عمل ضد انسانی فرقه رجوی در تجرد نگه داشنن مردان و زنان در اردوگاههای محصور و بدون ارتباط با دنیای بیرون چه در خاک عراق و اکنون در آلبانی نشان از ساختار فرقه یی و بدور از هرگونه معیارهای حقوق بشری دارد.

روز گذشته دکتر لیدر نوایی پژوهشگر و استاد دانشگاه در دفتر نمایندگی انجمن نجات در شهر ارومیه حضور یافت و با مسئول این دفتر به گفتگو نشست. وی ضمن تشکر از فعالیت های شبانه روزی انجمن نجات از مسئول دفتر ارومیه خواست نامه ای به خواهرش در آلبانی بنویسد  تا به نحو مقتضی از جمله با انتشار در فضای مجازی به دستش برسد.

دکتر لیدر نوایی می گوید: در طول این سالیان تلاش های فراوانی کردم تا خواهر مظلومم که سالهاست در بند این گروه جنایتکار زندانی است را ببینم. ولی سران فرقه هرگز اجازه چنین دیداری را به ما ندادند. حتی حاضر شدم به کشور فرانسه رفته و در آنجا خواهرم را ملاقات کنم  ولی در آخرین لحظات که همه چیز فراهم شده بود،  این زندانبانان بی هویت و البته شقی و بی رحم که خود را قیم و همه کاره خواهرم می دانند دیدار مرا با ایشان را منتفی کردند تا مبادا در این دیدار حصارهای ذهنی او ترک برداشته و با به آغوش کشیدن برادرش دیگر به نزد آنان برنگردد.

متن نامه دکتر لیدر نوایی بشرح زیر است.

خدمت خواهر عزیزم پوران

امیدوارم هرجایی که هستی حالت خوب و خوش باشد. خواهر خوب و نازنیم تمامی اعضای خانواده مشتاقانه و بی صبرانه در آرزوی بازگشت تو به آغوش گرم خانواده هستند.

اکنون سالهاست که در رویاهایم روزی را تصور می کنم که تو را در کانون گرم خانواده ببینم و مثل سابق در سختی و خوشی در کنار هم باشیم.

عمل ضد انسانی فرقه رجوی در تجرد نگه داشنن مردان و زنان در اردوگاههای محصور و بدون ارتباط با دنیای بیرون چه در خاک عراق و اکنون در آلبانی نشان از ساختار فرقه یی و بدور از هرگونه معیارهای حقوق بشری دارد.

وجود شماها از نگاه معیارهای انسانی هیچ ارزشی برای رجوی ندارد و سران این فرقه از اعضای گرفتار در آن صرفا بعنوان سپر انسانی و رسیدن به اهداف شوم و جنایات انسانی استفاده می کنند.

مسلما آزادی هر عضو گرفتار در این فرقه به مثابه افشای جنایات بی شماری است که تاکنون خیلی از آنها بر ملا نشده است.

خواهر خوب و نازنیم من و بقیه اعضای خانواده  هرگز شما را فراموش نکرده ام و همیشه شما را در هر شرایطی حمایت خواهیم کرد. بارها تلاش کردیم  از طریق کمیته بین المللی صلیب سرخ جهانی ، همچنین از طریق کمیسیاریای عالی پناهندگان راهی برای ملاقات با شما پیدا کنیم. اکنون هم سعی می کنیم از طریق مکاتبه با مقامات دولت آلبانی بتوانیم شما را در این کشور ملاقات کنیم.

مسلما دور نیست  روزی که سران فرقه مجاهدین پاسخ تمامی جنایات، از بین بردن خانواده های ایرانی و ظلم و ستم در حق فرزندان آنان بویژه زنان را در محاکم قضایی پس بدهند.

به امید دیدار بزودی – برادرت لید نوایی

  • منبع خبر : سایت راه نو