سیاست سانسور تمام عیار اخبار شورش های اخیر آمریکا در سایت رسمی «مجاهدین» ناشی جایگاه نازل این گروه در نزد آمریکائیان است که هرگونه استقلال عملی را از آنان گرفته است. بنحویکه تنها با جای گرفتن در شکاف بین پاشنه و پنجه چکمه آمریکائیان قادر به ادامه حیات هستند تا اگر دست از پا خطا کردند آمریکائیان با یک تکان زیر چکمه هایشان لهشان کنند.

نیاز نیست برای اثبات مزدوری فرقه رجوی به آمریکا دنبال سند و مدرک بگردی.  متن زیر خود گویای تمامی ابعاد فلاکت بار این فرقه است. یعنی وقتی در سایت رسمی «مجاهدین» در «خلاصه مهمترین خبرهای ایران و جهان مورخه ۹۹/۰۳/۱۸ » هیچ خبری حتی در حد یک خط از سرکوب وحشینانه شورش های آمریکا و همسبتگی مردم کشورهای غربی با مردم این کشور که چندین روز متوالی است ادامه داشته  و همچنان تیتر اصلی خبری تمامی رسانه های جهان است دیده نمی شود؟؟!!  

باید گفت سیاست سانسور تمام عیار اخبار شورش های اخیر آمریکا در سایت رسمی «مجاهدین» ناشی از جایگاه نازل این گروه در نزد آمریکائیان است که هرگونه استقلال عملی را از آنان گرفته است. بنحویکه تنها با جای گرفتن در شکاف بین پاشنه و پنجه چکمه  آمریکائیان قادر به ادامه حیات هستند تا اگر دست از پا خطا کردند آمریکائیان با یک تکان زیر چکمه هایشان لهشان کنند.

خلاصه مهمترین خبرهای ایران و جهان – ۱۸خرداد ۹۹

توئیت مریم رجوی

مریم رجوی: مرجان با شورش‌اش بر آنچه که بود و هست، بر این حقیقت گواهی داد که تعهد انسان به آزادی، بزرگ‌ترین سرمایه اوست و در دوران تاریک ارتجاع و اختناق، هنرمند مردمی باید به این تعهد بزرگ بپیوندد.

طی ۷سال اخیر رشد اقتصادی صفر است

حسینی، نماینده رژیم در مجلس: چطور ۷سال است رشد اقتصادی صفر و منفی است، اما اعلام می‌کنیم یک میلیون و ۶۰۰هزار شغل ایجاد شده است؟

درگیری مردم بخش خاوه شهرستان دلفان با نیروی انتظامی

مردم بخش خاوه شهرستان دلفان در اعتراض به فعالیت کارخانه ماسه، با نیروهای سرکوبگر انتظامی درگیر شدند.

تجمع‌های اعتراضی در تهران، تبریز، ایذه و سنندج

تجمع اعتراضی آموزش‌دهندگان و دانش‌یاران نهضت سوادآموزی در تهران، حواله‌داران شرکت آذویکو و پرستاران شرکتی تبریز، اعتراضات قصاب‌ها در ایذه و کارگران در سنندج.

کشتار روزانه کرونا بیشتر از جنگ ضدمیهنی است

رسانه‌های حکومتی: کرونا بیش از جنگ از ایرانیان قربانی می‌گیرد ولی سر و صدا ندارد.

درگیری‌ها در لبنان

درگیریهای گسترده‌یی میان قیام‌کنندگان لبنانی با مزدوران حزب‌الشیطان لبنان در بیروت تعدادی مجروح بر جای گذاشت.

  • نویسنده : سردبیر
  • منبع خبر : سایت راه نو