سوال کلیدی از رهبران فاسد و بدنام مجاهدین این است که؛ حضور الان آنها در آلبانی نتیجه کدام سیاستی است که ساخته شده است؟ آیا این هم جزئی از طرح های پیروزمندانه رهبر کوتوله این گروه در کادر «سرنگونی» است که مجاهدین اکنون باید هزاران کیلومتر دور از مرزهای ایران در آلبانی مشغول «چَرا» باشند؟

هذیان گویی و یاوه سرایی های گروه فاسد و بدنام مجاهدین در هر شرایطی ادامه دارد ولی هرگز مانع از این نمی شود که مردم ایران در ماهیت خبیث و ضد مردمی این گروه وطن فروش که دهه هاست در رکاب دیکتاتور ها و امیرپالیست های جهانخوار و صهیونیست های کودک کش به جنایت مشغولند شکی به خود راه دهند.

وضعیت فعلی سران فاسد و بدنام مجاهدین همانند کبکی است که سر در برف فرو برده ولی متوجه نمی شود که پشت پرده متعفن او در بیرون رخ می نماید.

مطلب «سیاست را ما می سازیم، نه بایدن و ترامپ»! که بتاریخ ۲۹ آبان ۹۹ در سایت موسوم به «ایران افشاگر» مجاهدین درج شده تلاش بی حاصل  رهبران فاسد و بدنام این گروه بعد از شکست ترامپ در انتخابات ریاست جمهوری آمریکاست. تا کمرهای خمیده اعضای نگون بخت این گروه که در ناکجاآباد دنیای خیالی رجوی سرگردانند را راست کند.      

در این مطلب با وقاحت تمام گفته شده «مقاومتی که از دیرباز، با انتخاب استراتژی سرخ مقاومت انقلابی خط تمایزی پررنگ بین مشی استقلال‌طلبانه خود با خطوط وابسته گرا ترسیم ساخته، چه نیازی به دل بستن به این و یا آن قدرت خارجی دارد!؟»

اگر بنا بود مجاهدین با سیاه کردن چند برگ کاغذ و نوشتن مزخرفاتی در باب انقلاب و استراتژی و مبارزه و استقلال بتوانند ننگ مزدوری و جنایات سالیان گذشته را به همین راحتی از چهره کثیف شان پاک کنند تا حالا خیلی از گروههای تروریستی و وطن فروش دیگر که حیات شان با جنایت و تروریسم آغشته است نیز می توانستند جنایاتشان را پوشانده و از دید مردم و تاریخ مخفی کنند.

گروههای مزدور و وطن فروش هیچ مرز سرخی برایشان وجود ندارد. براحتی آدم می کشند و براحتی آب خوردن دروغ گفته و فریب کاری می کنند. از مردم می کشند و سپس سنگ مردم را به سینه می زنند.

این جور آدما چوب توی آستین شان هم فرو کنید بازهم  مزدورند و ترک آن موجب مرض شان می شود.

تا دیروز رهبران فاسد و بدنام مجاهدین بعد از عبور از صدام از . . . ترامپ آویزان بوده و با راه اندازی عملیات روانی، مردم ایران را با توپ و تانک و هواپیما و ناوشکن های آمریکا می ترسانند که مثلا امروز یک ناوشکن آمریکا وارد خلیج فارس شد، روز دیگر می گفتند آمریکا تعدادی از هواپیماهای خود  را به چند کشور عربی در خلیج فارس منتقل کرد،  بعد هم حرف آخرش شان این بود که آمریکا طرحی را برای حمله به ایران آماده کرده است و هزاران حرف مفت دیگر. تا بدین ترتیب مردم ایران از حمله آمریکا ترسیده و به خیابان ها بریزنند!

در انتخابات ریاست جمهوری آمریکا هم که تمام تحلیل های این مردک «سیاست ساز»! بر پیروزی ترامپ دیوانه سوار بود وقتی دید او در آستانه شکست است شعار «کس نخارد پشت ما» سر داد. عجب فریب کاری است این مردک!

داستان گربه مرتضی‌ علی را حتما همه شنیده‌اید که از هر طرف رهایش کنید روی چاردست‌وپا به زمین می‌آید.

 وضعیت رهبران مجاهدین هم مصداق همین ضرب‌المثل است. آن ‌ها ذاتا پیروز به دنیا آمده‌اند. هر اتفاقی که در آفاق عالم بیفتد لاجرم باید به حساب پیروزی مجاهدین گذاشته شود.

حتی اگر استراتژی «سرنگونی» به جای ۶ ماه ۱۰۰ سال هم طول بکشد، یا بعد از چندین سال رسوب در خاک عراق با اردنگی از این کشور بیرونت بیندازند، بازهم باید رهبران نادان مجاهدین اعلام پیروزی کنند!

رهبر فاسد و بدنام مجاهدین که اکنون سیاست ساز هم شده هیچوقت مسئولیت تحلیل های آبکی و تناقضات حرفهایش را طی سالیان گذشته بعهده نگرفته است.

پیش از حمله آمریکا به عراق هم وضع همین بود. رجوی  در نشستی در اسفند ماه سال ۱۳۸۱ در قرارگاه اشرف که تمامی اعضای سازمان در آن شرکت داشتند تحلیلی ارائه داد مبنی بر اینکه آمریکا اول به افغانستان حمله خواهد کرد و نه به عراق. وقتی هم تنها یک نفر از میان جمع بلند شد و گفت این تحلیل شما غلط است و آمریکا اول به عراق حمله خواهد کرد ،  چه بلایی که بر سر این بنده خدا نیاوردند که تو چگونه جرات کردی در مقابل حرف «برادر» حرف دیگری بزنی و همه مسئولی بی سواد مجاهدین هم که درس شان را از رهبرشان آموخته بودند و بطور مشمئز کننده ای حرفهای او را تائید می کردند، بر سر این بنده خدا ریخته و حالش را گرفتند طوریکه او بارها گفت غلط کردم تا در همان جلسه دست از سرش بردارند.

حال در انتهای مطلب سوال کلیدی از رهبران فاسد و بدنام مجاهدین باقی است و آن اینکه : حضور الان آنها در آلبانی نتیجه کدام سیاستی است که ساخته شده  است؟

آیا این هم جزئی از طرح های پیروزمندانه رهبر کوتوله این گروه در کادر «سرنگونی» است که مجاهدین  اکنون باید هزاران کیلومتر دور از مرزهای ایران در آلبانی مشغول «چَرا» باشند؟

  • نویسنده : سعید پارسا
  • منبع خبر : سایت راه نو