مریم رجوی این پیرزن شیطان صفت  روز سه شنبه 26 دیماه حمله موشکی سپاه پاسداران ایران به پایگاههای داعش در خاک سوریه، موساد در اربیل عراق و تروریست های موسوم به جیش العدل در خاک پاکستان را بخاطر جنایاتشان در کرمان و سراوان را محکوم کرد.

حمله دوشنبه‌شب سپاه پاسداران ایران به مقر تروریست‌های صهیونیست و داعشی در اربیل عراق و ادلب سوریه در انتقام خون شهدای حادثه ۱۳ دی‌ماه امسال در مسیر مزار حاج قاسم سلیمانی، با رمز «کاپشن صورتی و گوشواره های قلبی» و حمله دیروز به پایگاه تروریست های موسوم به جیش العدل در خاک پاکستان در انتقال شهدای راسک صورت گرفت. تا شاید از داغی که تروریست های وحشی داغش بر دل خانواده های این شهیدان گذاشتند کمی کاسته شود.

حملات موشکی سپاه نشان داد که این نهاد انقلابی همچون گذشته در دفاع از مردم و کشور خود لحظه کوتاهی نمی کند و دشمنان مردم ایران را با اقتدار سر جایشان می نشاند.

حمله تروریستی ۱۳ دیماه داعش در مسیر گلزار شهید حاج قاسم سلیمانی که بیش از ۹۰ تن را شهید و دهها تن را مجروح ساخت  

هیچ واکنشی از سوی فرقه تروریستی مجاهدین را در پی نداشت.  این فرقه در همسویی کامل با تروریست ها با سکوت رسانه‌ای خود چشم هایش  را به این جنایت هولناک بست.  جنایتی که  توسط اکثر کشورهای جهان محکوم گردید .

اما اکنون پس از موشک باران پایگاه تروریست های داعشی در سوریه ، موساد در اربیل عراق و  گروه موسوم به جیش العدل در پاکستان، رهبر فاسد و بدنام مجاهدین مریم  رجوی سراسیمه  به میدان آمد تا غلام حلقه به گوش بودن خود به ارباب اسرائیلی اش را نشان داد.

مریم رجوی این پیرزن شیطان صفت  روز سه شنبه ۲۶ دیماه حمله موشکی سپاه پاسداران ایران به پایگاههای داعش در خاک سوریه، موساد در اربیل عراق و تروریست های موسوم به جیش العدل در خاک پاکستان را بخاطر جنایاتشان در کرمان و سراوان را محکوم کرد.

در همین رابطه سایت رسمی فرقه تروریستی مجاهدین در تاریخ ۲۶ دیماه نوشت: خانم رجوی از جانب مقاومت ایران حملات و تجاوزات رژیم آخوندی (به ادلب سوریه و اربیل عراق) را  قویاً محکوم کرد . . .

این مزدور خود فروخته انهدام پایگاههای گروه تروریستی موسوم به جیش العدل در خاک پاکستان هم که بشکل مضحکی آنان را پناهندگان سیاسی در پاکستان خطاب می کرد،  را نیز محکوم کرد.

نتیجه اینکه مواضع بغایت ضد انسانی مجاهدین نشان از پایان حیات سیاسی و اجتماعی این فرقه دارد. که اینچنین چشم در دستان کثیف ارباب اسرائیلی خود برای ادامه زندگی خفت بار خود  خیانت های مطلوب آنان را بر علیه مردم ایران ادامه دهند.

  • نویسنده : علی صدر
  • منبع خبر : سایت راه نو