رجوی دغل کار، که جز به شکم و . . . ، به چیز دیگری فکر نمی کند، همان کسی است که در نشست اسفند سال 1381 در قرارگاه اشرف در مقابل دیدگان تمامی اعضای سازمان گفت اگر آمریکا به عراق حمله کند ما هم بسوی مرزهای کشورمان حرکت می کنیم و اگر آنان خواستند جلو ما را بگیرند می گوییمgo home (برو خانه ات) !!!

رجوی، این گرگ پیر، همان کسی است که وقتی در عراق خلع سلاحش کردند در پیامی به اعضای سازمان گفت نگران نباشید خیلی زود سلاح های بهتری را از دست همان کسانی که ما را خلع سلاح کردند یعنی آمریکایی ها خواهیم گرفت!!!

اولین بار نیست که حرکت های هیستریک و جنون آمیز ضد مردمی رجوی، او را رسوای عالم می کند. حمایت از قاتلین و ارازل و اوباش اکنون به بخشی از استراتژی رجوی تبدیل شده است.

در ماههای گذشته نوید افکاری بخاطر قتل عمد یک شهروند به قصاص محکوم و حکم اعدام در ارتباط با او به اجرا درآمد. این اتفاق در اوج ناباوری مورد حمایت دستگاه تبلیغاتی رجوی قرار گرفت.

اخیرا نیز حمایت رجوی از قتل یک پاسدار بسیجی توسط تعدادی از ارازل و اوباش در تهران پارس نشان داد که این فرقه بدنام تا کجا در حوزه مشروعیت و پایگاه اجتماعی ورشکسته شده که مجبور به حمایت از جمعی از ارازل و اوباش و قاتلین نوامیس مردم روی آورده است.

اما قسمت خنده دار و البته دردناک قضیه اینجاست که رهبر نادان و مفلوک مجاهدین بعد از شکست  استراتژی «ارتش آزادیبخش»، قتل های اتفاق افتاده در جامعه را  «قیام» نامیده و از مرتکبین چنین جنایاتی حمایت و آنان را بازهم به قتل های بیشتر تشویق و حتی در حمایت از آنان اطلاعیه هم صادر می کند!!!

این مردک پفیوز، با بیش از ۴ دهه مزدوری و وطن فروشی که تا توانست ترور کرد و آدم کشت، اکنون در انتهای حیات ننگینش در کشور کوچک آلبانی، هر از گاهی از خواب خرگوشی اش بیدار شده و از سوراخی که در آن پناه گرفته پیام شورش مسلحانه به ارازل و اوباش، تحت عنوان «جوانان ایرانی» را سر میدهد!!!

بدیهی است اگر پیام هایی را که تاکنون رجوی داده بر روی کاعذ نوشته می شدند، بنظر میرسد تنها جای مورد استفاده آنها سرویس های بهداشتی عمومی کنار خیابانها باشد.

این کوتوله دغل کار، که جز به شکم و . . .  ، به چیز دیگری فکر نمی کند، همان کسی است که در نشست اسفند سال ۱۳۸۱ در قرارگاه اشرف در مقابل دیدگان تمامی اعضای سازمان گفت اگر آمریکا به عراق حمله کند ما هم بسوی مرزهای کشورمان حرکت می کنیم و اگر آنان خواستند جلو ما را بگیرند می گوییم  go home  (برو خانه ات) !!!

اما وقتی آمریکا به عراق حمله کرد نه تنها این اتفاق نیفتاد بلکه این مردک ابله و متوهم در کمتر از دو ماه از ترس جانش «دامن» پوشید و سلاح را بر زمین گذاشت!!!

حال بنگیرید چقدر مضحک است سازمانی که رهبر فاسد و بدنامش در سن ۷۲ سالگی که نمی تواند حتی تونبون خود را بالا بکشد و آب دماغش آویزان است، و اعضایی که با میانگین بالای ۶۰ سال و مبتلا به انواع بیماری های جسمی و روحی و روانی در اردوگاه این گروه در آلبانی به انتظار مرگ نشسته اند، شعار «سرنگونی» با لشگر ارازل و اوباش سر داده و آنان را به شورش مسلحانه دعوت می کند؟!

جالب اینجاست رجوی، این گرگ پیر، همان کسی است که وقتی در عراق خلع سلاحش کردند در پیامی به اعضای سازمان گفت نگران نباشید خیلی زود سلاح های بهتری را از دست همان کسانی که ما را خلع سلاح کردند (یعنی آمریکایی ها ) خواهیم گرفت!!!

لذا رجوی نادان تمام قد و دست به سینه آویزان سه دوره ریاست جمهوری آمریکا هم از نوع دموکراتش و هم از نوع جمهوری خواهش شد تا شاید این کشور به ایران حمله کرده و جمهوری اسلامی را ساقط کند.

اخیرا هم که همه چیز را  بر باد رفته می بینند در تاریخ ۹۹/۰۷/۲۷ پیام داده و می گوید «سرنگونی با ترامپ و بی‌ترامپ در تقدیر» است. عجب!

روزی که رجوی و گروهش با پیوستن به ارتش صدام احساس قدرت می کرد و در مرزها سربازان و نیروهای ایرانی را با شقاوت تمام می کشت، اکنون حال و روزگار او را بنگرید که به مشتی ارازل و اوباش خیابانی که قتل و دزدی و تعدی به نوامیس مردم را در پرونده خود دارند، دل بسته است.

بنابراین فرقه ای که نمونه بارزی از تروریسم افسار گسیخته و وطن فروشی و خیانت در تاریخ معاصر ایران است، باید عبرت همه کسانی باشد که تلاش می کنند با تکیه بر بیگانگان و در پوشش آنچه که  «اپوزیسیون»، «آلترناتیو» و هر مزخرف دیگری از این دست نامیده می شود، در ایران به قدرت برسند.

  • نویسنده : سردبیر
  • منبع خبر : سایت راه نو