نکته مهم و خنده دار قضیه اینجاست، این مردک ابله که خود روزی بعنوان سردسته اشرار و تا دندان مسلح ار طریق خاک عراق و در طول مرز های مشترک ایران با این کشور به شرارت و آدم کشی مشغول بود هیچ غلطی نکرد حال برای مشتی اشرار مسلح در مرزهای شرق کشورمان هورا کشیده و ذوق زده می شود.

روابط عمومی قرارگاه قدس نیروی زمینی سپاه در تاریخ یازدهم دیماه ۱۴۰۰ در اطلاعیه‌ای از هلاکت غلام شه بخش و پنج شرور مسلح دیگر در درگیری با نیروهای قدس در منطقه جنوب شرق کشور خبر داد.

به گزارش خبرگزایها،  روابط عمومی قرارگاه قدس نیروی زمینی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در اطلاعیه‌ای اعلام کرد: در پی درگیری‌های چند روز اخیر رزمندگان قرارگاه قدس نیروی زمینی سپاه در جنوب شرق کشور، روز شنبه ۱۱ دیماه ۱۴۰۰ رزمندگان این قرارگاه با رصد دقیق و عملیات پیچیده اطلاعاتی موفق به شناسایی مخفیگاه و مقر استقرار تعدادی از اشرار مسلح معروف در منطقه عمومی کورین سیستان و بلوچستان شدند.

این اطلاعیه می‌افزاید: در این درگیری شدید “غلام شه بخش ” همراه با پنج شرور مسلح دیگر به هلاکت رسیده و پنج تن از آنان نیز زخمی شدند. همچنین مخفیگاه و مقر اشرار مسلح بطور کامل منهدم شد.

لازم به ذکر است که این اشرار از مردم منطقه بعنوان سپر انسانی استفاده می کردند.

اما آنچه که در این میان جلب نظر می کند حمایت تمام قد رجوی از اشرار نامبرده شده است. که این گروه مزدور و تروریست در اوج  ورشکستگی خطی، حال به شرارت چند شرور در مرزهای شرقی کشورمان دل بسته است.

گفتنی است حمایت مجاهدین از اشرار به همین جا ختم نمی شود.  اخیرا هم حکم اعدام حیدر قربانی به اتهام مشارکت در قتل عمدی سه نفر از شهروندان کرد اهل سنت کردستان و عضویت در حزب دموکرات در روز  ۲۸ آذر ۱۴۰۰ در زندان سنندج اجرا گردید ، مجاهدین با صدور اطلاعیه ای از این شرور بعنوان زندانی سیاسی نامبرده و اعدام وی را محکوم کردند!

حمایت از تشکیلات ریگی و دیگر اشرار در شرق و جنوب کشورمان و حتی ارازل و اوباشی که در  شهرها امنیت مردم را به خطر می اندازند همیشه مورد حمایت مجاهدین بوده است.

حتی ارتباط  الله‌قلی از سرکرده‌های اشرار استان فارس با مجاهدین در اوایل انقلاب که امان مردم در شیراز را بریده بود از دیگر نقاط سیاه در پرونده مجاهدین محسوب می شود.

البته پر واضح است که تمامی این حمایت ها با یک هدف آنهم  سرپوش گذاشتن بر ماهیت تروریستی و جنایتکارانه  این فرقه صورت می گیرد. چرا که اگر مجاهدین چنین جنایاتی را محکوم کنند خود باید بخاطر سالها شرارت و جنایت شان به مردم  ایران حساب پس بدهند.

اما نکته مهم و خنده دار قضیه اینجاست، این مردک ابله که خود روزی بعنوان سردسته اشرار و تا دندان مسلح ار طریق خاک عراق و در طول مرز های مشترک ایران با این کشور به شرارت و آدم کشی مشغول بود هیچ غلطی نکرد حال برای مشتی اشرار مسلح در مرزهای شرق کشورمان هورا کشیده و ذوق زده می شود.

بنابراین سرگذشت رجوی و سازمان مزدورش که زمانی نه چندان دور سینه خیلی از مردم ما را بخاطر خوش خدمتی به دشمن و رسیدن به تاج و تخت می شکافتند، حال در مخفیگاهش  پس تمرگیده و هر از چندگاهی زوزه می کشد.

البته می گویند قیافه این مردک که هم اکنون در سن ۷۳ سالگی بسر می برد آنقدر زشت و کریه  شده است که رسانه های این فرقه هم از درج عکس وی در رسانه های این گروه خودداری می کنند و صرفا از عکس های قدیمی وی برای تبلیغات شان اسنفاده می کنند.

آری این سرنوشت تمامی مزدورانی است که روزی می خواستند با کشتن مردم به قدرت برسند.

  • نویسنده : یوسف اردلان
  • منبع خبر : سایت راه نو