واکنش وحشت آلود سران مجاهدین در قبال این عمل، بشدت در اطلاعیه این فرقه تحت عنوان «سخنگوی مجاهدین» (بخوانید مریم رجوی) خودنمایی می کند. و جیغ های بنقش مریم رجوی را می توان از تک تک کلمات آن به گوش شنید. محتوای این اطلاعیه همانند تلاش برای پنهان کردن خورشید در روز روشن است.

برجسته کردن موضوع مالی و به میان کشیدن سایبری سپاه پاسداران ایران  تلاش برای دور کردن افکار عمومی از افتضاحات و بحران های درونی مجاهدین است.

ادمین صفحه مجاهدین در شبکه ایکس (توئیتر سابق) دست به افشاگری علیه این فرقه تروریستی  زده است. به گزارش رسانه ها ادمین صفحه مجاهدین، دیشب در پیج این فرقه در شبکه ایکس (توئیتر سابق) دست به افشاگری زده و نوشت:

«سلام من محسن ادمین پیچ [پیج] مجاهدین هستم.

فکر کنم بعد پست کردن این توئیت عواقب بدی در انتظارم باشه، ولی فدای اگاهی مردم ایران.

سازمان اون چیزی که خیلی هاتون فکر میکنید نیست. اکثر نیروهایی که در خارج هستن خودشون یا خانواده هاشون گرفتار و گروگان سازمانن و مجبورن برای سازمان کار کنن نیروهای داخل ایران هم برای هر عملیات پول میگیرن و یا تهدید میشن که اگه همکاری نکنن به خانوادشون آسیب میرسه.

هدف سوشیال مدیایه سازمان اینه که که خونه بیشتری ریخته شه و فاند بیشتری تو جیب مقامات سازمان بره.

احتمالا این حساب الان پس گرفته میشه چون من ادمین هستم و ایمیل اکانت مربوط به خود سازمان هست ولی به زودی اطلاعات شبکه های سازمان در داخل ایران پخش میشه.

منتظر خبر های جدید باشید.»

واکنش وحشت آلود سران مجاهدین در قبال این عمل، بشدت در اطلاعیه این فرقه تحت عنوان «سخنگوی مجاهدین» (بخوانید مریم رجوی) خودنمایی می کند. و جیغ های بنقش مریم رجوی را می توان از تک تک کلمات آن به گوش شنید.

محتوای این اطلاعیه همانند تلاش برای پنهان کردن خورشید در روز روشن است.

برجسته کردن این موضوع که شبکه X توسط سایبری سپاه پاسداران هک شده و یا مجاهدین برای حامیان سیاسی شان هیچ پولی هزینه نمی کنند! تلاش رهبران فاسد و بدنام مجاهدین برای دور کردن افکار عمومی از محتوای نوشته های ادمین پیج که تنها بخش کوچکی از افتضاحات و بحران های درونی این فرقه تروریستی را برملا کرده ، می باشد.

لازم به یادآوری است این اتفاق در حالی روی می دهد که بنا بر گزارش های قبلی، وضعیت درونی مجاهدین خصوصاً در رده بدنه، به شدت بهم ریخته و سران این فرقه با مشکلات زیادی برای نگه داشتن اعضا در داخل این سازمان مواجه هستند. درگیری اعضاء عادی با مسئولین مجاهدین در  نشست درونی  این فرقه در روزهای اخیر نیز از جمله بحران های تشکیلاتی این فرقه محسوب می شود که تعدادی را در اردوگاه این فرقه راهی زندان کرد.

تشکیل انجمن نجات آلبانی توسط جداشدگان و حضور پر قدرت آنان در فضای سیاسی – اجتماعی  آلبانی و حضور برجسته آنان در رسانه های این کشور نیز مزید بر علت شده و مشکلات این فرقه را دوچندان کرده است.

مسلما آنچه که اکنون روی می دهد ماحصل سرفصل سی خرداد سال ۱۴۰۱ است . که از آن تاریخ تاکنون حوادث زیادی پیرامون این فرقه در مناسبات دورنی آن بوقوع پیوسته است.

مسلما مرگ های مشکوک در بین اعضای فرقه، تلاش برای پنهان کردن مرگ مسعود رجوی، اخراج مریم رجوی از آلبانی، محدودیت های ایجاد شده بر فرقه مجاهدین در این کشور ، تلاش برای انتقال اعضای اصلی فرقه از آلبانی به کشورهای آلمان، کانادا ، آینده مبهم ، انبوه سوالات بی پاسخ اعضای محصور در اردوگاه این فرقه و . . . مجموعا شرایطی را بوجود آورده که باید منتظر رویدادهای دیگری  در آینده نزدیک باشیم.

  • نویسنده : سعید پارسا
  • منبع خبر : سایت راه نو