مدیر کل سازمان بهداشت جهانی در واکنش به برخی ادعاهای مطرح‌ شده مبنی بر پنهان‌ کاری ایران در مسئله آمار قربانیان ویروس کرونا، گفت ساز و کارهای مستقل این نهاد، چنین ادعایی را نمی پذیرد.

از جان گذشتگی کادر درمانی کشورمان بی نظیر است. آنان حماسه هایی آفریده اند که در تاریخ ایران ثبت خواهد شد. آنان نه تنها جان بیماران را درمان می کنند بلکه با خنده و شادی هایشان روح بیماران را نیز آرامش می بخشند. مردم ایران هرگز خدمات این فرشتگان زمینی را فراموش نخواهد کرد.  

در حال حاضر شیوع بیماری ویروس کرونا در بیش از ۸۰ کشور جهان از جمله ایران به اصلی ترین چالش کشورها و مردم جهان تبدیل شده است. بنحویکه تمامی عرصه های زندگی شخصی و اجتماعی مردم را تحت تاثیر مخرب خود قرار داده و ضرر و زیان های جانی و مالی فراوانی را به مردم جهان تحمیل کرده است.

در این میان سازمان بهداشت جهانی نیز بعنوان متولی بین المللی این چالش در یک کارزار جهانی در حال ارتباط تنگاتنک با کشورهای درگیر با ویروس کرونا بوده و سعی در دادن رهنمودهای مراقبتی، هشدارهای ضروری و تلاش برای انتقال تجربیات کشورها به همدیگر در مبارزه با این بیماری است.

امروز دکتر کریستف هملمن نماینده سازمان جهانی بهداشت در ایران با ارزیابی مثبت از اقدامات ایران در زمینه مبارزه با کرونا و آگاهی بخشی مردم در این زمینه، گفت: سازمان جهانی بهداشت نیز در مبارزه با کووید ۱۹ در کنار مردم ایران است.

در تاریخ ۱۲ اسفند ۱۳۹۸ مدیر کل سازمان بهداشت جهانی در واکنش به برخی ادعاهای مطرح‌ شده مبنی بر پنهان‌ کاری ایران در مسئله آمار قربانیان ویروس کرونا، گفت ساز و کارهای مستقل این نهاد، چنین ادعایی را نمی پذیرد.

این درحالی است که رسانه های ضد ایرانی بهمراه سران فرقه رجوی مدعی اند که ایران در مورد مبتلایان و فوتی ها در اثر ویروس کرونا را «پنهانکاری» می کند.

حتی فرقه رجوی پا را فراتر از این گذاشته و در یک عملیات روانی بر علیه مردم ایران مدعی شد که فوتی در اثر ویروس کرونا در ایران بیش از ۱۲۰۰ نفر و مبتلایان هزاران نفر است!

ادعایی که خیلی زود توسط سازمان بهداشت جهانی تکذیب و آمار داده شده از سوی ایران را دقیق ارزیابی کرد.

علیرغم تمامی آبروریزی های رسانه ای «مجاهدین»، سران بدنام این فرقه همچنان مشغول وحشت آفرینی در بین مردم ایران در اثر شیوع ویروس کرونا هستند.

«افتادن یک نفر بر روی زمین در متروی نواب تهران بر روی زمین!، در چهارگوشه میهن  مردم مثل برگ خزان بر اثر ویروس کرونا بر زمین می افتند! ، هزاران نفر از مردم ایران به ویروس کرونا مبتلا شده اند!، اکنون در هر کشوری که ایرانی ها وارد میشوند و تست می دهند مبتلا به این ویروس هستند!، خرید از مراکز وابسته به سپاه پاسداران را تحریم کنید!، داروخانەھای سپاە پاسداران با چسباندن بروشور اسپری ضدعفونی کنندە بر روی اسپری ھای خوش بو کنندە، در ارقام کلان این اسپری ھا را فروختەاند!،  یکی از پرستاران در بیمارستانی طی پیامی گفت؛ وضعیت در اینجا بحرانیه. بهمون اجازه خروج نمیدن وضعیت خیلی بده و …» اینها تنها بخش کوچکی از جنگ روانی «مجاهدین» بر علیه مردم ایران است که شب و روز ادامه دارد.

سران فرقه رجوی حتی در دروغگویی و رذالت پا را از این هم فراتر گذاشته اند. آنها در حرکتی مضحک با پخش تصاویری از خیابان‌ها و بازارهای شهرهای مختلف سراسر ایران، که در یک همکاری سراسری، قرنطینه خانگی را به‌ عنوان اقدامی پیشگیرانه جهت قطع زنجیره انتقال ویروس برگزیده‌اند، ادعا کرده اند که این خلوتی‌ها به دلیل اعتصاب مردم علیه نظام است!

آنچه که در مقابل این همه عمل کثیف و ضد انسانی نصیب سران فرقه رجوی گردید، پاسخ دندان شکن مردم ایران به این جماعت پَست بود و آن اینکه بروید بمیرید.

مردم ایران علیرغم اینکه درگیر بزرگترین چالش در عرصه سلامتی شان هستند ولی همین ویروس که ذات آن کشنده و مخرب است باعث شده است مردم در مقابل کرونا و جبهه ضد ایرانی حامی این ویروس که در نوک آن فرقه رجوی قرار دارد، به یک اتحاد وصف نشدنی برسند. جنگی که اینبار کادر درمانی و بهداشتی کشورمان سربازان سفید پوش خط مقدم آن محسوب می شوند.

از جان گذشتگی کادر درمانی کشورمان بی نظیر است. آنان حماسه هایی آفریده اند که در تاریخ ایران ثبت خواهد شد. آنان نه تنها جان بیماران را درمان می کنند بلکه با خنده و شادی هایشان روح بیماران را نیز آرامش می بخشند. مردم ایران هرگز خدمات این فرشتگان زمینی را فراموش نخواهد کرد.  

Text Box:

در همین رابطه سایت روسی فارسی زبان اسپوتنیک نوشت: رقص در میان بیماران و در اتاق های بیمارستان برای روحیه دادن به بیماران مبتلا به ویروس کرونا از ابداعات پرستاران و پزشکان ایرانی است.

اقدامات ابتکاری  از جمله خواندن ترانه توسط جوانان در متروی شهرها، ارتباط تصویری مردم با کادر درمانی در بیمارستانها و قدردانی از زحمات آنها، کمک های خودجوش مردمی در پاکسازی شهرها و . . . تنها بخشی از حماسه های آفریده شده در طی روزهای اخیر است.

حرف آخر اینکه این روزهای سخت هم می گذرد، ولی مردم ایران هرگز خیانت ها و وطن فروشی های فرقه رجوی را فراموش نخواهند کرد. انتقام سخت مردم ایران از این مزدوران نزدیک است.

  • نویسنده : سعید پارسا
  • منبع خبر : سایت راه نو