آقای فرهاد سعادت در سن ۲۰ سالگی در سال ۱۳۶۴ به خدمت سربازی رفت. وی به مدت ۲۶ماه در جبهه های جنگ علیه نیروهای بعثی صدام جنگید . فرهاد که تنها یک ماه به پایان خدمت مقدس سربازی اش مانده بود در سال ۱۳۶۷ در جبهه مهران در اثر هجوم نیروهای بعثی اسیر شد.

به گزارش خبرنگار سایت راه نو، صبح روز چهارشنبه هفته گذشته آقای رضا سعادت پدر دردمند فرهاد سعادت سرباز برده گرفتار در اردوگاه بشدت قرنطینه شده فرقه رجوی در کشور آلبانی در دفتر انجمن نجات استان آذربایجان غربی حضور یافت و با مسئول دفتر به گفتگو نشست.

ابراز نگرانی و دلتنگی برای فرزند اسیرش اصلی ترین دغدغه آقای فرهاد سعادت است. وی می گوید ۳۵ سال است که صدای فرزندم را نشنیده‌ام. مادرش زمیگیر است و  همیشه با یاد و خاطره او به خواب می رود و فردا روز از خواب بیدار می شود.

فرهاد سرباز وفادار وطن بود ولی صدام ملعون وی و دوستان او را به دست رجوی جنایتکار سپرد تا پاسخ خوشخدمتی های این مرد شرور و پست را بدهد.

ما هر روز و ساعت به رجوی مزدور و وطن فروش لعنت می فرستیم. رجوی هم مثل صدام یک جنایتکار است. آنهایی را که هم نتوانست در عراق بکشد حال اینگونه جسم و روح‌شان را در کشور آلبانی به بند کشیده و حتی یک تماس ساده با ما را از وی دریغ می کند. بعد هم در وقاحت و دریدگی تمام از آزادی و دموکراسی حرف می زند!

آقای سعادت می گوید: بارها و بارها تلاش کردیم از طریق ارگانهای بین المللی و یا صلیب سرخ سران فرقه تروریستی مجاهدین را تحت فشار قرار دهیم تا به فرزندم اجازه تماس با ما را بدهند ولی در عمل هیچ کاری از سوی این ارگانها صورت نگرفت. اما علیرغم تمامی مشکلات و سختی های راه بازهم امیدوارم فرهاد روزی با ما تماس بگیرد و دل ما بویژه مادرش را شاد کند.

مسئول دفتر نمایندگی انجمن نجات استان آذربایجان غربی نیز گفت: داشتن انگیزه و ناامید نشدن از سختی ها و مشکلات راه بالاترین سرمایه خانواده ها برای رویارویی با مهیب ترین و خطرناک ترین فرقه در قرن معاصر است.

مسلما افشاگریهای صورت گرفته شده توسط خانواده‌های اعضای گرفتار در فرقه رجوی در خاک عراق و اکنون در آلبانی بخشی از تاریخ به یادماندنی فعالیت آنان در دو دهه اخیر است که اکنون نیز با شدت بیشتری ادامه خواهد داشت.

در پایان این دیدار آقای فرهاد سعادت از مسئول انجمن نجات خواست شماره همراه وی را (۰۹۳۶۱۵۶۸۰۷۴) برای برقرار تماس فرزندش در فضای مجازی انتشار دهد تا شاید روزی بتواند با وی صحبت کند.

گفتنی است آقای فرهاد سعادت در سن ۲۰ سالگی در سال ۱۳۶۴ به خدمت سربازی رفت. وی به مدت ۲۶ماه در جبهه های جنگ علیه نیروهای بعثی صدام جنگید . فرهاد که تنها یک ماه به پایان خدمت مقدس سربازی اش مانده بود در سال ۱۳۶۷ در جبهه مهران در اثر هجوم نیروهای بعثی اسیر شد.

سپس صدام حسین وی و تعداد دیگری از اسرای ایرانی را برخلاف کنواسیون های سازمان ملل متحد به رجوی مزدور و جنایتکار سپرد تا از آنان در راستای اهداف ضد ایرانی‌اش و ضد میهنی‌اش استفاده  کند.

  • منبع خبر : سایت راه نو