فرقه رجوی در سالهای پایانی دهه هشتاد تحت فشار افشاگریهای خانواده آقای فرجی پور و سایر خانواده ها ، محمدرضا فرجی پور فرزند این خانواده که در اسارت فرقه رجوی است را مجبور کردند در مقابل قرارگاه اشرف علیه تحصن خانواده ها صحبت کند. تا بدین وسیله خانواده ها را مجبور به بازگشت به ایران کنند.

صبح روز نهم تیرماه جاری  بسیاری از خانواده‌های اعضای گرفتار در اردوگاه بشدت قرنطینه شده فرقه رجوی در مقابل سفارت ترکیه (حافظ منافع آلبانی در تهران) تجمع کردند.

تجمع‌کنندگان در این اجتماع طی شعارها و پلاکاردهایی از اقدام دولت آلبانی علیه اردوگاه فرقه رجوی در این کشور قدردانی و خواستار اقدام قاطع علیه این فرقه تروریستی و آزادی اعضای خانواده‌شان از چنگال سرکرده های این گروه تروریستی شدند.

در این تجمع باشکوه تعدادی از خانواده های دردمند استان آذربایجان غربی از جمله خانواده محمدرضا فرجی پور گرفتار در فرقه رجوی نیز شرکت داشتند.

آقای علیرضا فرجی پور برادر محمدرضا فرجی پور به اتفاق خواهر، همسر و فرزندش و در این تجمع شرکت داشته و همپای

سایر خانواده ها ، طی بیانیه‌ای در پایان، خواستار برچیده‌شدن اردوگاه اشرف ۳، آزادی اعضای فرقه رجوی از چنگال روسای این گروه تروریستی و بازگشت آنان به کشور شدند.

خانواده فرجی پور بویژه آقای علیرضا فرجی پور سالهاست که در ارتباط تنگاتنگ با انجمن نجات استان آذربایجانغربی تلاش های خستگی ناپذیری برای رهانیدن برادرشان از دست فرقه  رجوی داشته است.

در این تجمع خانواده فرجی پور همراه با سایر خانواده ها از دولت مردان آلبانی خواستار ملاقات حضوری با عزیزانشان تحت نظر ارگانهای بین المللی شدند. خانواده‌یی که ۳۶ سال است که محمدرضا را ندیدند.

گفتنی است  فرقه رجوی در سالهای پایانی دهه هشتاد تحت فشار افشاگریهای خانواده آقای فرجی پور و سایر خانواده ها ، محمدرضا فرجی پور فرزند این خانواده که در اسارت فرقه رجوی است را مجبور کردند در مقابل قرارگاه اشرف علیه تحصن خانواده ها  صحبت کند. تا بدین وسیله خانواده ها را مجبور به بازگشت به ایران کنند.

بدین ترتیب مرحوم نصرت فرجی پور پدر محمدرضا فرجی پور هم علیرغم تمامی تلاش های خانواده اش موفق به دیدار فرزندش نشد و در نهم خرداد سال ۱۳۹۸ در شهر نقده دار فانی را وداع گفت و آرزوی دیدار فرزندش بر سینه اش ماند.

به امید روزی که سران فاسد و بدنام مجاهدین تقاص تمامی ظلم ها و جنایت ها و خیانت هایشان در حق خانواده های اعضای خود و مردم ایران را پس بدهند.

عکس ها اختصاصی سایت خبری – تحلیلی راه نو می باشد.

  • نویسنده : سعید پارسا
  • منبع خبر : سایت راه نو