در حالیکه مریم رجوی با یک دست با ویروس کرونا گلوی اعضای پیر و بیمار خود در اردوگاه این گروه در آلبانی را می فشارد و آنان را به کام مرگ می فرستد با دست دیگرش تلاش می کند با این ترفند که جمهوری اسلامی ایران بهانه می اورد و حاضر به خرید واکسن کرونا از سایر کشورها نیست ، ترس و وحشت را بر دل و جان مردم ایران مستولی کند. این تف سربالاست.

مجاهدین در حالی عملیات روانی خود با واکسن ویروس کرونا را بر علیه مردم ایران پیش می برند که مرگ تعداد قابل توجهی از اعضای گرفتار در اردوگاه این گروه در کشور آلبانی در اثر ابتلا به ویروس کرونا روی میز رهبران فاسد و بدنام این گروه است.

خانواده های دردمند اعضای گرفتار در فرقه رجوی همچنان نگران وضعیت سلامتی عزیزانشان در اردگاه این گروه در کشور آلبانی هستند.

ویروس کرونا در اردوگاه مجاهدین در آلبانی هر روز قربانی جدیدی می گیرد، و رهبران فاسد و بدنام این گروه همچنان  از ترس فرار اعضای گرفتار ، مانع از رسیدگی های پزشکی و بهداشتی و انتقال آنان به بیمارستانهای تیرانا توسط دولت آلبانی می شوند.

اکنون مدتهاست که مجاهدین برای مرگ اعضای خود در اثر ابتلا به ویروس کرونا اطلاعیه رسمی صادر نمی کنند و خبر اینگونه مرگ ها  در حد یک خبر کوتاه در برنامه سیمای شیطان منظر این گروه علنی می شود تا گنداب فجایع این فرقه منحوس کمتر در معرض دید رسانه های بین المللی قرار گیرد

دفن شبانه بدون هرگونه سنگ مزاری، دیگر به یک عادت زشت برای رهبران مجاهدین تبدیل شده است.

در ورای این همه پلیدی و زشتی و خوی وحشی و جنایتکارانه مریم رجوی بر علیه اعضای گرفتار در اردوگاه این گروه در آلبانی ، این روباه پیر و مکار همچنان در خط مقدم عملیات روانی اربابان خود بر علیه مردم ایران با موضوع واکسن کرونا پیش می تازد.

مجاهدین می گویند این جمهوری اسلامی ایران است که از خرید واکسن کرونا طفره می رود و گرنه «کواکس» اعلام کرده آمریکا مانعی برای تهیه واکسن از سوی جمهوی اسلامی ایران ایجاد نخواهد کرد. FATF هم صرفا یک بهانه است.

سایت «همبستگی ملی» وابسته به مجاهدین در تاریخ ۰۵/۱۰/۹۹ نوشت:  «به دنبال اعلام برنامه کوواکس وابسته به سازمان بهداشت جهانی در مورد برطرف شدن همه موانع برای خرید واکسن، سران و کارگزاران رژیم تعلل در تهیه واکسن را به اف.ای.تی.اف ربط دادند. »

سایت مجاهدین در تاریخ ۰۵/۱۰/۹۹ هم در مطلبی نوشت: «چرا هر روز با یک بهانه و هزاران دروغ و وعده از خرید واکسن طفره می‌روند؟» سپس نتیجه گیری می کند که: «بله! هیچ اراده‌ای برای خرید واکسن و سلامت مردم نیست و اف.ای.تی.اف هم فریب است!»

اما وقاحت کار اینجاست، در حالیکه مریم رجوی با یک دست با ویروس کرونا گلوی اعضای پیر و بیمار خود در اردوگاه این گروه در آلبانی را می فشارد و آنان را به کام مرگ می فرستد با دست دیگرش تلاش می کند با این ترفند که جمهوری اسلامی ایران بهانه می اورد و حاضر به خرید واکسن کرونا از سایر کشورها نیست ، ترس و وحشت را بر دل و جان مردم ایران مستولی کند. این  تف سربالاست.

در تاریخ هفتم دیماه نیز سایت رسمی مجاهدین اقدام به درج توئیت هایی از سوی بیوه مفلوک رجوی در ارتباط با تولید واکس کرونا کرد. تا بدین ترتیب پازل جنگ روانی این فرقه را تکمیل کند.

بنظر  می رسد با تولید واکسن داخلی ویروس کرونا، عملیات روانی کثیف این گروه خائن بدجوری رنگ باخته است و حال زمان بر بودن تولید انبوه واکسن داخلی را بهانه و خمیر مایه جنگ روانی خود قرار داده و می نویسد: «. . . اگر نمونهٔ آزمایشگاهی آن ‌هم قابل‌قبول باشد، متخصصان رژیم می‌گویند تولید انبوه آن زمان زیادی نیاز دارد.»

اگر هشتگ سازی مریم رجوی از خرید واکسن کرونا توانست دردی از دردهای بی درمان وی را گره گشایی کند طبعا بهانه جدید این بیوه مقلوک و اینکه « تولید انبوه واکسن زمان زیادی نیاز دارد » هم خواهد توانست به کمک وی بیاید.

در بی توجهی مردم ایران، افکار عمومی و رسانه های بین المللی به یاوه گویی های این فرقه کافی بگوییم اکنون نزدیک به یکسالی هست که این فرقه منحوس تلاش می کند با صدور اطلاعیه های گوناگون بعنوان یک منبع موثق برای اعلام آمار مبتلایان و درگذشتگان در ایران در اثر ابتلا به ویروس کرونا باشد ولی هرگز موفق نبوده است و تاکنون هم کسی به آمارهای دروغ و بی پایه و اساس این گروه که صرفا جنبه تبلیغی و عملیات روانی دارد استناد نکرده است. این نشان از بی اعتباری و منفور بودن این گروه جنایتکار در بین مردم ایران دارد.

گفتنی است دستگاه منگول تبلیغاتی مجاهدین از اول دیماه ۹۹ عملیات روانی خود را با موضوع خرید واکسن کرونا شروع کرد. در گام بعدی هم، با هدف تحریک مردم و ایجاد بدبنیی و عدم اعتماد به دولت به راه اندازی باصطلاح طوفان توئیتری با هشتگ «واکسن بخرید» دست زد. و وقتی هم شنیدند که دولت ایران در حال تهیه واکسن هم از خارج است و هم خود در حال تولید آن است تنها بهانه شان این  شد که بگوید: «تولید انبوه آن زمان زیادی نیاز دارد»!؟  این یعنی درماندگی و استیصال و رنگ باختن تمامی حربه های توخالی و تبلیغی این گروه فاسد و تبهکار.

  • نویسنده : سعید پارسا
  • منبع خبر : سایت راه نو