در فلاکت این فرقه همین بس که شب و روز سران بی سوادشان این شده که با سر فرو بردن در تحلیل رسانه های داخل کشور از « برجام »، به علایمی دست یابند که بازگشت آمریکا به توافق جامع و نهایی هسته‌ای وین را طولانی می کند. تا با ذوق زدگی تمام (که انشالله گربه است) بنویسند: «. . . نباید این انتظار را داشت که اولویت آمریکا رفع تحریم‌ها باشد. فراتر از آن نباید به این چشم دوخت که به این زودیها آمریکا به موضوع برجام بپردازد.»

اگر روزی عمدتا گروه های تروریستی و خشونت طلب با جنایت و کشتار، اهداف دولت های متخاصم بر علیه ملت های تحت ستم در کشورهای مختلف را پیش می بردند، اکنون با رشد فناوری های نوین ، اشکال دیگری  نیز پیدا کرده است.

هر چند این نوع مزدوری و وطن فروشی در ظاهر خود صورت سخت و  نفرت آفرینی تروریسم و جنگ مستقیم بر علیه مردم و حافظان کشور را ندارد ولی در بطن خود همان خیانت و کثافتی است که تا خرخره چنین گروههای را در طول زمان در خود فرو برده است.

در تاریخ معاصر ایران سازمان مجاهدین نمونه بارزی از یک گروه منفور تروریستی و خشونت طلبی است که برای این گروه واژه هایی مثل انسانیت ، وطن پرستی، همنوع دوستی، ایرانی بودن و . . . ارزش های خود را از دست داده است.

سازمانی که بعد از ۲۲ سال (۱۳۸۲ – ۱۳۶۰) خشونت ورزی، جنایت ، و همراهی ارتش صدام، توسط نیروهای آمریکایی خلع سلاح و از خاک عراق اخراج گردید، اکنون در واپسین روزهای حیات ذلت بارشان در حال خدمت در جبهه رسانه ای ضد ایرانی  دشمن هستند.

باید گفت هرچند فناوریهای امروز و در راس آنها اینترنت و شبکه های اجتماعی با ویژگیها و مزیت های در خور توجه می توانند نقش ویژه در عرصه های مختلف زندگی بشر داشته باشند، هر چند هم اکنون نیز  زمینه فراوانی را در جاسوسی و جمع آوری اطلاعات این گروه به نفع اربابان رنگارنگشان را فراهم کرده است. اما عدم مشروعیت آنان  از یک سو  و  اراده و خواست مردم در ترد آنان  از سوی دیگر همچنان دو اهرم تاثیر گذار در وضعیت رو به افول این گروه منفور بشمار می رود.

حال اگر نگاهی کوتاه به آنچه که این روزها در سایت رسمی این گروه می گذرد، بیندازیم، ادامه همان ننگ خیانتی را خواهیم دید که از سی خرداد ۱۳۶۰ دامنگیر این گروه شده و همچنان در اشکال گوناگون از جمله در قامت مزدوری رسانه ای ادامه یافته است.

اکنون نیز علیرغم همه ظاهر سازیها ، سران فاسد و بدنام این گروه همچنان در ترس و وحشت از بازگشت آمریکا به برجام روزگار می گذرانند. به همین دلیل هم سعی می کنند در سایت های رسمی و غیر رسمی شان اراجیفی که بتواند در مسیر بازگشت آمریکا به برجام تاثیر گذار باشد را انعکاس دهند.

سایت رسمی مجاهدین – ۹۹/۱۱/۰۵: افشای نامهٔ بن لادن: ایران شریان اصلی ما برای تأمین مالی، پرسنل و ارتباطات است. (به نقل از کلیفورد ستون نویس «فارین افیرز» رسانه معلوم الحال آمریکایی)

سایت رسمی مجاهدین – ۹۹/۱۱/۰۵: ایالات متحده طی بیانیه‌یی مطبوعاتی آخرین حمله به ریاض در عربستان سعودی را قویاً محکوم کرد.

سایت رسمی مجاهدین – ۹۹/۱۱/۰۵: هشدار نسبت به لغو تحریم‌های رژیم ایران – فرد فلیتز مدیر مؤسسه مرکزی برای سیاست امنیتی درباره لغو تحریم‌ها علیه رژیم آخوندی هشدار داد و گفت: رژیم ایران بارها تأکید کرده است که قرار نیست توافقنامه را تغییر دهد و خواستار دنبال کردن توافقی بهتر نیست.

سایت رسمی مجاهدین –  99/11/05: لی زلدین نماینده کنگره آمریکا در مصاحبه با فاکس نیوز گفت: «قطعاً نباید به رژیم ایران اعتماد کرد.»

سایت رسمی مجاهدین – ۹۹/۱۱/۰۵: سایت یوروآسیا: بنیاد آستان قدس رضوی که اخیراً تحریم شده منبع تأمین مالی تروریسم رژیم است.

اما در فلاکت این فرقه همین بس که شب و روز سران بی سوادشان این شده که با سر فرو بردن در تحلیل رسانه های داخل کشور از « برجام »، به علایمی دست یابند که بازگشت آمریکا به توافق جامع و نهایی هسته‌ای وین  را طولانی می کند. تا با ذوق زدگی تمام (که انشالله گربه است) بنویسند: «. . .  نباید این انتظار را داشت که اولویت آمریکا رفع تحریم‌ها باشد. فراتر از آن نباید به این چشم دوخت که به این زودیها آمریکا به موضوع برجام بپردازد.»  (سایت رسمی مجاهدین – ۹۹/۱۱/۰۴)

اما آنچه که سران فاسد و بدنام مجاهدین را در لاک پوسیده خود فرو برده است، برجام نیست بلکه سرفصل تاریخی سَقَط شدن ترامپ (نماد جناح جنگ طلب) و از بین رفتن گزینه حمله نظامی آمریکا به ایران است که تمام سرمایه گذاری های تبلیغی این گروه را بر باد داده و  پایان حیات سیاسی شان را هم رقم زده است. تا نامشان همچنان بعنوان یک گروه خائن و جنایتکار با رهبرانی فاسد و بدنام در تاریخ ایران ماندگار شود.

  • نویسنده : سعید پارسا
  • منبع خبر : سایت راه نو