سوال اصلی اینجاست: چرا فرقه ای که برای انجام یک تبلیغ سیاسی توسط یک آمریکایی و یا رسیدگی های پزشکی، عمل زیبایی و زندگی تشریفاتی و لاکچری بیوه رجوی میلیون های دلار هزینه می کند اما اعضای نگونبخت این فرقه همچنان از حداقل رسیدگی های پزشکی محروم اند؟! بدیهی است درمان پزشکی همواره در مجاهدین اهرمی برای کنترل و فشار بر روی اعضاء در مواردی برای از بین بردن مخالفان و ناراضیان بوده است. بعبارت دقیق تر موضوع درمان در فرقه مجاهدین نه یک امر پزشکی بلکه یک امر کاملا تشکیلاتی است.

شیوع گونه جدید و جهش یافته از ویروس کرونا در انگلیس که با سرعت بسیار بالاتری قابل انتقال است، اکنون به تعداد بیشتری از کشورهای اروپایی و حتی آسیایی رسیده است.

گفته می شود آمار تلفات و بستری در کشور انگلستان و سایر کشورهای اروپایی همچنان در بالاترین حد خود است. بنحویکه دولت مردان این کشورها تدابیر محدود کننده در آغاز سال نو را بیش ‌از ‌پیش مورد تأکید قرار داده اند.

در آمریکا نیز نمونه‌های ویروس جهش یافته همزمان با رقم بالای تلفات کرونا باعث نگرانی شده است.

در این میان تاپ چنل آلبانی روز ۱۲دی گفت: «ادی راما، نخست‌وزیر آلبانی اعلام کرد با ورود ۵۰۰ هزار دوز واکسن کرونا به این کشور، استادیوم «ایر آلبانیا» (Air Albania) برای واکسیناسیون عمومی آماده می‌شود. . . »

این در حالی است که افزایش مرگ و میر ناشی از ویروس کرونا در اردوگاه مجاهدین و عدم دسترسی اکیپ های پزشکی به آن، باعث نگرانی جامعه پزشکی کشور آلبانی و ایضا خانواده های دردمند آنها در ایران شده است.

ارودگاه مجاهدین در آلبانی همچنان در قرنطینه سران این فرقه بوده و آنان به هیچ وجه به مسئولین بهداشتی این کشور اجازه نمی دهند تا رسیدگی های حداقلی به اعضای گرفتار در این فرقه را انجام دهند. حال چه رسد به اینکه سران فاسد و بدنام مجاهدین از دولت آلبانی بخواهند تا ساکنین این اردوگاه را نیز در طرح واکسیناسیون عمومی این کشور وارد کنند.

علیرغم وضعیت فلاکت بار ذکر شده، رهبران مجاهدین در رسانه هایشان، همچنان به فرافکنی های مشمئز کننده بر علیه مردم ایران با موضوع واکسن کرونا مشغولند. در تاریخ چهاردهم دیماه ۹۹ در مطلبی در سایت رسمی این گروه  آمده است:  « . . . واقعیت واکسنی که راه‌ حل نهایی جلوگیری از کشتار کرونا است و امروز خرید و توزیع آن، اولویت اول تمامی کشورهای جهان، به ‌جز ایران شده است!!!»

واقعیت این است هم اکنون اوضاع بشدت در داخل اردوگاه این فرقه بحرانی است. سن بالای اعضاء از یک سو، و انواع و اقسام بیماریهای زمینه ای که هیچ برنامه درمانی برای آنها وجود ندارد از سوی دیگر، آنان را بیش از سایر افراد جامعه آلبانی در خطر مرگ و میر ناشی از ابتلا به ویروس کرونا قرار داده است.

اما سوال اصلی اینجاست: پول این فرقه کجا هزینه می شود؟ چرا فرقه ای که برای انجام یک تبلیغ سیاسی توسط یک آمریکایی و یا رسیدگی های پزشکی، عمل  زیبایی و زندگی تشریفاتی و لاکچری به بیوه رجوی میلیون های دلار هزینه می کند اما اعضای نگونبخت این فرقه همچنان از حداقل رسیدگی های پزشکی محروم اند؟!

به گفته خانم حمیرا محمدنژاد عضو پیشین مجاهدین: «سازمان از وجود افراد با بیماری‌های مختلف نه تنها زیان نمی کند بلکه بسیار سود می برد. چرا که افرادی که بیمار هستند از ترس اینکه از عهده درمان بیماریهایی خود بر نمی آیند مجبورند تا پایان عمر در سازمان بمانند».

نتیجه اینکه درمان پزشکی همواره در مجاهدین اهرمی برای کنترل و فشار بر روی اعضاء در مواردی برای از بین بردن مخالفان و ناراضیان بوده است. بعبارت دقیق تر موضوع درمان در فرقه مجاهدین نه یک امر پزشکی بلکه یک امر کاملا تشکیلاتی است.

بنابراین  همان تناقضی است که همیشه بین گفتار و عمل مجاهدین وجود داشته و واقع جز ذات و ماهیت ایدئولوژیکی این فرقه منحوس و بدنام به حساب می آید. هر چند اینگونه رفتار دوگانه در گذشته بطور نسبی بشدت مخفی نگه داشته می شد، ولی از سرفصل سقوط صدام حسین بدین سو و با افشاگریهای انجام شده از مناسبات درونی این گروه در تمامی ابعاد ضد انسانی، ضد ملی و ضد مردمی ، آنان را در ورطه نابودی و شکست قرار داده است و اکنون از این گروه تنها یک اسم بعنوان پوسته که یکجا یادآور همه پلیدی ها و زشتی هاست و مشتی افراد سالخورده و بیمار به گروگان گرفته شده در درون، چیز دیگری  باقی نمانده است.