در این میان این سوال مطرح می شود: آیا شما که در 3 سال اول انقلاب هزاران هوادار 15-16 ساله فریب خورده و ناآگاه از یک سو و بی تجربگی مسئولان نظام از سوی دیگر را داشتید چه توانایی لازم و شاهکاری را از خود بنمایش گذاشتید؟ یا زمانیکه به ارتش صدام پیوستید و 1200 کیلومتر مرز آبی و خاکی با انواع سلاح در اختیارتان قرار گرفت چه کردید، که حال در دوران بازنشستگی تان در اشرف 3 در آلبانی ادعای بیهوده را بزبان و کلام خود دارید؟

بعد از حمله متفاوت و غافلگیرکننده حوثی های یمن به تاسیسات نفتی دو پالایشگاه شرکت آرامکو در قلب عربستان سعودی، که ناتوانی سران پر مدعای این کشور را بیش از پیش به نمایش گذاشت، سازمان تروریستی «مجاهدین» مبادرت به بزرگنمایی همیشگی دیدگاههای فرصت طلبانه پمپئو وزیرخارجه و ترامپ رئیس جمهور آمریکا مبنی بر دست داشتن ایران در این حمله نمود.

از آن لحظه تاکنون تمامی فعالیت های شبکه مجازی این سرسپردگان تاریخی قدرت های استعماری معطوف به انعکاس سخنان تند،  خصمانه و جنگ طلبانه افراد متفاوت از مقامات آمریکایی شده است. مداوما جرثومهای فرقه رجوی بنقل از فلان مقام نظامی آمریکایی به احتمال اعزام نیروهای نظامی بیشتر و چیدن طیف وسیعی از گزینه های نظامی علیه ایران خبر پراکنی می کنند.

اوج خوشحالی نفرت انگیز رهبری خیانتکار مجاهدین در قبال هر تیتر حمله احتمالی به اهداف از قبل تعیین شده  در ایران واقعا شرم آور است.

گویا ادعاهای کرکننده و کاذب و فریبنده نهضت های آزادیبخش این فرقه سیاسی – مذهبی در قبال کشورهای عرب مرتجع کنونی یادمان رفته است که چگونه مسعود رجوی هراز چندگاه به انداختن عکس با نماینده تهران آنها به خود می بالید. ولی اکنون در کنار امپریالیسم آمریکا و همان سران مرتجع عرب برای گوشمالی مردم گرسنه و بی دفاع یمن صف آرایی کرده است.

از سوی دیگر شاید این موضوع را نیز مدنظر قراردهیم که نهایتا آمریکا بطور جدی دنبال دو تریلیون دلار عایدی بدون دردسر جهت ممانعت از فروپاشی اقتصادی آنهم در ایام نزدیک به انتخابات آتی ریاست جمهوری امریکا است.  این مبلغ مورد اشاره مربوط به پرداخت سود سپرده های سنگین عربستان و امارات عربی هستند. آمریکا از خیلی وقتها پیش با فروش تجهیزات سنگین نظامی به عربستان درصدد بهره برداری های بیشتر با ایجاد تخاصم عربستان با کشورمان می باشد.  قطعا جلوگیری از برتری های اقتصادی کشورهای چین و هند با برپایی چنین جنگ احتمالی با افزایش قیمت نفت برای موارد مصرف آنها از دیگر اهداف پشت پرده چنین اتفاقی می تواند باشد.

در این میان باید به حماقت مریم رجوی در قبال صدور بیانیه مورخه ۲۷/۰۶/۹۸ برای محکومیت حمله پهبادی به پالایشگاههای عربستان و دعوت از آمریکا و حتی از کشورهای مستبد و عرب منطقه جهت سرنگونی نظام ایران اشاره نمود. که از یک سو وحشت مریم رجوی از موقعیت بالنده ایران در منطقه خاورمیانه و شکستن شاخ سعودی را به نمایش می گذارد و از سوی دیگر بعد از ۳۸ سال جنگ مسلحانه، تازه در کمال ناتوانی ذاتی، از جمع معاندان مردم ایران، برای سرنگونی، دعوت حرام می نماید.

در این میان این سوال مطرح می شود: آیا شما که در ۳ سال اول انقلاب هزاران هوادار ۱۵-۱۶ ساله فریب خورده و ناآگاه از یک سو  و بی تجربگی مسئولان نظام از سوی دیگر را داشتید چه توانایی لازم و شاهکاری را از خود بنمایش گذاشتید؟ یا زمانیکه به ارتش صدام پیوستید و ۱۲۰۰ کیلومتر مرز آبی و خاکی با انواع سلاح در اختیارتان قرار گرفت چه کردید، که حال در دوران بازنشستگی تان در اشرف ۳ در آلبانی ادعای بیهوده را بزبان و کلام خود دارید؟  

مسلما جایگاه ویژه ایران در توازن سیاسی و نظامی منطقه، شرایط بهتر از این را برای مردم ایران رقم خواهد زد.

  • نویسنده : سیامک جم
  • منبع خبر : سایت راه نو