آقای قوچعلی نورعبادیان متولد ۱۳۳۹ و اهل شهر میاندوآب است وی از سال ۱۳۶۰ گرفتار فرقه رجوی است. و اکنون چهل و سه سال است که خانواده وی بدنبال ایجاد ارتباط و رهایی وی از دست فرقه رجوی هستند.

عالیجناب ادی راما نخست وزیر محترم آلبانی:

همانطور که مطلع هستید در حال حاضر خانواده های زیادی در ایران منتظر ایجاد شرایطی برای دیدار با غزیزانشان در اردوگاه فرقه مجاهدین در خاک کشور شما هستند.

من حکمعلی نورعبادیان از شهر میاندوآب در استان آذربایجان غربی در ایران هستم. برادر من قوچعلی نورعبادیان که هم اکنون ۶۴ سال سن دارد، بمدت ۴۳ سال است که اسیر فرقه رجوی بوده و هم اکنون در اردوگاه این فرقه در آلبانی  تحت کنترل عوامل فرقه رجوی بسر می برد.

از آن زمان تاکنون خانواده ما بدنبال ایجاد ارتباط با برادرم و رهایی وی از دست فرقه رجوی هستند و تلاش های زیادی را کردند تا بتوانند برادرم را در کشور شما ملاقات کنند ولی تاکنون موفق به اینکار نشده ایم.

ارسال نامه های متعدد توسط اینجانب به ارگان های بین المللی طی سالهای گذشته و انتشار پیام های ویدئویی به امید اینکه روزی آنها به دست برادرم برسد  از جمله اقدامات اینجانب برای ایجاد ارتباط با برادرم قوچعلی و نهایتا دیدار با وی بوده است .

اکنون با ارسال این نامه ، عاجزانه از محضر شما رئیس محترم دولت آلبانی تقاضا دارم شرایطی برای دیدار خانواده ما با برادرم در کشورتان را فراهم نموده و دل خانواده ای را بعد از چندین سال شاد کنید.

با تقدیم احترام – حکمعلی نورعبادیان

لازم به توضیح است که آقای قوچعلی نورعبادیان متولد ۱۳۳۹ و اهل شهر میاندوآب است وی از سال ۱۳۶۰ گرفتار فرقه رجوی است. و اکنون چهل و سه سال است که خانواده وی بدنبال ایجاد ارتباط و رهایی وی از دست فرقه رجوی هستند.

خانواده آقای نور عبادیان در این سالها تلاش های زیادی برای دیدار با او داشته اند. آنها در سال ۱۳۸۲ موفق شدند قوچعلی را به صورت محدود ملاقات کنند. بعد از آن هرچه تلاش کردند ، مجددا او را ببینند فرقه رجوی اجازه ملاقات نداد.

  • نویسنده : علی صدر
  • منبع خبر : سایت راه نو