دادن اطلاعیه های مستمر و نشر اخبار فیک از میزان مبتلایان و فوتی ها در اثر ویروس کرونا در ایران، جست و خیزهای میمون وار و ادا و اطوار درآوردن های خنده دار مثل توئیت کردن، ارسال نامه به مجامع بین المللی که صرفا در حاشیه و خارج از زمین بازی سیاسی – اجتماعی ایران و در جاده خاکی انجام می گیرد، بخشی از تحرکات ضد ایرانی این جماعت منفور و وطن فروش بحساب می آید.

در کادر عملیات روانی؛ موضوع زندانیان و پرسنل نظامی از اصلی ترین بسترهای فرقه رجوی برای ایجاد جنگ روانی با ویروس کرونا محسوب می شود. بنحویکه بخش اعظم خبرهای فیک این گروه  این دو حوزه را شامل می شود.

شیوع  ویروس کرونا در ایران، همچنان ابراز اصلی جنگ روانی «مجاهدین» بر علیه مردم محسوب می شود. این گروه بدنام دهها اخبار فیک و برخی پیامک های منتسب به رهبر مفقودالاثر این فرقه را بر روی رسانه های رسمی و بی نام و نشان خود بارگزاری  می کند تا همسو با اربابان غربی و عربی شان هم در جبهه داخلی و هم در جبهه بین المللی وجهه ایران را در مقابله با ویروس کرونا زیر علامت سوال ببرد.

دادن اطلاعیه های مستمر و نشر اخبار فیک از میزان مبتلایان و فوتی ها در اثر ویروس کرونا در ایران، جست و خیزهای میمون وار و ادا و اطوار درآوردن های خنده دار مثل توئیت کردن، ارسال نامه به مجامع بین المللی که صرفا  در حاشیه و خارج از زمین بازی سیاسی – اجتماعی ایران و در جاده خاکی انجام می گیرد، بخشی از تحرکات ضد ایرانی این جماعت منفور و وطن فروش بحساب می آید. اما این قبیل اقدامات نه تنها مورد توجه هیچ ایرانی قرار نمی گیرد بلکه زمینه  تمسخر و ایجاد طنز را نیز برای آنان فراهم می کند.

از جمله، پیام های این روزهای منتسب به رهبر مفقودالاثر این فرقه بیشتر در قالب طنز است تا یک موضوع جدی.

البته علت آن نیز واضح است. چرا که رجوی طی سالیان گذشته چه در قرارگاه اشرف در خاک عراق و اکنون در خاک آلبانی به اعضای نگون بخت آنقدر دروغ گفته و وعده داده است که حال مجبور است در کلی ترین شکل ممکن و برای خالی نماندن عریضه کلماتی را از  چنته ناپاکش بیرون دهد.

حال و روزگار این مردک ابله و کوتوله هم دیدنی است که هر  روز از عرض و طول پیام هایش هم  کاسته می شود که به قول دوستان طنز پرداز بیشتر به پیامک شبیه است تا پیام.

یک روز پیامک «تیک تاک قیام و سرنگونی»! و روز دیگر پیامک «ارتش گرسنگان پیش بسوی شورش و قیام»! و الی آخر.

https://rahenoo.org/media/پیام-های-مریم-رجوی-سوژه-طنز-ایرانیان/

برای دیدن ویدئو بر روی تصویر مریم رجوی کلیک کنید

اما در کادر عملیات روانی؛ موضوع زندانیان و پرسنل نظامی از اصلی ترین بسترهای فرقه رجوی برای ایجاد جنگ روانی با ویروس کرونا محسوب می شود. بنحویکه بخش اعظم خبرهای فیک این گروه  این دو حوزه را شامل می شود.

در کنار همه اینها پیام های بی سر و ته سرکردگان این فرقه نیز که بیشتر  مصرف داخلی و روحیه دادن به اعضای محبوس این گروه در آلبانی را دارد، چاشنی این تحرکات زبونانه است.

اما از ترفند های جدید و البته خنده دار سران فرقه مجاهدین در این روزهای کرونایی ایجاد شایعه، نشر اخبار کذب و سپس  دادن اطلاعیه برای برای بهره برداری و درست جلوه دادن  همان دروغ های یی است که خودشان پیشتر تولید کرده اند البته عکس این عمل نیز صادق است.

بدین ترتیب سران فرقه رجوی برای ایجاد التهاب هر بیشتر و تاثیر گذاری در جامعه ایرانی دائم بین ایندو ترفند در حال رفت و آمدند.

در تاریخ دهم فروردین ۹۹ فرقه رجوی در اطلاعیه ای اعلام کرد: نزدیک به ٢٠٠ زندانی زن، محبوس در زندان ارومیه در اعتراض به نبود امکانات و خدمات بهداشتی در بند زنان و همچنین مخالفت مسئولین زندان با آزادی آنها به‌ دلیل خطر کرونا، دست به اعتصاب غذا زدند.

سپس در اطلاعیه ای در مورخه ۱۱/۰۱/۹۹ یعنی یک روز بعد از شایعه پراکنی،از دبیرکل ملل متحد، کمیسر عالی حقوق‌بشر و گزارشگر ویژهٔ خشونت علیه زنان خواست تا جمهوری اسلامی ایران را وادار به ‌آزاد کردن زنان زندانی اعتصابی در زندان ارومیه کنند!؟

برعکس این ترفند نیز صادق است.

در تاریخ نهم فروردین ۹۹ فرقه رجوی در پیامی تحت عنوان؛ «پیام سخنگوی_مجاهدین به سربازان و پرسنل ارتش»

آنان را به فرار و ترک سربازخانه ها بدلیل شیوع ویروس کرونا ترغیب کرد.

قابل پیش بینی بود که این گروه طی روزهای بعد، اخبار فیک دیگری از پاسخ مثبت پرسنل نظامی به پیام این گروه را در سایت های خبری خود درج کند. همین هم اتفاق افتاد.

چند روز بعد این گروه «فَشَل» با انتشار اخبار فیک در رسانه های خود  از فرار پرسنل نظامی از پادگانهای ارتش در ایران را نشر دادند تا اینطور وانمود کنند که پرسنل نظامی تحت تاثیر پیام این گروه در حال فرار از پادگانها هستند!

اما  آنچه که حاصل سران فرقه «مجاهدین» در این فاز از عملیات روانی است، منفوریت بازهم بیشتر و افزوده شدن برگ های دیگری از خیانت و وطن فروشی بر پرونده سیاه و ننگین این گروه است.  

  • نویسنده : سعید پارسا
  • منبع خبر : سایت راه نو