حال باید به فرقه تروریستی بی آبروی مجاهدین و اربابان غربی آنان بویژه آمریکا و اسرائیل گفت؛ به ایران، ابرقدرت در نظم نوین جهانی سلام کنید و از شدت خشم بمیرید.

محمد ایمانی روزنامه نگار و نویسنده در خصوص رونمایی از موشک هایپرسونیک فتاح در کانال تلگرامی خود نوشت؛ محافل آمریکایی و صهیونیستی تا دو سه سال قبل، ماموریت داشتند پیشرفت های امید بخش ایران در حوزه دفاعی را انکار کنند و مثل “برایان هوک” نماینده ویژه امریکا در امور ایران، بگویند تصاویر موشک ها “فتوشاپ” است.

اما حالا دیگر نه احمقی جرئت می کند آن ادعا را تکرار می کند و نه کسی می پذیرد.

ابهت و شتاب موشک ها و پهپاد های نقطه زن ایران، موجب شده تا کسانی مانند “یوزی رابین” (مدیر سابق برنامه موشکی اسرائیل) بگویند به احترام فناوران نابغه ایرانی، کلاه از سر بر می دارند.

ایران چندی قبل، از موشک خیبر، و امروز از موشک هایپرسونیک “فتّاح “ (گشاینده/ فتح کننده) رونمایی کرد که ۱۴۰۰ کیلومتر بُرد، و ۱۳ تا ۱۵ ماخ سرعت دارد.

محافلی مانند روزنامه صهیونیستی جروزالم پست، این بار به جای انکار واقعیت، محاسبه کرده و نوشته اند که موشک های فرا صوت ایران، ظرف ۴۰۰ ثانیه به تل آویو و حیفا می رسند؛

البته، محاسبه ناقصی است. موشک ها قرار نیست فقط از داخل ایران شلیک شوند و بنابراین، فاصله شلیک و اصابت موشک های نقطه زن، چند برابر کمتر از آن ۴۰۰ ثانیه خواهد بود.

اما سرعت موشک فراصوت فتّاح ، با همه خیره کنندگی اش، در برابر رویداد بزرگ تر، یعنی “وارونه شدن معادلات”، به مراتب کوچک تر به نظر می رسد. اتفاق مهم تر، روند معجزه آسای تولید قدرت در ایران، با پیشران “ایمان و امید” است که تحریم ها را به سُخره گرفته است.

کشوری که تحریم تسلیحاتی شد تا نتواند ابتدایی ترین نیاز های دفاعی خود را بخرد یا بسازد، حالا رونمایی از گوشه ای از توانمندی هایش، کابوسی غیر قابل انکار برای رژیم صهیونیستی و نیروهای تروریست آمریکایی فراهم ساخته که نمی دانند دست ایران چقدر پُر است.

اکنون سطح چالش غرب، دیگر این نیست که چگونه مانع خرید سیم خاردار و سلاح های ابتدایی از سوی ایران شود، بلکه هراسان است که ایران پس از پیروزی در جنگ جهانی سوریه و عراق و لبنان و یمن، سرنوشت جنگ آمریکا و روسیه در مرزهای شرقی اروپا را تعیین کند.

توضیحات سردبیر سایت راه نو: در این میان واکنش هیستریک فرقه تروریستی مجاهدین هم جالب است، این فرقه در سایت رسمی خود بندهایی از سخنرانی رئیس جمهور ایران در مراسم رونمایی از موشک هایپرسونیک فتّاح  را درج کرده است. فرقه وطن فروش مجاهدین در ادامه مطلب خود بدون هیچ توضیحی به جاسوسی های این فرقه از صنایع موشکی ایران در مهر ۱۳۸۱ و کنفرانس مطبوعاتی درباره برنامه موشکی ایران و معرفی کتاب ساختار موشکهای بالستیک ایران  در ۱۹ اردیبهشت ۱۳۹۷ اشاره کرده است تا تلویحا به اربابان خود بگوید که وضعیت فعلی و رسیدن ایران به لبه تکنولوژی یعنی ساخت موشک هایپرسونیک  نتیجه عدم توجه آنان به اطلاعات داده شده توسط این فرقه و امتناع از حمله نظامی به ایران بوده است.

این هم از عجایب روزگار است که در روز آزمون، وقتی که فتّاح  در آسمان بود، بلینکن گفت: همه گزینه ها روی میز است! همان فاصله میز تا آسمان!

حال باید به فرقه تروریستی بی آبروی مجاهدین و اربابان غربی آنان بویژه آمریکا و اسرائیل گفت؛  به ایران، ابرقدرت در نظم نوین جهانی سلام کنید و از شدت خشم بمیرید.