فرقه رجوی سالهاست در کادر عملیات روانی در فضای مجازی در حال نشر اخبار جعلی و دروغ است. هر جا ترورستی، ارازل و اوباشی بدست قانون گرفتار می آید مجاهدین حی و حاضرند تا برای سرپوش گذاشتن بر جنایات خودشان هم شده برای آنان اشک تمساح بریزند.

از چند روز گذشته خودسوزی فردی بنام محمد محمودی کرد ۲۷ ساله بوکانی در مقابل مقر ملل متحد در شهر اربیل عراق سوژه خبری رسانه های فارسی زبان معاند و گروه تروریستی مجاهدین شد.

فرقه رجوی سالهاست در کادر عملیات روانی در فضای مجازی در حال نشر اخبار جعلی و دروغ است.

وقتی یک گروه تروریستی و فرقه ای خود را «آلترناتیو»، «مبارز» و . . .  می نامد طبیعی است که قاتلین و متجاوزین به نوامیس مردم، ارازل و اوباش و سایر گروههای تروریستی از جمله داعش بشوند مبارز و فعال سیاسی.

در راستای همین سیاست دروغ و سانتاژ خبری، سایت رسمی مجاهدین در تاریخ ۱۴۰۰/۰۲/۲۹ نوشت: « یک پناهنده کرد ایرانی در مقابل دفتر سازمان ملل در اربیل خود را به آتش کشید».

سایر رسانه های فارسی زبان بیگانه هم همین خط را در پیش گرفته و به شرح و بسط این اتفاق پرداختند.

رسایت رسمی مجاهدین محمد محمودی کرد بوکانی را هوادار گروه «خبات» معرفی کرده است تا پوششی برای جنایت این فرد فراهم شود.

اما واقعیت مطلب چیست؟

به نوشته پایگاه خبری تحلیلی منطقه موکریان  بتاریخ ۲۹/۰۲/۱۴۰۰ محمد محمودی کسی است که در دی ماه سال ۱۳۹۷، «قانع عبدالهی» که تنها میانجی یک نزاع دسته جمعی بود ، را با ضربات چاقو در شهر بوکان به قتل رساند و به کردستان عراق متواری شد.

وی طی این مدت سعی کرد با پوشش مخالف جمهوری اسلامی و فعال سیاسی از دفتر سازمان ملل در اربیل از کشورهای اروپایی درخواست پناهندگی سیاسی کند ولی با توجه به اینکه دفتر سازمان ملل از اصل ماجرا و جنایتی که بدست این فرد در شهر بوکان صورت گرفته و وی تحت تعقیب دستگاه قضایی ایران است، آگاه بود درخواست پناهندگی او را رد کرده بود.

بنابراین این قاتل بوکانی با مظلوم‌نمایی در مقابل رسانه‌های اقلیم کوردستان که قصد فرار به کشورهای اروپایی را دارد، در حضور رسانه ها خود را به آتش کشید.

البته این شیوه از دروغگویی توسط مجاهدین مسبوق به سابقه است و هر جا ترورستی، ارازل و اوباشی بدست قانون گرفتار می آید مجاهدین حی و حاضرند تا برای سرپوش گذاشتن بر جنایات خودشان هم که شده برای آنان اشک تمساح بریزند.

  • نویسنده : یوسف اردلان
  • منبع خبر : سایت راه نو