یک ماه تلاش شبانه روزی و دعوت همه جانبه سلطنت‌طلبان، فرقه تروریستی مجاهدین و تجزیه‌طلبان غرب و شرق ایران با استفاده از تمام رسانه‌های جیره خوارشان بی نتیجه پایان یافت. این بدترین مجازات اوباش ضد انقلاب توسط مردم شریف و دیندار مردم ایران بود که در تاریخ این کشور ماندگار خواهد شد.

شاید بدبین‌ترین عناصر ضد انقلاب هم چنین بی توجهی از جانب مردم ایران برای فراخوان پر سر و صدای ۲۵ شهریور را باور نداشت. جایی که خلوتی روز و سکوت شب در هیچ یک از شهرهای ایران تفاوتی نکرد.

یک ماه تلاش شبانه روزی و دعوت همه جانبه سلطنت‌طلبان، فرقه تروریستی مجاهدین و تجزیه‌طلبان غرب و شرق ایران با استفاده از تمام رسانه‌های جیره خوارشان بی نتیجه پایان یافت.

این بدترین مجازات اوباش ضد انقلاب توسط مردم شریف و دیندار مردم ایران بود که در تاریخ این کشور ماندگار خواهد شد.

فرقه تروریستی مجاهدین که با تغییر رویه دولت آلبانی هم اکنون دربدر بدنبال جایی برای انتقال اعضای خود از آلبانی می گردد و رهبرش از ترس دستگیری در فرانسه زمین گیر شده است، شبکه خرابکاریهایشان در ایران منهدم شده و کیس های رایانه‌هایشان هم از آلبانی به ایران رسیده  علیرغم تقلاهای شبانه روزی شان در شبکه های اجتماعی که با انواع دروغ و خبرسازی همراه بود در عمل نتوانستند هیچ تاثیری بر مردم ایران بگذارند چرا که مردم ایران مجاهدین را نه تنها بعنوان یک فرقه وطن فروش و تروریست می شناسند ، بلکه ایدئولوژی التقاطی این فرقه را هم بعنوان ضد خانواده ترین و ضد زن ترین عقیده و مرام که جانیانی مثل مسعود و مریم رجوی آنرا نمایندگی می کنند نیز می شناسند. لذا تلاش می کنند فرزندانشان را از آسیب های این فرقه خطرناک به هر نحو ممکن دور کنند.

از سوی دیگر رسانه‌های ضد انقلاب همراه با گروههای تروریستی کردی نیز  برای اعتصاب در روز ۲۵ شهریور به مردم کردستان فراخوان دادند. این احزاب با اعلام ٢۵ شهریور به‌عنوان «روز اعتصاب عمومی در سرتاسر کردستان»، تاکید کردند که در این روز همه مغازه‌ها، بازار و ادارات تعطیل خواهند بود. این اوباش ضد انقلاب بخوبی می دانستند که روز شنبه ۲۵ شهریور در تقویم ایران سالروز «شهادت امام هشتم» بوده  و تعطیل رسمی است. لذا می خواستند تعطیل رسمی را بعنوان اعتصاب بازاریان قالب کنند. به همین دلیل هم عده‌ای از کسبه و بازاریان تعطیل‌ بوده و تعدادی نیز در شرایط عادی به فعالیت خود ادامه داده و برای برنامه‌ریزی‌های دشمن  مفلوک و بی اعتبار تره هم خرد نکردند.

ار سوی دیگر با وجود مانور شدید و سنگین رسانه‌های معاند بر موضوع ایجاد ناآرامی و اغتشاش در شهرهای مختلف آذربایجان غربی به ویژه ارومیه، مهاباد، بوکان، پیرانشهر و اشنویه نیز به نتیجه نرسید و بار دیگر گردن تروریست‌های ضدانقلاب و حامیان آن‌ها در این استان نیز شکسته شد.

اما نکته جالب توجه اینکه کسانی که به اعتصاب و اغتشاش در شهرهای کردی فراخوان داده بودند خود در حال جمعآوری از مناطق مرزی ایران و عراق و انتقال به عمق استان های سلیمانیه و اربیل توسط  ارتش عراق، حشد الشعبی  و اقلیم کردستان بودند.

بقیه اوباش نیز حال و روزگار بهتر از این اوباش تروریست ندارند؛ رسانه به محوریت اینترنشنال مجبور شد از شدت فشار و تهدیدات، انگلیس را رها کند و به امریکا برود. در حالیکه عابر بانکش یعنی عربستان با ایران وارد توافق‌های جدیدی شد و برخی از زنان فعال و مؤثرشان چنان همکارانشان را افشا کردند که نه از زن نشانی ماند و نه از زندگی و آزادی! سلطنت طلبان هم که وضعشان معلوم است.

اینها صرفاً بخشی از کلکسیون ناکامی‌ها و اعتراف‌ها و شکست‌های اوباش ضدانقلاب و تروریست در چند ماه اخیر است؛ همانهایی که می‌خواستند ایران را تکه تکه و تجزیه کنند، حالا به یک گروه بدقواره‌ و تجزیه‌شده‌ای تبدیل شده‌اند که حتی از زمان اغتشاش سال قبل هم عقب‌ترند.  و این سرنوشت محتوم تمامی کسانی است که به هر نحو ممکن تلاش کردند بر علیه مردم ایران به مزدوری بیگانگان در قبال مشتی دلار در بیایند. که جز خفت و خواری و انزوا نصیب شان نشد. و نام شان بعنوان خائنین به مردم ایران در تاریخ ماندگار شد.

نتیجه اینکه یک سال پس از آنچه اپوزسیون با توهم پایان‌ناپذیر خود انقلاب ژینا اسم‌گذاری‌اش کرد، زندگی مردم مثل ایام پیش از آن جریان دارد و ضدانقلاب بویژه فرقه تروریستی مجاهدین جز هیاهوی ساختگی مجازی، اثر دیگری در زندگی واقعی مردم ندارند. تصویر واقعی ایران این است. تصاویری که  روز چهارشنبه ۲۴ شهریور از بازار تهران تهیه شده است.

  • نویسنده : سعید پارسا
  • منبع خبر : سایت راه نو