حال سوال این است؛ برای فریب خوردگان سعودی اینترنشنال، بی بی سی فارسی، فرقه تروریستی مجاهدین و ارتش سایبری ناتو، جان انسان ها و وطن چقدر حرمت داره؟ پاسخ روشن است: واژه ی وطن برای وطن فروش معنایی ندارد.

مسئله برهم زنندگان نظم عمومی و جریان اصلی پشت فاجعه ملی سازی از مرگ مشکوک مهسا امینی نه دادخواهی مرگ اوست نه اصلاح رفتار پلیس! مسئله جابجا کردن مسائل اصلی و فرعی کشور، ایجاد بحران و مشروعیت‌سازی برای فشار بیشتر بر کشور و تحریم مضاعف و…است که دولت بایدن هم با یا بی توافق به دنبال ان است.

پشرفت های ایران مقتدر در تمامی عرصه ها علیرغم سخت ترین تحریم و فشار حداکثری قرن حاضر آمریکا نه تنها ایران را از پای درنیاورد بلکه قوی تر هم کرد و این شد کابوس دشمنان ایران زمین که باید کاری کنند.

بویژه حضور مقتدرانه رئیس جمهور کشورمان در سازمان ملل و دادخواهی خون شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی نیز تمامی ادعاهای حقوق بشری غربی ها و پادوهای میدانی آنان را بر باد فنا داد.

تجمع و دادن شعار به همراه یک وعده ناهار یا  اندکی دلار و یا یورو تنها دستاورد پوشک سواران فرقه تروریستی مجاهدین در برخی از خیابانهای نیویورک و یا مقابل دادگاه استکهلم سوئد است.

حال سوال این است؛ برای فریب خوردگان سعودی اینترنشنال، بی بی سی فارسی، فرقه تروریستی مجاهدین و ارتش سایبری ناتو، جان انسان ها و وطن چقدر حرمت داره؟ پاسخ روشن است: واژه ی وطن برای وطن فروش معنایی ندارد.

ذیلا گوشه ای از  اظهارنظر فعالان رسانه ای و کاربران در توئیتر در ارتباط با حوادث درگذشت مهسا امینی آورده می شود.

دخالت مجاهدین در ماجرای مهسا امینی

«به نظر من، به کسانی که بیش از چهل ساله، زنان تشکیلاتشان را مجبور به پوشیدن لباس و روسری متحدالشکل می‌کنند، آنها را مجبور به تردد دونفره می کنند، حق نگاه کردن مستقیم به چهره مردان را ندارند، مثل کالا جدای از مردان نگهداری می شوند، رهبر فرقه هم حق دارد بهشون تجاوز جنسی بکنه و کسی جرأت کوچکترین تخطی هم ندارد، آن وقت مردم را دعوت به کشف حجاب می‌کنند!!! فقط و فقط باید یه کلمه گفت: «تو دیگه خفه شو»

اینها خود داعش و فرقه تروریستی مجاهدین هستند که به جان مردم افتاده‌اند

با شعار مهسا امینی به خیابان آمدند و در کمتر از ۲۴ ساعت به آتش زدن مامور و حمله به زنان محجبه رسیدند…

نه با مخالفان گشت ارشاد مواجهیم نه با سوگواران #مهسا_امینی ؛ اینها خود داعش و فرقه رجوی هستند که به جان مردم افتاده‌اند…

رضاخان‌های کوچیک تو خیابون!

با جماعت دیکتاتوری طرفیم که خودشون با حجاب اجباری مخالفن ولی دنبال بی‌حجابی اجبارین. و الا چه دلیلی داره چادر و روسری از سر زن و بچه مردم بکشن؟

رضاخان‌های کوچیک تو خیابون!

رویای تجزیه یک وجب از خاک ایران را به گور می‌برید

دهه شصت با دست خالی و سپر انسانی مقابل تمام دنیا ایستادیم که یک وجب از خاک این کشور کم نشود، رویای تجزیه همان یک وجب از خاک ایران را به گور می‌برید

یه عده نامردهایی هستند که برای ضربه زدن به کشورش روسری زن هاشون رو بر می دارن!

اما در مقابل مردهایی هم هستند که برای حفظ کشورشان سرخودشان را می دهند.

این واقعیتی از پلیس ماست که نمی‌زارن دیده بشه..

به صحبت‌های این فرمانده میدانی یگان ویژه گوش کنید:

ما هم برای مهسا امینی عزاداریم

ایران، ایران همه ماست

حساب مردم از آشوبگران جداست

ما برای امنیت مردم و کشور جان می‌دیم

این واقعیتی از پلیس ماست که نمی‌زارن دیده بشه..

نظری درباره آتش زدن آمبولانس ندارید؟

اونایی که دیروز به بهانه مرحومه مهسا امینی از روایت خلخال در اوردن از پای زن یهودی رو هر دم تکرار میکردند و فوت مرحوم رو قتل تعبیر می کردند، نظری درباره آتیش و کتک زدن مامور فراجا، چادر و روسری در اوردن از محجبه، زدن بسیجی تا حد مرگ و آتیش زدن آمبولانس ندارند؟!

به آمبولانس ها حمله کنید

فرقه تروریستی مجاهدین در کانال های تلگرامی وابسته به این گروه مستمرا خط می داد که بروید به آمبولانس ها حمله کنید، آنها را آتش بزنید و . . . از کوزه همان تراود که در اوست.

کدام از این ها اعتراض برای حجاب است؟

آتش زدن پرچم کشورت

آتش زدن مامور پلیس

کتک زدن مامور پلیس

کشیدن چادر از سر زنان محجبه

تخریب اموال عمومی

کدام از این ها اعتراض برای حجاب است؟

هیچ کس یک نظامی را دوست ندارد مگر اینکه…

هیچ کس یک نظامی را دوست ندارد مگر اینکه، دشمن به پشت دروازه های کشورت برسه

  • نویسنده : یوسف اردلان
  • منبع خبر : سایت راه نو