باید گفت مجاهدین که اکنون عملیات نظامی و ترور را در جنگ رسانه ای بر علیه مردم ایران تعریف کرده اند مطمئنا از این نیز ترفی نخواهند بست. مردم ایران مثل زمان جنگ این برهه سخت از تاریخ ایران را نیز مدیریت خواهند کرد.

ترامپ: «در سایه تحریم ها نرخ تورم در ایران خیلی بالا رفته. پول شان بی ارزش شده. نمی شود حتی یک تکه نان خرید.»

رهبران مجاهدین: تحریم ها خواست مردم ایران است؟؟!!

 رئیس‌جمهور آمریکا عصر روز سه‌شنبه مورخه ۲۱/۰۳/۹۸ در جمع خبرنگاران گفت؛  حکومت کشورش با اعمال تحریم‌ها معیشت و زندگی مردم ایران را هدف گرفته است.

وی قبل از سوار شدن به هواپیما برای عزیمت به ایالت «آیووا»، از اینکه تحریم‌ها باعث ایجاد مشکلات معیشتی مانند ایجاد تورم و کاهش ارزش پول در داخل ایران شده ابراز خرسندی کرد.

به نوشته سایت فارسی زبان بی بی سی، رئیس جمهور آمریکا در اشاره به مشکلات اقتصادی ایران گفت: «ایران مشکلات زیادی دارد و من می خواهم برای این مشکلات به آنها کمک کنم. خواهیم دید. اما نرخ تورم خیلی بالا رفته. پول شان بی ارزش شده. نمی شود حتی یک تکه نان خرید.»

در حالیکه ترامپ به تاثیر تحریم ها بر معیشت مردم اعتراف می کند، رهبران نادان و کینه توز مجاهدین در اوج بی شرمی و وقاحت تمام ، تحریم ها را به نفع مردم ایران دانسته  و خواستار تحریم های  بازهم بیشتر بر علیه مردم ایران هستند؟؟!!

در همین رابطه و در حرکتی مشمئز کننده رهبران آبروباخته مجاهدین لمپنی به نام محدثین را به صحنه فرستاد تا شنیع ترین جملات که فراتر از مزدوری  و طن فروشی است را بر علیه مردم ایران بر زبانش براند.

سایت رسمی مجاهدین در تاریخ ۲۰/۰۳/۹۸ از قول محمدثین که یک روز قبل با ایلاف لندن مصاحبه کرده بود، نوشت: « تحریم پتروشیمی از خواستهای مردم ایران بوده است»؟!

وی در این مصاحبه با وقاحت تمام «ابراز امیداوری کرده است که تحریم‌های بازهم بیشتری از جمله بر صادارات گاز اعمال گردد».

باید گفت مجاهدین که اکنون عملیات نظامی و ترور را در جنگ رسانه ای بر علیه مردم ایران تعریف کرده اند مطمئنا از این نیز ترفی نخواهند بست. مردم ایران مثل زمان جنگ این برهه سخت از تاریخ ایران را نیز مدیریت خواهند کرد.

حال اگر کمی به آینده بنگریم خواهیم دید  که تا  چند سال دیگر نه از مجاهدین اثری باقی خواهد ماند و نه از رهبران نادان و ناپاک آنها، ولی آنچه که باقی خواهد ماند مردم دلیر و استوار ایران است که  سینه به سینه خیانت های این باند تبهکار را به فرزندانش منتقل خواهند کرد.

  • منبع خبر : سایت راه نو