سایبری هایی که تا دیروز، توئیت به آتش کشیدن خیابان ها را می زدند، و فرمان کُشتن می دادند، وقتی تودهنی محکمی از مردم ایران خوردند امروز به عدم شرکت در انتخابات مجلس راضی شده و هرکدام به فراخور حال خود آنرا تبلیغ می کنند.

ظهور پدیده‌ی براندازهای مجازی – رسانه‌ای در سالهای اخیر، نسخه طنزی از اپوزیسیون را با انواع گونه های آن در مقابل تراژدی های مبارزات سیاسی تاریخ ایران رقم زاده است. ذهنیت سابق از اپوزیسیون که شخصیت هایی همچون مصدق، امام خمینی، طالقانی، مطهری، بهشتی ،بازرگان،  آل احمد ، شریعتی و . . . به یاد می آورد،  امروز به «میم های توئیتری» (به انگلیسی: Meme ) و کامنت های جوک و فحاشی که تماما زیر واژه وطن فروشی طبقه بندی می شوند تبدیل شده است.

آبروزیزی روزانه رسانه‌های اپوزیسیون در زدن حرف های متناقض و متضاد و پوچ بودن وعده های پهلوان پنبه های مجازی باعث شده تا جریان تامین مالی این رسانه ها به وسیله کارفرمایشان قطع شود.

این روزها در آخرین ابتکار مغز فندقی های مجازی؛ از فرقه تروریستی مجاهدین گرفته تا سلطنت طلبان و سایر طیف های ضد انقلاب، کمپین رای ندهید، یا تبلیغات ضد تیم ملی جدیدترین اقدام براندازهای رسانه‌ای و البته توخالی است.

اپوزیسیونی که از باخت تیم ملی خوشحالی می کنند! از شهادت نیروهای انتظامی خوشحالی می کنند! از حمله تروریستی داعش خوشحالی می کنند! از کشته شدن دختر کاپشن صورتی خوشحالی می کنند! از تحریم همه جانبه بویژه دارویی علیه  ایران حمایت و ابراز خوشحالی می کنند! از حمله اسرائیل به مواضع ایران خوشحالی می کنند! و نهایتا نیز از حمله به مردم و خاک ایران توسط آمریکا حمایت و آنرا تبلیغ می کنند!

حقیقا باید گفت  شما وحوشِ اپوزیسیون، کثیف ترین، رذل ترین و بی شرف ترین اپوزیسیون تاریخ معاصر ایران هستید! چرا که جهان رذالتی  مانند شما بخود ندیده است!

سایبری هایی که تا دیروز، توئیت به آتش کشیدن خیابان ها را می زدند، و فرمان کُشتن می دادند، وقتی تودهنی محکمی از مردم ایران خوردند امروز به عدم شرکت در انتخابات مجلس راضی شده و هرکدام به فراخور حال خود  آنرا تبلیغ می کنند.

در این میان فرقه تروریستی مجاهدین هم دائم در کانال های تلگرامی فیک ، و دیگر شبکه های اجتماعی متعلق به این فرقه به عملگی در مورد تحریم انتخابات ایران مشغولند. تا شاید بخشی از خواسته های ارباب اسرائیلی شان را تحقق بخشند.

اما بنظر می رسد مرگ و میرهای اخیر در اردوگاه این فرقه و بیماران پُر تعداد بستری در برخی از بیمارستانهای آلبانی، و مصرف بالای پوشک بزرگسالان در اردوگاه این فرقه،  این سوال را در ذهن مردم ایجاد کرده است که چنین وضعیتی هرگز با پُزهای ، وطن فروشی و خشونت طلبی های این فرقه همخوانی نداشته و  بجای اینکه برای آنان اعتبار بخشد بیشتر از گذشته در معرض لعن و نفرین مردم و  عام و خاص  قرار داده است.

رهبر این فرقه مریم رجوی، این پیرزن شیطان صفت  هم  دائم در حال دید و بازدید با حامیان پولی اش در برخی از محافل اروپایی در توهم لیست گذاری تروریستی سپاه پاسداران ایران از یک سو و جلوگیری از استرداد احتمالی محکومین دادگاه تهران از سوی دیگر بوده و در نهایت نیز برای فارغ شدن از همه مشکلات مبتلابه این فرقه  طلب حمله نظامی آمریکا به ایران را می کند. تا شاید آرزوهایی که مسعود رجوی با خود به گور برد را  این بیوه تحقق بخشد.

اما قدرت بازدارندگی سخت جمهوری اسلامی ایران و فتح قله‌های علمی توسط دانشمندان جوان آن در حوزه های مختلف، آرزوهای این بیوه  مفلوک را،  هم همپای سایر وجوش وطن فروش  زیر خاک کرده است.

با این اوصاف به نظر می رسد تنها مسیر متوقف کردن براندازان رسانه‌ای از هر مدل و گونه آن ، واگذار کردن این وحوش به حال خود است. رسانه هایی که روزانه بر علیه پروژه بگیر بودن  یکدیگر افشاگری می کنند. در نهایت هم با کاهش منابع مالی یکدیگر را برای گرفتن قراردادهای بهتر، حذف خواهند کرد.

نتیجه اینکه گفتن یک کلام در حق آنها کافی است و آن اینکه؛  بمیرید حرامیان تا جهانی از نبود وجود نحس شمایان آسوده شود.

  • نویسنده : سعید پارسا
  • منبع خبر : سایت راه نو