سران کودن و ابله مجاهدین که برای تحریک مردم به خشونت، گفگیرشان به ته دیگ خورده بار دیگر به ترفند جالب و البته خنده دار دیگری نیز متوسل شده و در  اطلاعیه ای در تاریخ 29 آبان اعلام کرد«سپاه با حفر تونل های مختلف برای آبرسانی به صنایع نظامی ، آب زاینده رود را منحرف کرده اند»!!!

اعتراض مردم اصفهان در این هفته تنها اعتراض مردمی در ایران بود. برای همین سایت مجاهدین برای پوشش این خبر ۴ بار اقدام به انعکاس آن کرد.

علیرغم تبلیغات گسترده عوامل مجاهدین و سایر مخالفان نظام که برای ایجاد یک آشوب و خشونت خیابانی فضا را مناسب می دیدند و برای آن بی تابی می کردند، بر خلاف انتظار، روز جمعه ۲۸ آبان مردم اصفهان در یک تجمع بزرگ اعتراضات خود را بصورت مسالمت آمیز بیان کردند و در حالی که از کمبود آب شکایت داشتند از کشور و نظام جمهوری اسلامی نیز دفاع کردند. و برائت خود را از مجاهدین و سایر ضد انقلاب خارجی و داخلی اعلام کردند.

عوامل فرقه رجوی در اوایل صبح جمعه با حرص و طمع منتظر ایجاد درگیری در این اعتراضات بودند و مقدمات روانی آن را از چند روز پیش آمده کرده بنودند اما هرچه کردند نتوانستند به نتیجه دلخواه خود برسند برای همین در دامی که پهن کرده بودند خود گرفتار آمدند و تبلیغاتشان به ضد خودشان تبدیل گردید.

سرکرده فاسد و بدنام این فرقه مسعود رجوی هم که فضا را برای به خشونت کشیدن آن  مناسب می دید، و فکر می کرد ادامه تجمع به خشونت و آشوب  خواهد کشید عجولانه اقدام به دادن پیام به مردم اصفهان کرد ولی در ادامه وقتی دید نه تنها خبری از خشونت نیست و مردم با هوشمندی از این گروه تروریستی و ضد انقلاب اعلام برائت کردند، اینبار تحت نام «سخنگوی مجاهدین» گفت این سپاه پاسداران ایران است که زاینده رود را بلعیده و باید پس بدهد!!!

سران کودن و ابله مجاهدین که برای تحریک مردم به خشونت، گفگیرشان به ته دیگ خورده بار دیگر به ترفند جالب و البته خنده دار دیگری نیز متوسل شده و در  اطلاعیه ای در تاریخ ۲۹ آبان اعلام کرد«سپاه با حفر تونل های مختلف برای آبرسانی به صنایع نظامی ، آب زاینده رود را منحرف کرده اند»!!!

در این میان توئیت های مریم رجوی هم کاری از پیش نبرد.

علاوه بر این، حرکت خوب و سنجیده صدا و سیما بویژه شبکه استانی ( اصفهان) و پخش گسترده تجمع کشاورزان و مردم در بستر خشک زاینده رود بیش از پیش طرح خشم مجاهدین و ضد انقلاب را انگیخت بنحویکه این اقدام از چشم مجاهدین نیز پنهان نماند و عوامل این گروه  نیز در گزارشات خبری خود با این جمله که «تلویزیون رژیم مجبور به اعتراف به این حضور گسترده شد.» به شکست تلویحی تبلیغات رسانه ای خود اعتراف نمود.

اما این تنها شکست مجاهدین در ایجاد جنگ روانی بر علیه مردم ایران نبود. ورود واکس اماراتی به ایران سناریوی جدیدی بود که مجاهدین سعی کردند با استناد دروغ به رسانه های داخل کشور ساعاتی را بر روی اعصاب و روان مردم  ایران راه بروند.

در همین رابطه سایت رسمی مجاهدین بتاریخ ۲۱ آبان نوشت:  «روزنامه حکومتی اعتماد» نوشت: بعد از گذشت سه ماه از واردات بیش از ۱۷میلیون دوز واکسن اماراتی «حیات‌واکس» به کشور و در‌حالی‌که این واکسن هنوز از سازمان بهداشت جهانی مجوز صادرات، مصرف اضطراری و عرضه جهانی نگرفته بود، دو روز قبل وزارت بهداشت در نامه‌یی خطاب به تمام مراکز واکسیناسیون دارای این برند واکسن، دستور جمع‌آوری و توقف تزریق و بازگرداندن به انبار را داد.»

اما اگر کمی به عمق این ترفند برویم مشاهده خواهیم کرد  تاریخ این نقل قول که سایت مجاهدین آنرا ۲۱ آبان درج کرده در حالی که در این تاریخ هیچ روزنامه ای تولید نشده و حتی توالی شماره های روزنامه اعتماد به ترتیب است و سازمان نمی تواند مدعی این شود که روزنامه در تاریخ مذکور حذف شده است.

اما در جبهه داخلی، دادگاه حمید نوری در آلبانی هم بهترین روش برای سرگرم  کردن اعضای مجاهدین در زمانی بود که این سازمان هیچ برنامه ای برای ادامه فعالیت های خود علیه ایران نداشت. دلیل پرداختن پر رنگ به برگزاری دادگاه حمید نوری نیز ناشی از شکست جبهه غربی – اسرائیلی و مجاهدین در جریان حمله سایبری به سیستم سوخت رسانی کشور بود تا این شکست کم رنگ جلوه داده شود.  طی این هفته ۶ جلسه از این دادگاه نمایشی در قرارگاه اشرف برگزار شده است.

نکته قابل توجه اینکه افرادی در این دادگاه از موضوع حقوق بشر صحبت می کنند که خود تحت شدیدترین حصارهای فیزیکی و فکری بسر می برند حتی برخی از آنها نیز خود در داخل تشکیلات وظیقه زندانی و شکنجه کردن اعضای ناراضی و منتقدین رجوی را بعهده داشتند که این هم یکی از تنافضات عملکردی سران فاسد و بدنام مجاهدین است.

  • نویسنده : علی صدر
  • منبع خبر : سایت راه نو