لازم نیست کسی از شما شیطان سازی کند و شیطنت شما همین بس که مین گذاری و حمله به کشتی ها را به ایران نسبت میدهید.  بله این حق هر کشوری است که در مقابل تجاوز بیگانه از خودش دفاع کند و به حق نیروهای موشکی ایران پهباد جاسوسی آمریکا را سرنگون کرده اند و هیچ کس هم شکی بر جنگ طلب بودن جان بولتون ندارد. این آمریکاست که به ایران زور میگوید و سر دشمنی باز کرده است و بجاست ایران از خودش دفاع کند.  

خانم مریم رجوی از اینکه هنوز آمریکا جنگی بر علیه ایران شروع نکرده کلافه است. وی در پیامی به تظاهرات کنندگان مزد بگیر و اجیر شده خود در واشنگتن، این سوال را مطرح می کند: «صورت مسأله واقعی در سیاست آمریکا و اروپا در برابر فاشیسم دینی حاکم بر ایران چیست؟ استمالت یا قاطعیت؟»

اما خانم مریم  رجوی نمیگویند چرا ایشان چشم به بیگانه و دشمنان ایران دوخته و انتظار دارد آنها مرحم بر دردهای وطن فروشی این فرقه بگذارند. مگر ایران چه کرده است که آمریکا دیوانه وار خواهان تسلیم شدن و تکه تکه کردنش را دارد.  آمریکا  این آرزو را به گور  خواهد برد که پیروزی بدون جنگ میخواهد باید به آمریکا گفت باش تا دولت صبحت بدمد.

باید به مریم رجوی که خطاب به تجمع کنندگان در واشینگتن می گوید: « شورشگران برای ایران و آزادی که امروز از ایالت‌های مختلف آمریکا، در واشنگتن جمع شده‌اید . . . » گفت: با شورش و شورشگری هیچ کشوری به آبادانی نرسیده است آیا مصر و لیبی و عراق وسوریه با شورش برای مردم رفاه به ارمغان آوردند؟  چرا مردم را تشویق نمیکنید برای آبادانی وطن راه کار ترسیم کنند و آستین بالا بزنند کجا و کی شورشگران صدای یک ملت بودند شورش یعنی قتل و غارت و ملت ایران چیزی جز خیانت از شما شورشگران  ندیده اند.

خانم مریم رجوی در ادامه میگوید: «ملت ایران سرود و خروش شما برای آزادی را می‌شنود. اکنون شما صدای یک ملت ستمدیده، سرکوب‌شده و سرقت‌شده هستید. به شما، به منتخبان مردم آمریکا در اینجا، به شخصیت‌ها، دوستان و حامیان دیرین مقاومت مردم ایران برای دمکراسی و حقوق بشر که در کنار شما حضور دارند، درود می‌فرستم. عید مقاومت مبارک، ۳۰ خرداد روز شهیدان و زندانیان سیاسی، روز تأسیس ارتش آزادی، روز تأسیس ارتش آزادی، و مقاومتی که ۴ دهه بی‌وقفه و بی‌دریغ در همه عرصه‌ها با رنج و رزم و فدا حرکت کرده است. . . ».

باید به ایشان گفت: وقتی سلاح برمیدارید و در خیابانهای شهر جولان میدهید و با این جولان شما صدها بیگناه در قتل گاه میافتند و ناخواسته نصیب مرگ و نیستی میشوند چه عیدی را رقم زده اید آیا غلطیدن در دامان صدام حسین و ستون پنجم عراق شدن افتخار دارد شما مایه ننگ هر ایران و ایرانی هستید شما که سنگ جمهوریت را به سینه میزنید چرا این همه سال از کرسی جمهوریت فرقه تان کنار نمی روید مگر به دموکراسی باور ندارید پس کرسی جمهورت را کمی هم به دیگران وا بگذارید. در مورد آمریکا هم این خود آمریکا است که دشمنیش را با مردم ایران اعلان کرده است.  مگر این ترامپ نبود که از برجام خارج شد و با تحریمهای همه جانبه مردم ایران را دچار شکنجه دائمی و سیستماتیک کرده است.  نود درصد مشکلات معیشتی مردم مربوط به تحریم ها است. مگر این ترامپ نبود که از مردم ایران به عنوان مردم تروریست یاد کرد.  چرا وارونه گوئی , شما و «رزمندگانتان» خیلی وقت است که تسلیم اجنبی شده اید.  یادتان هست بعد از صدام خودتان تن به خلع سلاح دادید.  این ایران نبود که شما را خلع سلاح کرد.  شما سلاحهایتان را به آمریکائیها تحویل داده اید. شما چه مسلمان باشید و نباشید در طرف اجنبی هستید و این مایه ننگ و شرمساری شماست.  بود و نبود شما هیچ چیزی را اثبات نمیکند.  شما و نیروهایتان همچون مردگان متحرک هستید که خواست آمریکا و عربستان را وز وز میکنید و از شیطان بدتر.

لازم نیست کسی از شما شیطان سازی کند و شیطنت شما همین بس که مین گذاری و حمله به کشتی ها را به ایران نسبت میدهید.  بله این حق هر کشوری است که در مقابل تجاوز بیگانه از خودش دفاع کند و به حق نیروهای موشکی ایران پهباد جاسوسی آمریکا را سرنگون کرده اند و هیچ کس هم شکی بر جنگ طلب بودن جان بولتون ندارد. این آمریکاست که به ایران زور میگوید و سر دشمنی باز کرده است و بجاست ایران از خودش دفاع کند.  شما بجای اینکه از پیروزیهای ایران شوق زده شوید قدرتش تا دریای مدیترانه رسیده است آه و فغان سر میدهید. در طرف مقابل ایستاده اید آیا می توان به شما ایرانی گفت؟ بی شک  شما ایرانی نما هستید، و عرق ملی در وجود شما یافت نمیشود. از اینرو هم الگوهای شما میشود جرج واشنگتن، توماس جفرسون و بنجامین فرانکلین و یارانشان.

خانم مریم رجوی شما برای نشان دادن خوش رقصی سوگوار هستید که در سال ۱۳۶۲در لبنان ۲۶۰ تفنگدار آمریکایی در شرق دریای مدیترانه در بیروت زیر آوارها دفن شدند.  البته من برای کسی آرزوی مرگ نمیکنم اما اینرا هم میگویم  هیچ حسی مثبت در قبال این ۲۶۰ تفنگدار ندارم و  از خودم میپرسم این ۲۶۰ تفنگدار در بیروت چکار داشتند. مگر بیروت همسایه ایالات متحده است و حالا از شما میپرسم چرا باید صورت مسئله آمریکا و اروپا در مقابل ایران باید استمالت یا قاطعیت باشد؟ مگر خاورمیانه و ایران خاک آمریکا و اروپاست که آنها باید در مورد ما تصمیم بگیرند.  برخلاف نظر شما خانم مریم رجوی من مدعی هستم  این دشمنی و عناد بیش از حد آمریکا با ایران باعث شد تا اصلاح طلبان هم کمی بخود بیایند و دل به فریب بیگانه نسپارند.  چرا در این دنیای پر حرج مرج ما باید کبوتر باشیم. افعی بودن لازمه حیات است. برخلاف تصورات بچه گانه شما، من آرزوی ایرانی قدرتمند و پر از موشک و بمب اتم دارم تا کسی نتواند به ما چپ نگاه کند . شورای امنیت و سازمان ملل یعنی قانون جنگ،  و خواسته من ایرانی برخلاف گفته مسعود رجوی است که گفته: «صلح و امنیت و دمکراسی و حقوق بشر و ثبات و سازندگی و دوستی در یک ایران غیر اتمی  است».   البته بازنده همیشه مجبور است زیر چتر یک ابرقدرت چاپلوسی کند.

  • نویسنده : سوئیس: میرباقر صداقی عضو پیشین مجاهدین
  • منبع خبر : سایت راه نو