این تنها فضاحتِ تاریخیِ اسرائیل نیست، روسیاهی بزرگ و مانای آمریکا و اروپا نیز هست، که سال گذشته در چنین ماههایی،‌ بوق‌های خود را وقف آموزش انفجار و کشتار و کشف حجاب و...الخ در ایران کرده بودند.

حتی کودکانی که به بازی در کوچه‌هایند نیز، می دانستند که اسرائیل در جنگ غزه، در کوچه بن‌بست می تازد! عقلاً و منطقاً در آن باریکه، تنها حماس طرف‌حساب صهیونیست‌ها بود، که چهل و پنج روز قشون کشی اسرائیل و شرکاء، حتی نتوانست برگی از درختش بیندازد! نهایتا نیز با مذلتی که تاریخ را به پیش و پسِ خود تقسیم کرد، تن به ب آتش‌بس داد! اشغالگر با سبعیت روزافزون در کشتار، تنها به تمامی،  کشف‌عورت کرد، آدرس پنهان و پیدای خویش را کف دست دنیا نهاد و خیابان های اروپا و آمریکا را، به جشنواره ابراز نفرت از خود مبدل ساخت!

این تنها فضاحتِ تاریخیِ اسرائیل نیست، روسیاهی بزرگ و مانای آمریکا و اروپا نیز هست، که سال گذشته در چنین ماههایی،‌ بوق‌های خود را وقف آموزش انفجار و کشتار و کشف حجاب و…الخ در ایران کرده بودند.

تمامی عَمله ها و مزدوران وطن فروشان را در رسانه و میدان به صف کردند، حنجره ها پاره کردند، چه فریبکاریهایی که نکردند و چه دروغ هایی که نگفتند، وقتی هم که شکست خوردند از آمریکا خواستند مردم ایران را بمباران کنند! اما النهایه  این مردم ایران بودند که پیروز شدند.

بی تردید با این ظفرمندیِ بی‌مانند، بسا توازن‌ها در دنیا به هم خواهد خورد و اساسا در همین بزنگاهها، باید از نظم نوین جهانی سراغ گرفت و نه در معرکه ها فرمایشی، نمایشی و رسانه ای.

از فردا ببینید دعوای داخلی اسرائیل را، در خائن تراشی‌ها برای طوفان الاقصی و به صُلابه کشیدن نتانیاهو و خودتسکینی که: دیگر این دست وقایع رُخ نخواهد داد، حال آنکه موج بعدی طوفان، بخش بزرگتری از اسرائیل را به کام خواهد کشید!

گرامی باد یاد و خاطره شهدای مظلوم غزه، به ویژه اطفال و نوباوگانش و تهنیت باد بر آنان، که از جهانی دیگر این نصرت عظیم را شاهدند.

وَنُرِیدُ أَنْ نَمُنَّ عَلَی الَّذِینَ اسْتُضْعِفُوا فِی الأَرْضِ وَنَجْعَلَهُمْ أَئِمَّهً وَنَجْعَلَهُمُ الْوارِثِینَ.

  • نویسنده :  محمدرضا کائینی، فعال رسانه