد. چنانکه اهتزاز پرچم‌ها و نمادهای انواع گروهک‌های تجزیه‌طلب در تجمع ضدایرانی در برلین آلمان نیز عیار بی‌وطنی جریان اپوزیسیون ایران را بخوبی نشان داد.

البته پیشتر دیدار مریم رجوی با گالیت بالج سفیر اسرائیل در آلبانی، در ۱۱ دسامبر ۲۰۲۲ برابر با ۱۹ مهر ۱۴۰۱ در کمپ اشرف در جنوب آلبانی اوج مزدوری و بی وطنی ضد انقلاب خارجه نشین را ثابت کرده بود.

اما اکنون طراحان خارجی آشوب، ناچار تا رده امانوئل ماکرون به صحنه آمده اند. هدف دیدار ماکرون و علی نژاد، چیزی جز تلاش ناامیدانه برای تزریق انرژی به یک آشوب در حال مرگ نیست.

نکته جالب توجه دیدار اخیر چهره‌های منفور ضدایرانی تحت عنوان اپوزیسیون با رئیس‌جمهور فرانسه این است که آنها دست به دامان فردی شده‌اند که در شرایط کنونی فرانسه، نه‌تنها از مقبولیت عمومی برخوردار نیست، بلکه برای بهبود وضعیت کشور خود که در پی بروز جنگ میان روسیه و اوکراین دچار آن شده، چشم‌انتظار کمک و میانجی‌گری ایران است. مکرون شهریورماه سال جاری با ارسال پیام به رئیس‌جمهور کشورمان، خواستار نقش‌آفرینی ایران برای برقراری صلح بین روسیه و اوکراین شده بود.

با همه اینها باید گفت که دیدار چهره‌های برانداز و ضدایرانی با رئیس‌جمهور فرانسه بیش از هر چیز، نشانگر حقارت جریان ضدایرانی است؛ جریانی که آنقدر دچار درماندگی و استیصال شده که برای پیشبرد اهداف خائنانه خود دست به دامان فردی شده که خود از بهبود شرایط و اوضاع کشورش عاجز است.

این وسط، خاک بر سری اپوزیسیون را ببینید که زمانی نماینده اش در پاریس، بختیار و بنی صدر بود، بعد رسید به بقایای فرقه تروریستی مجاهدین، سپس شورای هماهنگی جنبش سبز و فراریان ملی- مذهبی ها، سپس آدم دم دستی به نام نیما زم، و حالا نماینده اش در ملاقات با ماکرون، شده یک دلقک از ایران رانده شده بنام علی نژاد

نتیجه اینکه اینگونه دیدار ها که از سر استیصال صورت می گیرد بخوبی نشان می دهد که هیچ اپوزیسیون و آلترناتیو مردمی که مرز سرخ وطن فروشی را رد نکرده باشد برای جمهوری اسلامی ایران وجود ندارد.

  • نویسنده : سعید پارسا
  • منبع خبر : سایت راه نو