به تن خریدن این همه بی آبرویی ، دروغگویی و نادانی محض، و اصرار بر مشارکت پائین مردم در انتخابات اخیر ایران، نه از روی علم و آگاهی، بلکه از سر اجبار و نیاز مبرم این فرقه آواره و سرگردان به یک پیروزی پوشالی برای بستن دهان اعضای نگونبخت و امیدوار کردن آنان به آینده نامعلوم است.

تاکید بر مشارکت پایین مردم در انتخابات اخیر  ایران توسط مجاهدین علیرغم گزارشات میدانی رسانه های بین المللی حکایت آن مردی که باروت وارد شهر می‌کرد و در برابر سوال دژبان‌های دروازه شهر اصرار داشت سیاهدانه است حتی وقتی باروت را کف دستش ریخته و آتش زدند درحالی که دست و ریشش می‌سوخت باز می‌گفت نگفتم (سیاهدانه) است؟

پروژه بی‌سابقه تحریم انتخابات که از مدت‌ها پیش توسط دشمنان خارجی و دنباله‌های داخلی آن‌ها طراحی شده‌بود، در نهایت دیروز جمعه (۱۱ اسفند) با مشارکت حدود ۲۵ میلیونی مردم ناکام ماند. و نشان داد فرقه تروریستی مجاهدین و دیگر اوباش سیاسی آواره در بین مردم ایران جایی ندارد.

بله مشارکت ۴۱ درصدی برای سران فرقه رجوی و اعضای نگونبخت آن جای شادی کردن نداشت، چرا که حضور پرشور مردم ایران در انتخابات، معادلات جبهه دشمن را برهم زد و در آماری فراتر از نظرسنجی‌های کاغذی و مجازی، مشارکت بیش از ۲۵ میلیون نفری در انتخابات را رقم زد. یعنی  ۴۱ درصد واجدین شرایط پای صندوق‌های رای آمدند تا ابتدا در تعیین سرنوشت سیاسی کشور خود سهیم شوند و در ادامه سیلی محکمی به طراحان پروژه تحریم انتخابات بزنند.

اما در جبهه دشمن، تبلیغات گسترده علیه انتخابات تا آخرین لحظه ادامه پیدا کرد و نهایتا ساعت ۸ صبح یازده اسفند ۱۴۰۲، کابوس دشمنان ایران آغاز شد. با گذشت ساعاتی از آغاز فرایند رأی‌گیری در ایران، جریان ضدانقلاب در پیام‌هایی سازمان‌دهی شده، شکست انتخابات ۱۴۰۲ را اعلام کرده و جشن گرفتند. مریم رجوی،  در یک پیام، انتخابات ۱۴۰۲ را «تحریم سراسری» خواند و به اعضای کمپ اشرف در آلبانی تبریک گفت! 

اما این پیرزن خرفت، برای باورپذیری بیشتر حرفهایش برای اعضای نگوبخت،  بنام مسعود رجوی رهبر سقط شده هم اطلاعیه صادر کرد. تا نشان دهد هیچ زنده ای نیست که حتی به اندازه مرده رجوی برای روحیه دادن به اعضای نگونبخت در اردوگاه فرقه مجاهدین در آلبانی تاثیر گذار باشد.

گزارشات میدانی خبرنگاران رسانه های بین المللی در ایران از حضور پرشور مردم ، بویژه بانوان ایرانی در پای صندوق های رای بر کسی پوشیده نیست.

اما به تن خریدن این همه بی آبرویی ، دروغگویی و نادانی محض، و اصرار بر مشارکت پائین مردم در انتخابات اخیر ایران، نه از روی علم و آگاهی، بلکه از سر اجبار و نیاز مبرم این فرقه آواره و سرگردان به یک پیروزی پوشالی برای بستن دهان اعضای نگونبخت و امیدوار کردن آنان به آینده نامعلوم است. تا اینچنین از خشم و کین و عصیان و شورش اعضاء در اردوگاه این فرقه در آلبانی تا مدتی دیگر در امان بماند.

  • نویسنده : یوسف اردلان
  • منبع خبر : سایت راه نو