اگر مجاهدین بعد از انقلاب 57 شعار مرگ بر آمریکا سر می دادند و سرود نبرد با آمریکا را می ساختند حال بنظر میرسد بعد از 45 سال تجربه در مزدوری برای آمریکای آمپریالیست، خیانت و وطن فروشی و خدمت به سرویس های اطلاعاتی غربی، که مثل یک دستمال کثیف دور انداخته شده اند مجددا شعار «مرگ بر آمریکا» سر دهند!!! اینطور نیست؟

جریان ضد انقلاب شب و روز در تلاش بودند تا در سالگرد فتنه ۱۴۰۱ مجددا آشوب ها و اغتشاشاتی را در شهرهای کشور با کمک و پشتیبانی کشورهای غربی بویژه آمریکا راه بیندازند.

از فرقه رجوی گرفته تا سایر طیف های ضد انقلاب، از جعل اخبار تا دروغ پراکنی های مستمر و ماهها تلاش برای فتنه گری با انواع و اقسام ترفندها تا بتوانند مجددا طیفی از جوانان این مرز و بوم را با تحریک احساساتشان به خیابان ها کشانده و با تعرض به جان و مال مردم کاسی کنند.

فرقه تروریستی مجاهدین و سایر جریانات ضد انقلاب در حالیکه در کابوس آگهی دادگاه کیفری یک تهران برای محاکمه ۱۰۴ تن از اعضای مجاهدین بر می برند، و حامیان سیاسی خود را در سطح بین المللی برای مقابله با اقدام جمهوری اسلامی ایران بسیج کرده ان،  توافق روز شنبه بین ایران و آمریکا نیز بطور مضاعف بر وحشت آنان افزود و  تمامی رشته های ضد انقلاب را پنبه کرد.

البته باید بدانیم این توافق به معنی پایان دشمنی آمریکا با ایران نیست و پروژه براندازی سالهای طولانی است که توسط آمریکا دنبال می شود.

طبق این توافق، فرآیند تبادل زندانیان میان ایران و آمریکا و همچنین روند آزادسازی بیش از ۱۰ میلیارد دلار از منابع بلوکه شده ایران که حدود ۶ میلیارد دلار آن در کره جنوبی و مابقی آن در عراق قرار داشت، آغاز شده و جزییاتی از آن نیز در رسانه‌های ایرانی، همچنین رسانه‌های آمریکایی و اروپایی منتشر شد.

آمریکایی‌ها در شرایطی تمهیدات لازم برای آزادسازی ۱۰ میلیارد دلار از منابع ایرانی را انجام می‌دهند که جریان ضدّایران در خارج و داخل کشور منتظر بود در سالگرد فتنه ۱۴۰۱ که به بهانه‌ی درگذشت  خانم مهسا امینی آغاز شد، آمریکایی‌ها به جای توافق با ایران، اقدامات بسیار شدید علیه جمهوری اسلامی را آغاز کنند!

تصوری که بیش از آنکه ناشی از تحلیل باشد، متأثر از توّهمی است که جریان ضدایرانی دهه‌هاست که با آن مواجه است. آنها فکر می کنند با آن طناب می‌توان به بالا حرکت کرد، حال آنکه روی آن به قعر چاه است.

طی یکسال گذشته علیرغم اینکه جریان ضد ایرانی بویژه فرقه تروریستی مجاهدین همواره سعی کرده اند جمهوری اسلامی ایران را با شدیدترین تحریم‌ها و انزوا‌ها در عرصه بین‌المللی مواجه کنند، اما دقیقاً عکس این مسئله رخ داده است و دولتمردان و مسئولان ایران در مجامع مختلف و نهادهای گوناگون حضور یافته و اتفاقا برخی توافقات کم‌سابقه ، از جمله توافق با عربستان نیز در همین برهه رخ داده است.

این مسئله نشان می‌دهد که چطور حتی آمریکایی‌ها که بزرگترین دشمن ایران محسوب می‌شوند، در بزنگاه‌ها و برای منافع خود حتی جریان ضدایران را هم به سادگی و به ثمن، به خس می‌فروشند و به سمت تامل با ایران حرکت می کنند. آنهم درست در سالگرد فوت مهسا امینی که ضد انقلاب همراه با  فرقه تروریستی مجاهدین در تلاش برای احیای آشوب ها هستند. و این، شکست بزرگ دیگری برای جریان برانداز است.

جریانی که امروز می توان بخش آلبانی نشین آنرا بعنوان قدیمی ترین گروه در خیانت و وطن فروشی با زنان و مردان سالمند و بیمارش بعنوان عبرتکده تاریخ برجسته کرد و اینکه تا چه حد هم در درون خود آشفته و بیچاره اند و هم در بیرون، یتیم‌تر و سرگشته‌تر از قبل شده و تبدیل به فسیل شده اند. جریاناتی که متعلق به گذشته بوده و هیچ نقشی  در آینده ایران نخواهند داشت.

حرف آخر اینکه اگر مجاهدین بعد از انقلاب ۵۷ شعار مرگ بر آمریکا سر می دادند و سرود نبرد با آمریکا را  می ساختند حال بنظر میرسد بعد از ۴۵ سال تجربه در مزدوری برای آمریکای آمپریالیست، ترور، خیانت و وطن فروشی و خدمت به سرویس های اطلاعاتی غربی، که مثل یک دستمال کثیف دور انداخته شده اند مجددا شعار «مرگ بر آمریکا» سر دهند!!! اینطور نیست؟

  • نویسنده : سعید پارسا
  • منبع خبر : سایت راه نو