اگر سران این فرقه تا دیروز از «خودمختاری کردستان» به دلایل شرایط خاص اقلیمی آن سخن می گفتند، اکنون با طرح «خودمختاری ملیت ها» و شعار «جمهوری دمکراتیک، غیرمذهبی و غیر اتمی » بجای شعار « جمهوری دموکراتیک اسلامی »! سیاست های حامیان تجزیه ایران را پیش می برند.

اینبار هم سخنرانی ملکه ترور اقبال عکس داشت و کاربران فضای مجازی با هشتگ « مریم رجوی غلط  کرد» به واکنش و استقبال حرف‌های روز جمعه او رفتند.

بالاخره بعد از یک ماه تبلیغ، گردهمایی مجاهدین تحت عنوان «ایران آزاد» با سخنرانی مریم رجوی و ارتباط ویدیویی با برخی به اصطلاح حامیان و همکاران خارجی سازمان برگزار شد.

فاصله گذاری اجتماعی تنها جایی که شاید از رهبران مجاهدین مسئله حل کرد در همین گردهمایی بود که می توانستند با تعداد کم فضای  بیشتری را پر کنند.

مجاهدین در حالی برای مردم ایران با پول عربستان همایش آزادی گرفته بود کل جمعیتی که حضوری و آنلاین تو همایش شرکت کردند به ۳۰۰ نفر هم  نمی رسید. یعنی هرچه غیر این بود همه معرکه گیران جیره خوار برای دریافت پول های کثیف مجاهدین بود.

البته این ۳۰۰ نفر نیز همان اعضای نگون بختی بودند که اگر ترس شان بریزد و چماق از بالای سرشان برداشته شود. مطمئا آنان را در کمپ های پناهندگی کشورهایی اروپایی باز خواهیم یافت.

سخنرانی مریم رجوی نشان داد او در نوک پیکان یک طرح استعماری بر علیه مردم ایران قرار دارد.

مریم رجوی در بخشی از سخنانش گفت: «مردم ما باید از حق سلامتی، حق سرپناه، حق اشتغال، حق داشتن تشکل و سندیکا، حق خودمختاری ملیت‌ها، حق مشارکت برابر در امور جامعه، حق برابری زن و مرد و حق حاکمیت مردم برخوردار باشند»

اگر سران این فرقه تا دیروز از «خودمختاری کردستان» به دلایل شرایط خاص اقلیمی آن سخن می گفتند، اکنون با طرح «خودمختاری ملیت ها» و شعار «جمهوری دمکراتیک، غیرمذهبی و غیر اتمی» بجای شعار «جمهوری دموکراتیک اسلامی»! سیاست های حامیان تجزیه ایران را پیش می برند.

چشم انداز اسرائیل، عربستان سعودی و ابوظبی برای ایران، ‎جنگ داخلی و ‎تجزیه است. آنان تحقق این اهداف را در حمایت و پشتیبانی از گروه بدنام مجاهدین یافته اند.

کاخ سفید و نزدیکان رئیس جمهور این واقعیت را متوجه شدند که سازمان مجاهدین هرگز توان، ظرفیت و پتانسیل لازم جهت جایگزین بودن برای حکومت فعلی ایران را ندارند و به همین دلیل دیگر توجهی به رجوی و تیم سالخورده و از پای افتاده آن ندارند. اما برخی از کشورهای منطقه همچنان بدنبال تنش آفرینی در ایران با حمایت از گروه بدنام مجاهدین هستند.

حمایت آشکار صاحبان ایران اینترنشنال از مجاهدین و در راس آن مریم رجوی و پخش زنده گردهمایی این گروه نیز تنها نوک این کوه یخی است.

کدام رسانه بدون تأمین منابع مالی مخالفان ایران می تواند تا این سطح و‌ گستره علیه کشوری برنامه تولید کند؟ دُهُلی بود که از دور صدایش به مذاق خیلی ها خوش آمده بود. اما با صدای طَبلی که دیروز از آن به صدا در آمد، دُهُل زنان آن رسوا شدند.

گردهمایی ۲۷ تیر شاید آخرین تقلای گروه بدنام و تروریستی مجاهدین به دنبال اثبات کارآیی خود اینبار برای کارفرمایان سعودی، اسرائیل و اماراتی خود باشد تا پرت شدن خود را به درون زباله‌دان تاریخ اندکی به تعویق بیاندازد.

چرا که کمتر تحلیلگر و سازمان سیاسی در غرب است که اعتقاد داشته باشد، سازمان مجاهدین در ایران همچنان یک بازیگر قابل اعتنا در میان افکار عمومی هستند.

اینبار هم سخنرانی ملکه ترور اقبال عکس داشت و کاربران فضای مجازی با هشتگ « مریم رجوی غلط  کرد» به واکنش و استقبال حرف‌های روز جمعه او رفتند.

چه تلخ است سرنوشت این ورشکستگان تاریخ؛ آنان روزگاری مسلمان بودند، روزگاری دیگر چپ مسلمان شدند، چند صباحی هم چپ ماندند، چندی هم هست که از مشی مسلحانه به مشی باصطلاح فرهنگی عبور کرده اند، زمانی زن ستیز و سپس زن باره شدند، روزی ستون پنجم دگر روز جاسوس تلفنی، گهی هم بمب گذار و اکنون هم کاربر سایبری…

باید گفت: از جمله دلایل این تلون و رنگ به رنگ شدن و بی هویتی سازمان مجاهدین خلق،  فقر نظری و اعوجاج اندیشه است. مریم رجوی از مصدق و ۳۰ تیر به تجلیل گفت، همویی که روزگاری آن را نماد امپریالیسم می‌دانست و ضد آزادی خلق!

کلام آخر اینکه مصداق امروزی آیه «وُجُوهٌ یَوْمَئِذٍ خَاشِعَهٌ عَامِلَهٌ نَاصِبَهٌ» (چهره‌هایی سرافکنده، تلاش کرده و رنج برده‌اند!) این سرافکندگان آخرت، در دنیا زحمت و رنج بسیار برده‌اند! را در این پیران ترحم برانگیز مجاهد خلق! یافتم.

  • نویسنده : سعید پارسا
  • منبع خبر : سایت راه نو