آقای مقصود محمد زاده در سال ۱۳۶۶ در حالیکه در لشگر ۸۱ زرهی کرمانشاه سرباز بود در جبهه سرپل ذهاب بدست نیروهای عراقی اسیر و به اردوگاههای صدام در خاک این کشور منتقل گردید. در سال ۱۳۶۷ و پس از اتمام جنگ، صدام تعدادی از اسرای جنگی را در قبال خوش خدمتی های رجوی به این گروه بخشید.

به گزارش سایت خبری – تحلیلی راه نو، اخیرا آقای منصور محمدزاده بهمراه همسرشان در دفتر انجمن نجات استان آذربایجان غربی حضور بهم رسانده و با مسئول این دفتر به گفتگو نشستند.

آقای منصور محمدزداده می گوید؛ تاکنون نتوانسته است هیچ ارتباطی با برادرش مقصود که بعنوان سرباز برده در فرقه رجوی گرفتار است، برقرار کند.

به گفته آقای منصور محمد زاده برادر ایشان آقای مقصود محمد زاده  در سال ۱۳۶۶ در حالیکه در لشگر ۸۱ زرهی کرمانشاه سرباز بود در جبهه سرپل ذهاب بدست نیروهای عراقی اسیر و به اردوگاههای صدام در خاک این کشور منتقل گردید.

در سال ۱۳۶۷ و پس از اتمام جنگ، صدام تعدادی از اسرای جنگی را در قبال خوش خدمتی های رجوی به این گروه بخشید.  بدین ترتیب آقای مقصود محمدزاده  از اسارتگاه صدام به اسارتگاهی جدیدی بنام قلعه اشرف منتقل گردید تا تحت تعالیم فرقه رجوی مغزشویی شده و در راستای اهداف ضد ملی و میهنی این فرقه پلید و بدنام بکار گرفته شوند.

در اسفند سال ۱۳۸۸ آقای منصور محمدزاده برای ملاقات با برادر اسیرش در فرقه رجوی عازم عراق گردید. وی روزها در مقابل قرارگاه اشرف به انتظار دیدار برادرش بست نشست ولی از آنجائیکه سران این فرقه از دست خانواده محمدزاده دل پری داشتند هرگز به وی اجازه ندادند تا بعد از چندین سال دوری با برادر اسیرش ملاقات کند. و او را با هتک حرمت و فحش و ناسزا از جلوی درب قرارگاه اشرف راندند.

آقای منصور محمد زاده می گوید خانواده آنها تلاش های زیادی کردند تا ارتباط شان را با مقصود برقرار کنند. حتی به مقامات آلبانی هم نامه نوشتند ولی تاکنون موفق به دیدار و یا تماس تلفنی با برادرشان مقصود نشده اند.

مسئول انجمن نجات استان نیز با تشریح وضعیت فعلی فرقه رجوی در کشور آلبانی گفت: هم اکنون افراد زیادی در خروجی این فرقه در اردوگاه آلبانی برای جدایی بسر می برند . اعضای این فرقه علیرغم سانسور شدید اخبار، متوجه شده اند که سران این فرقه هیچگونه محبوبیتی در بین مردم ایران ندارند و آنان صرفا بعنوان یک ابزار برعلیه مردم ایران بکار گرفته می شوند.

ضمن اینکه وعده های دورغین رجوی هم دادِ همه اعضای فرقه را درآورده است.

اخیرا پخش پیامی از سوی رجوی با صدای خودش هم تاثیر منفی بر اعضای این فرقه گذاشته است.

صدای بیمارگونه و ته چاهی رجوی بیش از آنکه به اعضای نگونبخت فرقه روحیه بدهد بدتر آنان را نا امید کرده است. و  همه فهمیده اند که این مردک کوتله بیمار چند صباهی بیش زنده نخواهد بود بنحویکه اکنون سران این فرقه خود از پخش صدای رجوی بشدت ابراز پشیمانی می کنند.

در پایان این دیدار آقای منصور محمدزاده  از مسئول انجمن نجات خواست فوت برادر دیگرشان به نام الهوردی محمدزاده در اثر ابتلا به ویروس کرونا در سال گذشته را هم به نحو مقتضی به اطلاع برادرشان مقصود رسانده شود. ضمنا شماره تلفن همراه وی نیز در فضای مجازی منتشر شود تا شاید برادرش مقصود بتواند با ایشان تماس بگیرد.

شماره تلفن های تماس: ۰۹۱۴۴۶۱۶۱۸۴ – ۰۹۳۰۱۶۸۵۳۳۷

  • نویسنده : یوسف اردلان
  • منبع خبر : سایت راه نو