چهارچوب پیام شماره 14 مسعود رجوی فقط چیدمان و بریده سرخبر کانالهای تلویزیونی آمریکا بود که متاثر از مسافرت اخیر مریم رجوی به تل آویو نیز بشمار می آید.  وعده ارباب های جدید این مزدوران تروریست ،  بشدت حال و هوای مسعود رجوی را به ساحل فریب و تباهی های بیشتر در خدمتگزاری های لازم به آنان کشانده است.  میتوانیم مطمئن باشیم که حیات سیاسی و ملی  ایرانیان در مسیری مقدس و پرصلابت به راه خود ادامه می دهد و شکی نخواهد بود که ظرفیت های جدیدی برای حفظ و اقتدار ملی کشورمان بدست خواهد آمد.

 دیروز سیزده مرداد ماه ۱۳۹۸ مسعود رجوی به دنبال اقدامات ضد و نقیض آمریکا و شخص ترامپ در مورد تحریم قراردادن آقای ظریف، وزیر امورخارجه ایران، در یک سرخوشی ضدانقلابی مبادرت به انتشار به اصطلاح پیام چهارده خود در راستای افاضات موهوم، تحت عنوان کیفی شدن مرحله سرنگونی و شیرجه زدن !!! کمتر از چند نفر !!! از افراد فریب داده شده در شبکه های مجازی و به ازای هراستان ؟؟ در این کارزار !!!؟؟ شد.

وی با استناد به سخنان ترامپ و چند سیاستمدار آمریکایی و ربط دادن این موضوع به بالا رفتن تصاعدی فشارهای اجتماعی و اقتصادی به مردم ایران، شرایط را در مسیر «سرنگونی» و تعادل قوای سیاسی وهم آلود همیشگی اش به موازات نزدیک شدن به جرقه های عصیان اجتماعی مردم شبیه سازی نموده است؟؟!!.

شنیده ها حاکیست وضعیت این روزهای افراد ساکن در پایگاه اشرف سه در آلبانی به مزاق مسعود رجوی و مریم اصلا خوشایند نیست.  جدایی قریب به چهارصد نفر از اعضای فرقه رجوی بعد از انتقال به آلبانی، شرایط نامساعد سازمان در حفظ  وجهه نداشته خود نزد افکار عمومی مردم این کشور، اذیت و آزارهای برنامه ریزی شده علیه اعضای رها شده از تشکیلات عنکبوتی، ساخت صدها ساعت برنامه های رسانه ای علیه آنان و جیغ و دادهای نامربوط در شبکه مجازی، بسرعت  چهره  واقعی و البته ضد انسانی و تروریستی مجاهدین را در ویترین نگاه تحلیل گران بین المللی به افول کشانده است.

از سویی دیگر مسعود رجوی در ناامیدی کامل از  شکست سنگین کشورهایی همچون عربستان سعودی و امارات در جنگ با مردم یمن،  قدرت نمایی جانانه نیروهای نظامی ایران در خلیج فارس و تنگه هرمز، یکدفعه با اتفاق تحریم غیرانسانی آقای ظریف از سوی آمریکا به وجد آمده تا با انتشار پیامی هم بر طبل مصرف داخل تشکیلاتی آن بکوبد و هم خود را به یک رویارویی نامتعارف آمریکا و ایران خوشبین نماید.

هلهله و کارناوال های چند صد نفری در شهرهای استکهلم، کپنهاگ، لندن، واشینگتن و برلین به تاسی از به اصطلاح تیتر رهنمودهای فروردینی مسعود رجوی (که دیگر ویلپنتی در کار نیست) با پیام چند روز پیش مسئول اول فرقه رجوی، زهرا مریخی، نیز بالاخره پایان یافت.

علیرغم هزینه های اجرایی چنین نمایشاتی برای ویژه سازی های الکی و بی حاصل، از جمله؛ پرداخت مواجب به سیاستمداران «سخنران» دست چندم شکست خورده اروپایی و آمریکایی، هزینه های هتل و خورد و خوراک و ترابری افراد که مرتبا بین کشورها در حال جابجایی بودند، ظاهرا برای جمع و جور کردن وضعیت ناشی از خستگی افراد ، غائله اینگونه با پیامکی خاتمه یافت.

چهارچوب پیام شماره ۱۴ مسعود رجوی فقط چیدمان و بریده سرخبر کانالهای تلویزیونی آمریکا بود که متاثر از مسافرت اخیر مریم رجوی به تل آویو نیز بشمار می آید.  وعده اربابان جدید این مزدوران تروریست ،  بشدت حال و هوای مسعود رجوی را به ساحل فریب و تباهی های بیشتر در خدمتگزاری های لازم به آنان کشانده است.  میتوانیم مطمئن باشیم که حیات سیاسی و ملی  ایرانیان در مسیری مقدس و پرصلابت به راه خود ادامه می دهد و شکی نخواهد بود که ظرفیت های جدیدی برای حفظ و اقتدار ملی کشورمان بدست خواهد آمد.

  • نویسنده : سیامک جم
  • منبع خبر : سایت راه نو