خانواده ها در لیبرتی – یاد ها و خاطره ها 3 - خانواده ها در لیبرتی – یاد ها و خاطره ها 3 | راه نو رسانه ای برای افشای ماهیت فرقه ای سازمان مجاهدین خلق
خانواده ها در لیبرتی – یاد ها و خاطره ها ۳
عکاس : مدیر سایت | شناسه خبر : 1590 | تاریخ انتشار : ۱۶ تیر ۱۳۹۸ - ۱۶:۴۲ |

 

سقوط صدام و حضور خانواده های اسیر در فرقه رجوی در مقابل قرارگاه اشرف و سپس لیبرتی بی شک یک نقطه عطف تاریخی در افشای ماهیت فرقه ای تشکیلات مجاهدین و اثبات منفور بودن آنها در بین مردم ایران بدلیل سالها خیانت و وطن فروشی شان محسوب می شود.

نهایتا این خانواده ها که نماینده قشر وسیعی از جامعه ایران محسوب می شدند، بودند که فرار از عراق به آلبانی را به این گروه مزدور و بی وطن تحمیل کردند.

در این میان آنچه که شاید کمتر بدان توجه شده است نقش بی بدیل  مادران قربانیان فراموش شده فرقه رجوی در افشای ادعاهای دروغین این گروه بوده است.

باید گفت سه سال و نیم تحصن و پایداری خانواده ها در مقابل قرارگاه اشرف و لیبرتی اگر چه به دیدار با عزیزان شان را نتیجه نداد، اما کوس رسوائی رجوی را بر بام عالم به صدا در آورد و برچیده شدن یکی از مخوف ترین زندان های ذهنی و فرقه ای تشکیلات مجاهدین را رقم زد.

بنابراین جای دارد بازهم از تلاش های بی دریغ آنها در سالهای نه چندان دور با درج عکس هایشان یاد کنیم و به همه آنها درود بفرستیم.

ثبت دیدگاه

گالری تصاویر مشابه