آنچه مسلم هست اینکه با حرکت زیبای مردم و هشتگی که ترند جهانی شد، تمام تلاش های 6ماه گذشته تعدادی جریان خارج نشین و جدا از مردم همچون فرقه رجوی برای سواستفاده از توده های مردم زیر تحریم ها جهت به خیابان کشاندن و تحقق آرمانهای ظالمین جهان همچون امریکا ، بی حاصل شده و پوچ گردید .

موج سواری گروه تروریستی مجاهدین از مشکلات اقتصادی ناشی از تحریم های ظالمانه و ضدبشری ایالات متحده امریکا و باز انتشار اخبار بعضی از اعتراضات بسیار محدود کارگری و اقتصادی همچنان با استناد به بی ریشه بودن و عدم درک شناخت واقعی از سلائق فکری و سیاسی مردم ایران همچنان ادامه دارد.

مریم رجوی در یک تنگنای تاریخی و بی توجهی از سوی مردم ایران از چند هفته پیش برای ۲۷ تیر امسال برنامه همایش اینترنتی ، تبلیغات گسترده ای را براه انداخته بود.

در این روز واقعیت اینگونه رقم خورد که تجمع ۴۰ نفری در هامبورگ آلمان، ۳۰ نفری در هلند، و با تجمعی حدود ۵۰۰ نفره در سالن قلعه مخوف اشرف ۳ در آلبانی برگزار شد.

شبکه خبری شاهزاده سعودی  یعنی ایران اینترنشنال در یک تعادل قوای مسخره و پرریسک در پخش خبری خود گوشه هایی از همایش جریان تروریستی را بنمایش درآورد. ولی در عرض ۲۴ ساعت با عذرخواهی از مخاطبان هشتگ #مریم_رجوی_گوه خورد،  بلافاصله با ترند بسیار عالی ، چنان جواب مردم پسندانه ای به فرقه رجوی داد که مسئولین شبکه ایران اینترنشنال در عقب نشینی مفتضحانه ای به بازگویی این حرکت اجتماعی باشکوه پرداختند.

مردم به افکار عمومی جهانیان فهماندند که اعتراض شان ، اعتراض هست و نه اغتشاش . ربطی به مواجب بگیران و اجیر شدگان قدرت های جهانی ندارد.

آنان همواره صف شان را از تروریست ها جدا می کنند و پای مقاومت شان ایستاده اند . البته هیچ انتظاری از شبکه مورد نظر رسانه ای که متعلق به جامعه شاهزادگان و ولنگاران اروپایی سعودی است ، وجود ندارد. چرا که حکومت بشدت ارتجاعی و قرون وسطایی سعودی هم اینک در سال ۲۰۲۰ مخالفان سیاسی خود را گردن می زند و درباریان آن برادران و گاها عموهای خود را برای چند صباحی کشورداری به قتل می رسانند و روزنامه نگاران خود را در کنسول گری شان استانبول ترکیه با اره می برند.

آنچه مسلم هست اینکه با حرکت زیبای مردم و هشتگی که ترند جهانی شد، تمام تلاش های ۶ماه گذشته تعدادی جریان خارج نشین و جدا از مردم همچون فرقه رجوی برای  سواستفاده از توده های مردم زیر تحریم ها  جهت به خیابان کشاندن و تحقق آرمانهای ظالمین جهان همچون امریکا ، بی حاصل شده و پوچ گردید .

شاید فرقه تروریستی رجوی بتواند در اقداماتی پیش و پا افتاده و با استفاده از رباط های مجازی برای فلان هشتگ ترندی را در سطح مجازی بالا بیاورد ، ولی هشتگ #مریم_رجوی_گوه_خورد، با سیل ثبت جواب های واقعی مردم ، جمعه سیاهی  را برای مجاهدین رقم زد.

بایستی با داشتن چنین همت اجتماعی ، پیاده نظام ۱۸۰۰ نفری فرقه رجوی با میانگین سنی ۵۸ سال به بالا را در آلبانی کوبید و به زباله دانی همیشگی و قبلی شان واصل کرد.

حال و روز مریم رجوی و تشکیلات بدرد نخور وی کلاف سردرگم است. بی توجهی بسیار عمیق  همه جناح های امریکا برای  صدور مجوزهای ورود حتی چند روزه به مریم رجوی حهت تردد به امریکا و رعایت دور ماندن کشورهای اروپایی از این جریان تروریستی کار را برای پیشبرد برنامه های این فرقه در خارج از کشور را سخت نموده است.

ادعا های واهی مریم رجوی در چسباندن خود به بعضی حرکتهای اعتراضی اقتصادی دقیقا برای به خطا کشاندن مسئولین جهت برخورد نادرست و سپس سواستفاده های شیطانی و به اصطلاح حقوق بشری !! این فرومایگان تاریخ هست.

بنظر میرسد در پیش بینی  تعادل قوای رو به جلوی نتایج انتخابات ریاست جمهوری امریکا جایگاه جریان تروریستی مجاهدین صفر لحاظ شود . دیگر مسعود رجوی با بیماری مزمن کلیوی خود و دیگر نفرات و پیرمردان مانز نشین آلبانیانی خود توان فراهم آوردن صحنه های تروریستی را نخواهند داشت .

  • نویسنده : سیامک جم
  • منبع خبر : سایت راه نو