رجوی بعد از تشکیل «موسسان پنجم» که با هدف سرکوب و گرفتن تعهد اجباری از اعضای گرفتار در اردوگاه این گروه در آلبانی برای ماندن در سازمان برای یک دوره دیگر صورت گرفته است، حال به یاد گناهان کبیره البته نه در مورد خودش بلکه در رابطه با جمهوری اسلامی ایران افتاده است.

پرداختن به موضوع گناهان کبیره در جمهوری اسلامی ایران ترفند جدید رجوی، برای منحرف کردن اذهان اعضای نگونبخت از سردرگمی استراتژیکی این فرقه است.

بعد از سرکار آمدن دولت جدید در آمریکا و پیشی گرفتن سیاست گفتگو و مذاکره از گزینه جنگ، قدرت بازدارندگی جمهوی اسلامی ایران در منطقه و جهان و تغییر در قوانین تابعیت و پناهندگی کشور آلبانی همگی باعث گردید رجوی فیل «موسسان پنجم» در کشور آلبانی را هوا کند.

بنظر می رسد رجوی بعد از تشکیل «موسسان پنجم» که با هدف سرکوب و گرفتن تعهد اجباری از اعضای گرفتار در اردوگاه این گروه در آلبانی برای ماندن در سازمان برای یک دوره دیگر صورت گرفته است، حال به یاد گناهان کبیره البته نه در مورد خودش بلکه در رابطه با جمهوری اسلامی ایران افتاده است.

رجوی می گوید « استبداد و آزادی‌کشی، غصب حاکمیت و کشتار فرزندان یک ملت «در رأس گناهان کبیره» است . . .  شاه خود را سایهٔ خدا و ولی‌فقیه خود را خلیفهٔ خدا بر روی زمین دانسته‌اند.» !!!

اما او نمی گوید سالهای سال است که با فریب کاری  تمام خود را «رهبری» که با  امام زمان در ارتباط است برای اعضای مجاهدین معرفی کرده تا دست باز در هر افدام  کثیف و جنایتکارانه ای را داشته باشد.

کوتوله شکم پرور و شهوت ران فراموش کرده است که خود در گنداب کثافت مزدوری و ترور، خیانت و شکنجه و اعدام اعضای سازمان و تجاوز به زنان نگونبخت مجاهدین غوطه می خورد و در تشکیلات بر کسی هم پاسخگو نیست.

برای اینکه رجوی بداند گناه کبیره  و نابخشودنی وی چیست کافی است نگاهی به مستندی که ذیلا آورده می شود بیندازد تا نفرت عموم مردم ایران، خانواده ها، جداشدگان و اسرای جنگی از وی به او یاد آوری شود.

مستند « هفت گناه نابخشوده » یا « هفت نابخشوده » فیلمی ، درباره‌ی سازمان مجاهدین خلق است که هفت گناه نابخشودنی؛ غرور و تکبر، خشونت و ترور‌، شهوت، طمع‌ و حسد، خیانت و شکم پرستی، حرام خواری، تنبلی و یأس را در این سازمان نشان می‌دهد.

تصاویر این فیلم بعد از سقوط حکومت حزب بعث عراق (صدام حسین) توسط یکی از عکاسان ایرانی به مبلغ ۵۰۰ دلار آمریکا از منشی سازمان امنیت استخبارات عراق (سازمان اطلاعات عراق) خریداری شده و به ایران منتقل شده است. در این فیلم صحنه های نابی از خیانات و جنایات مجاهدین وجود دارد که تاکنون کمتر دیده شده است. و حتی خیلی از اعضای خود سازمان هم از عمق چنین فساد و خیانتی خبر نداشتند.

  • نویسنده : یوسف اردلان
  • منبع خبر : سایت راه نو